Interiér a exteriér

Získání bohatství pomocí Feng shui bylo jedním z důvodů, proč se západní svět o Feng shui začal vůbec zajímat.

Avšak východní svět ve Feng shui vidí víc, než jen budování bohatství. Díky Feng shui si dokážete vytvořit kvalitnější život, zlepšit si zdraví a přitáhnout lásku či vybudovat harmonii ve vztazích, vybudovat si úspěšnou kariéru, atd.

V tradičním feng shui se říká, že barvy v interiéru nehrají roli a člověk si má zvolit co se mu líbí. Avšak novodobé feng shui a také tradiční čínská medicína využívá i barvy pro balanci člověka. Vždyť když si představíte oheň. Přinese pocit tepla a pohodlí, člověk se schoulí do sebe, kde se tak trošku jakoby hladí a užívá si blahodárné pocity.

Zrcadlo je nezbytný předmět pro domácnost ale i všestranným dekorativním předmětem.

Jako nezbytnost nám zrcadlo ráno pomáhá zajistit, abychom před odchodem z domu vypadali reprezentativně. Jako dekorativní předmět v různých stylech nám zajistí snadný způsob, jak udělat dojem v jakékoli místnosti v domě, díky čemuž se bude cítit větší, jasnější a vizuálně zajímavější.

Vodní prvky se ve Feng Shui přiřazují k dobrému štěstí i k penězům. Umístění čisté vody na správném místě dává příležitost na vytvoření pozitivní CHI, která ovlivňuje všechny obyvatele domu. Naopak nevhodné umístění dokáže zapříčinit ztrátu peněz, štěstí a nových pracovních příležitostí. Poraďte se

logofinalx

Jiráskova 1296, Hlinsko 53901
IČ: 05763614

+420 733 208 534

info@analyzabydleni.cz

 

©2021 AnylyzaBydleni.cz. Hosted on MyDreams VPS server