Vztahy

6 Feng - shui kroků k přilákání lásky

Sektor lásky a partnerství se nachází v jihozápadní části bytu. Je to zemitý prostor, který podporuje vše s elementů země a ohně.

Pravidelně se setkávám s lidmi, kteří hledají lásku. Proto mám toto téma ráda.

Samozřejmě beru v úvahu věk člověka, jemuž ta pravá láska teprve přijde.

V případě lidí, kteří už zažili velké bolesti z rozchodu nebo rozvodu, už je to o něčem jiném. Opravdu záleží na osobnosti člověka a na tom, zda je dost atraktivní a nemyslím tím vzhled člověka. Jinak vnímáme osobu, která je veselá a pesimistickou osobou, která si na něco stále stěžuje. Pokud chcete být atraktivní pro opačné pohlaví, uvědomte si, co je pro vás přitažlivé, co vás přitahuje.

A když už v tom máte jasno: pojďme si spolu začarovat .

1. Zapalte si  malou svíčku, kterou necháte dohořet, nesfukovat.

2. Napište si seznam deseti věcí, které jsou pro vás nejdůležitější u pana pravého nebo slečny pravé. A  pořadí si seřaďte dle důležitosti.

1.Láska, abychom se milovali

2.Sex

3.Aby měl/a rád/a moje dítě jako své

4.Abych uměl komunikovat

5.Smích

6.Nezadlužený/á

7.Podnikatel

8.Bohatý, bezdětný, zodpovědný

9.Cestovatel

10.Musí mít dobré vztahy s mojí rodinou,...

feather-3237961_640.jpg
number-2038277_6401.png

VELKÁ 5

Teď si proberme tento na rychlo napsaný seznam. Například sex pro mně znamená víc jak to, že bude mít rád moje dítě nebo sex je víc než komunikace, ...? Pro jednoho ano a pro druhého ne. Proberte si to a udělejte si v tom pořádek. Vyberte si jen 5 nejdůležitějších věcí, které má splňovat naše budoucí láska.

Máme ???? Super, moc se těším.

Víte, o čem je z 10 jen 5 důležitých věcí. Je to o nárocích. My lidé jsme v dnešním světě neskutečně nároční a hledáme dokonalost, která neexistuje. Je to jen pojem, který má význam ve své velikosti jen u nás samotných. Jakmile se  vzdáte svých nároků, pochopíte, že najednou se vaše možnosti zvětší, a vy budete vědět, když tato osoba přijde, že je pro vás ta pravá a dokonalá. Protože splňuje 5 nejdůležitějších požadavků. Ano může být požadavků i 6 pokud potřebujete přidat jeden nebo dva.

Takže pokud nebude vařit, nebo bude neorganizovaná, máte stále ještě 5 až 6 požadavků, které to převálcují, protože už víte, že pro vás znamenají nejvíc.

A teď se podíváme, jak pomocí Feng Shui přilákat lásku do svého života.

 

Tip 1: Milujte vše kolem sebe, včetně sebe a potom vás začnou milovat ostatní.

 

Tip 2: Zaplňte si svůj domov příjemnými věcmi, koukněte se na základní doporučení.

 

Tip 3: BAGUA

Bagua škola, jedna z nejstarších škol Feng Shui patří v současnosti k nejpoužívanějším.

1. Jako výchozí bod lze použít hlavní dveře bytu nebo domu. Tímto způsobem umístíte mapu západního Bagui na půdorys, nejlépe celý byt a ukáže se vám, v které části bytu máte oblast kariéry, lásky atd. Osobně tuto metodu nedoporučuji, jenom vás o ni informuji, že existuje.

2. Druhou dlouhodobou možností je položit západní mapu Bagui ve směru světových stran. Je to základ kompasu, kde se podle zaměřeného severu v bytě nebo domě, natočíte s mapkou tak, aby  kariéra souhlasila se severní částí bytu, zdraví s východní apod. Druhá možnost použití mapy Bagui přináší hlubší a trvalejší změny ve vašem životě čím ta první rychleji, tím méně trvale. První možnost se většinou používá pro uspořádání a uchovávání věcí na stole.

Zjednodušeně sektor lásky a partnerství se nachází v jihozápadní části bytu, domu. Je to zemitý prostor, který podporuje všechno z elementu země a ohně.

Pozor ak tady máte toaletu nebo kuchyň, tak nedoporučujeme si sem nic umísťovat, naopak aktivujte si JZ roh přímo v ložnici.

FENG SHUI SYMBOL

Pokud chce žena získat nového partnera, může si na Bagua nebo jiné klasické malé zrcátko položit 6 malých křišťálových kuliček. Pokud muž, budou stačit dva. Tento symbol by měl být čistý (viz čistění křišťálu) a nabitý sluneční energií.

Kupte si křišťálovou labuť. Když potkáte lásku a bude se vám zdát jako ta pravá, dokupte si druhou labuť. Čímž přidáváte hodnotu k tomuto symbolu, která se spojí s vašimi touhami. 

Noste na sobě přívěšek z růženínu.

Tip 4: V ložnici je důležité, abychom měli připravenou postel i pro toho druhého.

To znamená, že pokud máte jednu postel, tak vám do života těžko přijde partner. Kupte si ještě jednu, nebo ji vyměňte za velkou postel s pevným čelem. Přístup k posteli by měl být vybaven z obou stran nočními stolky a lampičkami.

Doporučujeme, abyste využili poradenství k vyhledání ideálních barev přímo pro daný dům a pro dané osoby.

Znovu připomínám pořádek a příjemný vzduch potěší každého, kdo vstoupí. Můžete používat aromatické léčivé oleje nebo difuzéry.

pexels-rachel-claire-5490380.png

Tip 5: Umístěte si v ložnici krásný obraz vyjadřující lásku.

Pozor, muž a žena by neměli k sobě stát zády nebo žena by neměla klečet před mužem, nebo ležet pod ním. Jde o zobrazení rovnováhy ve vztahu.

 

Tip 6: Starejte se o svou ložnici, jako když by jste tam svou lásku už měli, tešte se z ní a užívejte si ji.

Budete magnetem na přilákání lásky do svého života.

laska-vyvazenost-ve-vztahu-obrazek.png

logofinalx

Jiráskova 1296, Hlinsko 53901
IČ: 05763614

+420 733 208 534

info@analyzabydleni.cz

 

©2021 AnylyzaBydleni.cz. Hosted on MyDreams VPS server