Interiér a exteriér

Feng Shui a koupě rodinného domu

Při koupi nového domu je potřeba vzít v úvahu několik důležitých aspektů. Volba a rozhodování na prvním místě závisí na finančních možnostech, ale je dobré, když se na rozhodnutí podíváte i přes Feng Shui. Jak jistě víte, dům a prostředí, ve kterém žijeme, ovlivňuje naše životy, úspěch, zdraví, vztahy a celkovou harmonii života. Proto je správná volba místa pro život jedním z nejdůležitějších rozhodnutí v životě.

Existuje několik zásadních věcí, kterým byste se měli vyhnout při koupi domu.

Není to správné, pokud se rozhodnete pro nepříznivý dům se škodlivou energií, a potom se budete snažit ho podle Feng Shui ošetřovat a Chi, „předělávat“. Feng Shui doporučuje investovat do „na první pohled“, energeticky přínosného a šťastného domu a potom dobrou Chi zvelebovat a podporovat.

san francisco 4674351 640

Hlavní dveře domu jsou jako ústa, kterým hlavní energie Chi z okolí vchází. Jsou-li tyto dveře nemocné, zanedbávané, nesprávně orientované, ohrožené okolím, ... je zbytečné vůbec přemýšlet o koupi takového domu.

Takže jaké jsou hlavní chyby vstupních dveří?

Jakákoli zábrana postavená přímo před vchodem – lampy, stromy, sloupy, znečištěné jezero, mrtvý potok, .... Překážka před dveřmi rozbije vycházející energii, narušují ji a pak už není možné jí ošetřit. Nepomohou ani Fu psy, lvy a všechny možné čínské symboly. Jakmile je energie rozbitá, ošetření nepomůže. Negativní účinky psychologicky zmírní, ale neléčí.

Často jsou před dveřmi dva opěrné sloupy, které drží přístřešek. Podívejte se na takové dveře, jako na vždycky otevřenou tlamu lva, který jako by měl v ústech dvě palice. Sice sloupy nejsou uprostřed dveří, takové dveře nejsou vhodné. Raději zvolte dveře mírně zapuštěné do domu, aby nebylo potřeba budovat sloupy.

Vyhněte se domu, na kterém přímo směřuje jakákoli cesta, chodník nebo dvě cesty spojující se přímo před vchodem. Vzniká zde velmi negativní Chi, která způsobuje problémy ve vztazích, se zdravím, dokonce v úplnou pohromu v životě. Také není vhodné umístit hlavní ložnici rodičů nebo hlavy rodiny přímo nad hlavní vchod. Ve vchodě panuje jangová živá energie a ta by narušovala klidný chod jinové Chi v ložnici.

Zdravotní aspekty v domě se většinou odrážejí v energii kuchyně. A hlavně umístění a směřování sporáku. Je to proto, že se energie kuchyně dostává do jídla, které požíváme a to ovlivňuje naše bytí, výkon, práci a pohodu. Vyhněte se kuchyni uprostřed domu, která ničí srdce domu.
Každý nepravidelný tvar místnosti přináší nestabilní energii Chi. Ani kuchyně, ani ložnice nebo pracovna by neměly mít nepravidelný půdorys, kde vás energie kromě SHA Chi ani nepodpoří. Spánek a zdraví negativně ovlivňují trámy, různé výčnělky a nepravidelné útvary na stropě. Šikmá stěna nad postelí, hrany vikýře nejsou dobrým Feng Shui.

Porozhlédněte se po okolí domu. Co tam vidíte? Co je za domem, na straně tygra a draka. Co je vepředu? Jaká cesta vede k domu? Silné proudění energie z rušné cesty si těžko najde cestu k domu. A jak to vypadá u souseda? Nemá tam kupu šrotu, haraburdí nebo hlučnou dílnu? To vše ovlivňuje příchozí energie, které je potom obtížně ošetřit.
Tvar pozemku s výškovým rozdílem je jednou z nejběžnějších chyb ve Feng Shui. Klesající pozemek za domem, ale mluvím o rapidně klesajícím, ne trochu se svažujícím, přináší  rodině vážné finanční problémy. Půda by měla být rovný v lepším případě mírně stoupající za domem, aby chránila vaše zdraví a štěstí.4 svate zvierata dom kopiePřejeme vám hodně úspěchů v práci a osobním životě.

logofinalx

Jiráskova 1296, Hlinsko 53901
IČ: 05763614

+420 733 208 534

info@analyzabydleni.cz

 

©2021 AnylyzaBydleni.cz. Hosted on MyDreams VPS server