Úspěch

Vodní tygr roku 2022 znamená opatrnost, růst, rozvoj, výzvu, tvorbu, plánování a dobrou přípravu.

Rok 2020 byl rokem jangové kovové krysy. Jangový kov přeneseně silný vítr k šíření viru COVID-19. Rok 2021 byl rokem jinového kovového buvola, což je zase pomalé proudění vzduchu a pomáhá viru mutovat. Rok 2022 je rokem jangového vodního tygra. Tygr je z astrologického hlediska prvkem dřevo, tzn. přicházející jaro, nový start, ale opatrně. Následující rok tygra bude v očekávání konečně odlišný oproti předchozím rokům kovu. Toto by měl být nejdůležitější aspekt po roce 2021 – což znamená, že pandemie je pod kontrolou a svět se opět dává do pohybu.

Základy současné numerologie se připisují kabalistům - příslušníkům tajného židovského hnutí, které zahrnovalo i některé prvky křesťanského a islámského učení. Základem je tzv. Strom života, čili séfirotický strom, který je součástí složitého diagramového systému kabaly a znázorňuje vztah mezi Bohem a člověkem.

Tung Shing - vítězství ve všem, je čínský duchovní průvodce a almanach. Skládá se především z kalendáře založeného na čínském lunárním roce.

Zde se uvádějí vhodné dny pro svatební obřady, pohřby (rozvody) oficiální otevírací ceremoniály, oslavy a důležité smluvní podpisy, jakož i menší události jako je čas začít rekonstrukce nebo cestovat.

Při využívání feng shui na pracovišti, je třeba nejprve zjistit, ve kterém sektoru budovy se vaše kancelář nachází. Určuje se to podle trigramu, neboli strana, kde je umístěna budova určí trigram budovy a od něj vyplývající čtyři příznivé a čtyři nepříznivé sektory. 

logofinalx

Jiráskova 1296, Hlinsko 53901
IČ: 05763614

+420 733 208 534

info@analyzabydleni.cz

 

©2021 AnylyzaBydleni.cz. Hosted on MyDreams VPS server