Úspěch

Energie Feng Shui pro bohatství

V tradičním Feng Shui se pro získání hojnosti využívají možnosti vhodného výběru pozemku pro stavbu domu, správné natočení domu a správné umístění jednotlivých místností a určitých prvků pro jednotlivé osoby.

Avšak už v obývaném prostoru dokážeme taktéž využívat energie i pro nás.

 

Mnoho lidí hledá odpověď, jak využít Feng Shui pro získání bohatství a hojnosti. Ale musím vás zklamat, je v tom trochu víc.

Ano, můžeme aktivovat bohatství pro danou osobu do data narození. Je však třeba, aby tato osoba měla správně nasměrovaný pracovní stůl, a tak se k němu dostane dostatečná podpora pro získání peněz. Neznamená to ale, že se tento člověk stane milionářem, pokud jí to není dané (BAZI-4pilíře osudu, Čínská astrologie). Dokážeme ji jen pomoci aktivovat příchozí možnosti a aktivity.

V tradičním Feng Shui se pro získání hojnosti využívají možnosti vhodného výběru pozemku pro stavbu domu, správné natočení domu a správné umístění jednotlivých místností a určitých prvků pro jednotlivé osoby.

Avšak už v obývaném prostoru dokážeme taktéž využívat energie i pro nás.

Uklizená a dobře zorganizovaná místnost je základem. Pro práci je nezbytné světlo a vzduch. Pokud pracujete v tmavé místnosti s minimálním denním světlem, budete se cítit stejně.  V podstatě bez energie. Zde je třeba investovat do silného širokospektrálního osvětlení, které vám nahradí denní světlo.

Doplňky jako květiny s kulatými lístky pomáhají nejen dobrému vzduchu, ale i dobrému proudění energie Chi.

Je důležité vytvořit kvalitní energii na pracovišti. Toho nedosáhnete umístěním jen zvonkohry, křišťálů, trojnohé žáby. Důležitý je základ a teprve potom si zvolte dekoraci, která je vám blízká, která vytvoří vazbu mezi vámi a vaším cílem.

 

Jednoduché tipy pro aktivaci hojnosti.

 

TIP Č. 1 PRO PŘILÁKÁNÍ HOJNOSTI: VODA

ancient meditation architecture 234541 1199x800

Můžete používat obrazy se tekoucí čistou vodou, jako jsou vodopády, řeky. Osobně doporučuji klientům šetřit obrazovky na počítači ve formě tečících pramenů.

 

Fontána je ideální, ale je potřeba mít zkontrolovaný prostor, aby jsme neaktivovali negativní vlivy. V takovém případě nás kontaktujte: Poradenství pro umístění vodních toků.

 

Barevně, můžete podpořit místo JV a V doplňky modrými a černými ve formě polštářů nebo jiných dekoračních prvků.

 

Další jsou zrcadla. Přečtěte si pravidla o umístění zrcadel a velikosti zrcadel.

 

TIP Č. 2 K PŘILÁKÁNÍ HOJNOSTI: BAGUA

nature 2332634 1280 1200x800

 

 

Bagua škola, jedna z nejstarších škol Feng Shui patří v současnosti k nejpoužívanějším. Jako výchozí bod lze použít hlavní dveře bytu nebo domu. V tomto směru si na půdorys, nejlépe celého bytu položíte mapku bagui a ukáže se vám v které části bytu máte zónu kariéry, lásky, apod.

Druhou možností je položit mapu Bagui ve směru světových stran. Je to základ kompasové školy, kde podle zaměření severu v bytě nebo domě, si mapku obrátíte tak, aby kariéra souhlasila se severní částí bytu, zdraví s východní apod. Druhá možnost použití map Bagui přináší hlubší a trvalejší změny ve vašem životě, čím ta první rychle, tak méně trvale. První možnost se většinou používá při uspořádání a uložení věcí na pracovním stole.

 

Bohatství

Sektor bohatství se nachází v jihovýchodní části domu. Je to oblast dřeva, takže podpoří a posilní ho prvky elementu dřeva-květy a vody, protože voda dřevo-květy, stromy živí.

Pokud se Váš sektor bohatství nachází například v koupelně nebo v nějakém skladu, nezoufejte. Kontaktujte nás a společně najdeme místo, kde účinně aktivujeme bohatství ve vašem domě. Můžeme aktivovat váš osobní směr pro bohatství nebo podpořit hvězdu prosperity v aktuálním roce

 

Kdy je potřeba sektor bohatství aktivovat?

Sektor bohatství je také spojen s úspěchem, pokud se člověku nedaří v práci, nedokáže ani vytvořit prostředky, není oceněný. Bohatství to nejsou jen peníze a hmotný majetek. Mnoho lidí si na prvním místě tuto zónu podporuje, protože chtějí mít víc peněz, ale podle mých zkušeností nepřináší jen peníze do domu.  Všechno se vším souvisí, když nejste zdravý, nemůžete jít do práce a nemůžete vydělávat dost peněz. Pokud nemáte štěstí z nebes, ať už ve formě energie nebo nápomocných přátel, pak nemáte příležitost pracovat dobře, vydělávat peníze, být úspěšný a mít radost ze života. Sektor bohatství souvisí především se štěstím, úspěchem člověka v práci i v osobním životě.

Pokud jste šťastní, v pohodě a máte radost ze života /sic, nemáte na kontě milióny/ pak váš sektor bohatství je v pořádku. Ale pokud se vám nedaří, jako by vám někdo házel klacky pod nohy, problémy se kupí, nemůžete a nedokážete si „vychutnat“ vydělané peníze, protože stále musíte do něčeho a někoho investovat, peníze přijdou ale hned zase odejdou, váš život se točí jen kolem vydělávání a výdajů peněz.

TIP Č. 3 PRO PŘILÁKÁNÍ HOJNOSTI: OŠETŘENÍ

ring 226359 1280 1200x800

Umístěte si v prostoru ošetření pro aktivaci bohatství. Zvolte si takové, které je vám blízké a nebude vám překážet v dnešním moderním designu. Může se jednat o akvárium, Buddhu nebo klasické tradiční dekorace jako: třínohá žába, arowana ryba, stromeček štěstí, dračí želva, bambusy ve váze, loď bohatství,...

 

 

logofinalx

Jiráskova 1296, Hlinsko 53901
IČ: 05763614

+420 733 208 534

info@analyzabydleni.cz

 

©2021 AnylyzaBydleni.cz. Hosted on MyDreams VPS server