Vztahy

6 Feng - shui kroků k přilákání lásky

Pravidelně se setkávám s lidmi, kteří hledají lásku. Proto mám toto téma ráda.

Pokud si přejete být atraktivní pro opačné pohlaví, uvědomte si, co je pro vás atraktivní, co vás přitahuje. Je to pesimistická osoba, která si stále na něco stěžuje, nebo naopak vysmátá osoba, která si užívá života? Je dobré si uvědomit, jak nás vnímají druzí.

A když už v tom máte jasno: pojďme si spolu začarovat .

1. Během klidného večera, kdy vás nikdo nebude rušit si zapalte malou svíčku, kterou necháte dohořet (nesfukovat).

2. Napište si seznam deseti věcí, které jsou pro vás nejdůležitější u pana pravého nebo slečny pravé. A  pořadí si seřaďte dle důležitosti.

  1. Láska, abychom se milovali.
  2. Skvělý sex.
  3. Aby měl rád mé dítě jako vlastní.
  4. Aby nám krásně fungovala komunikace.
  5. Smích a humor.
  6. Nezadluženost.
  7. Bohatý, bezdětný, zodpovědný.
  8. Cestovatel s duší dobrodruha.
  9. Má mít dobré vztahy s mojí rodinou, …
feather-3237961_640.jpg
number-2038277_6401.png

VELKÁ 5

Teď si proberme váš napsaný seznam. Například skvělý sex pro mně znamená víc než to, že bude mít rád moje dítě nebo skvělý sex je víc než kvalitní komunikace, ...? Pro jednoho ano a pro druhého ne. Proberte si to a udělejte si v tom pořádek. Vyberte si jen 5 nejdůležitějších věcí, které má splňovat vaše budoucí láska.

Máme ???? Super, moc se těším.

Víte, o čem je z 10 jen 5 důležitých věcí. Je to o nárocích. My lidé jsme v dnešním světě neskutečně nároční a hledáme dokonalost, která neexistuje. Je to jen pojem, který má význam ve své velikosti jen u nás samotných. Jakmile se  vzdáte svých nároků, pochopíte, že najednou se vaše možnosti zvětší, a vy budete vědět, když tato osoba přijde, že je pro vás ta pravá a dokonalá. Protože splňuje 5 nejdůležitějších požadavků. Ano může být požadavků i 6 pokud potřebujete přidat jeden navíc.

Takže pokud nebude vařit, nebo bude nepořádná, máte stále ještě 5 až 6 požadavků, které to převálcují, protože už víte, že pro vás znamenají nejvíc.

A teď se podíváme, jak pomocí Feng Shui přilákat lásku do svého života.

 

Tip 1: Milujte vše kolem sebe, včetně sebe a potom vás začnou milovat ostatní.

 

Tip 2: Zaplňte si svůj domov příjemnými věcmi, koukněte se na základní doporučení.

 

Tip 3: BAGUA

Bagua škola, jedna z nejstarších škol Feng Shui patří v současnosti k nejpoužívanějším.

Zjednodušeně sektor lásky a partnerství se nachází v jihozápadní části bytu, domu. Je to zemitý prostor, který podporuje všechno z elementu země a ohně. Můžete si sem umístit dvě keramické vázy jako prvek země.

Pozor ak tady máte toaletu nebo kuchyň, tak nedoporučujeme si sem nic umísťovat, naopak aktivujte si JZ roh přímo v ložnici.

FENG SHUI SYMBOL

Pokud chce žena získat nového partnera, může si na Bagua nebo jiné klasické malé zrcátko položit 6 malých křišťálových kuliček. Pokud muž, budou stačit dva. Tento symbol by měl být čistý (viz čistění křišťálu)  a nabitý sluneční energií.

Kupte si křišťálovou labuť. Když potkáte lásku a bude se vám zdát jako ta pravá, dokupte si druhou labuť. Čímž přidáváte hodnotu k tomuto symbolu, která se spojí s vašimi touhami. 

Noste na sobě přívěšek či náramek z růženínu známý pro podporu sebelásky a lásky. Nosí se také přívěsek či brož labutě.

Skvělý symbol jsou také mandarínské kačenky z růženinu. Tak jako labutě tak i mandarínské kachny jsou odpradávna symbolem lásky. Vždy by měly být v páru, protože kachny nedokážou existovat jedna bez druhé, umírají když jsou samy. Kachny podporují štěstí v lásce a udržují sílu vztahu, přilákají nového partnera a posílí dlouhotrvající vztah.

Tip 4: V ložnici je důležité, abychom měli připravenou postel i pro toho druhého.

To znamená, že pokud máte jednu postel, tak vám do života těžko přijde partner. Kupte si ještě jednu, nebo ji vyměňte za velkou postel s pevným čelem. Přístup k posteli by měl být vybaven z obou stran nočními stolky a lampičkami.

Doporučujeme, abyste využili poradenství k vyhledání ideálních barev přímo pro daný dům a pro dané osoby.

Znovu připomínám pořádek a příjemný vzduch potěší každého, kdo vstoupí. Můžete používat aromatické léčivé oleje nebo difuzéry.

pexels-rachel-claire-5490380.png

Tip 5: Umístěte si v ložnici krásný obraz vyjadřující lásku.

Pozor, muž a žena by neměli k sobě stát zády nebo žena by neměla klečet před mužem, nebo ležet pod ním. Jde o zobrazení rovnováhy ve vztahu.

 

Tip 6: Starejte se o svou ložnici, jako když by jste tam svou lásku už měli, tešte se z ní a užívejte si ji.

Budete magnetem na přilákání lásky do svého života.

laska-vyvazenost-ve-vztahu-obrazek.png

logofinalx

Jiráskova 1296, Hlinsko 53901
IČ: 05763614

+420 733 208 534

info@analyzabydleni.cz

 

©2021 AnylyzaBydleni.cz. Hosted on MyDreams VPS server