Recenze

Děkuji Vám. Díky Vám a Vaší spokojenosti nás naše práce víc než jen smysl. Gabriela Horáčková Voštináková

Patrik H., Vysočina 2021-09-23

Chtěl  bych se podělil o svou zkušenost s poradenstvím s paní Horáčkovou. Využil jsem radu, která byla zveřejněná na facebooku na stránce Analýza Bydlení. Tématu feng shui moc nerozumím, ale pojem hojnost mě zaujal. Raději jsem kontaktoval paní Horáčková, která nás navigovala a umístila nás v tzv. místě roční hojnosti s tím, že zrovna jsou velmi silné dva měsíce. Natočila mě a dva další kolegy na své příznivé směry podle zásad, které dávaly logiku. Následoval boom, který nás všechny velmi mile překvapil. Rád bych tímto poděkoval za tuto radu a jak jsem pochopil sledovat kde se v daném roce nachází roční hojnost se vyplatí. Určitě doporučuji všem, kteří se snaží o úspěch a zvýšení příjmu.  

PAVLA F.O. Vysoká nad Labem 2021-5-1

Koupili jsme nový dům, na úžasném místě, ale bohužel jsme začli řešit, že se nám v domě začal horšit zdravotní stav. Díky Gábině jsme přišly na věci, které byly potřeba změnit, dispozice postelí, kuchyně atd..našli jsme geopat.zóny a odrušili je. Díky tomu, se nám o mnoho lépe spí a začíná zlepšovat zdravotní stav a je znát i příval energie. Paní Gábinu a její znalosti v oblasti bydlení, mohu jen doporučit.?

Lucie Č. Pardubice 2020-11-25

Nechala jsem si udělat horoskop cele naši rodiny . Stále jsem hledala doma nějaký problém který mám s manželem a nakonec jsem zjistila to nejdůležitější a to je to , ze s manželem nemám vůbec žádný problém. Podle horoskopu se k sobě hodíme a já ho v životě moc potřebuji . Dodává mi sílu . Najednou jsem se na vše doma dívala úplně jinak ? horoskop měl úplnou pravdu . Doma je od té doby úplná pohoda . Chyba byla opravdu jen ve mne a já jsem rada , že mi to vše otevřelo oči . Chtěla jsem i vědět jak na své děti. Dozvěděla jsem se spousty zajímavých informací a teď s nimi pracuji. V životě se člověk stále musí učit a zjištění horoskopu celé naši rodiny mě posouvá dál.... opravdu to stojí za to .

 

Pani Ing. Michaela M. Praha 2020-10-29

Dobrý den, chtěla bych velmi poděkovat paní Gabriele Horáčkové za dokonalý rozbor osobnosti, výklad a doporučení. Všechno, co jsem potřebovala vědět jsem u ní našla. Jsem ráda, že jsem měla možnost ji poznat.

 

Petra P. Skuteč 2020-06-21

Skvělý človíček, s velkým a čistým ❤️. Vřele doporučuji a těším se na blízkou budoucnost pod vedením Gábinky ☺️

 

Martina B. Bratislava 2020-06-03

Oceňujem veľmi milý prístup, zaujímavý pohľad na vec a informácie, ktoré boli kompletnejšie, ako som očakávala. Sympatická kombinácia

 

Paní z Bratislavy 2020-05-17

Děkuji krásně za Váš čas a rady, už 2 noci dcerka dobře spinkala, konečně jsme se všichni po dlouhé době vyspali. Pevně ​​věříme, že to bude už jen lepší.

 

Kompletní návrh a realizace Feng-šuej projektu 3 pokojového bytu

pro 3 člennou rodinku v Čechách v roce 2016. Majitelé si přáli čistý, vzdušný design, který dokáže zahřát již při vstupu. Podmínkou bylo, aby společné prostory nepřipomínaly běžnou českou domácnost. Podařilo se nám dosáhnout nadstandard s ekonomickou peněženkou :)

Alice M. Praha 2020-04-24

Ano, určitě je to nejlepší stránka paní Gabinky, vážím si moc pomoc a řešení bytu- analýzu od paní Gabinky, která je jedinečná a skvela milá osoba ❤️ vážím si vše od ní jako mi pomáhá z láskou, pokorou a moudrostí,všem aby udělala člověka spokojeným a šťastným v životě, děkuji za podporu a pomoc kterou mi dáváte! Vysoce si vážím Vaší vstřícnosti a ochoty. Děkuji za vše ?? 

S.r.o.  ... 2019

Zažili jsme roční spolupráci s paní Gábinkou ve firmě zabývající se s obchodem a termíny. Bylo skvělé jako předpovědi vycházeli a jak jsme se naučili spolupracovat s kalendářem a každý jsme měli ten svůj den pro obchod, podpis smlouvy, předání projektu, prostě skvěle to fungovalo. Doporučujeme všem, kteří chtějí využít správné načasování pro sebe. Dokonce jsme pomocí bazi přesunuli několik zaměstnanců na vhodnější pozice, kde se cítili mnohem lépe a jsou spokojenější. Nadšení za celou firmu. Paní Gábinka je v našich srdcích dovolím si to takto říci za celou firmu. Jednatel

Radek Š. 2019-06-06

Děkujeme za skvělou spolupráci při výstavbě projektu domu dle feng shui. Skvělá spolupráce a skvělý výsledek. Těšíme se již celá rodinka. Přejeme mnoho úspěchu.  

Rodina Motová  2019-1-20

Stavěli jsme spolu s paní Gabrielou dům. Kromě rodinných záležitostí a karmy jsem pochopila mnohem víc, než jsem očekávala. Domek je úžasný a cítíme se v něm skvěle. Každý kdo k nám přijde to pociťuje stejně. Děkujeme za umožnění společného posezení pro přátele u tématu feng shui a bazi. Úžasné, dalo nám to moc.

Š.L. 2018-11-15
 
S analýzou bytu od paní Gabriely jsem byla velmi spokojená, neboť ji vykonává celým svým srdcem, s neuvěřitelnou moudrostí, profesionalitou a empatií. Předala mi mnohem více, než na čem jsme se dohodly. Pomohla mi vyřešit i problémy v bytě, které jsme původně řešit neplánovaly, přitom za to nic navíc nechtěla. Její přístup k dané analýze i rozboru mého osobního života byl nejen profesionální, ale zároveň i chápající - snažila se vždy najít pro mě to nejvhodnější řešení, aby daná proměna splnila svůj účel, ale abych zároveň byla schopna ji zrealizovat. Navíc mi mnoho prozradila i o mne samotné, pomohla mi pochopit mou minulost a nasměrovala mne tak, abych se dokázala vyhnout mnoha problémům ve své budoucnosti i ve vztazích partnerských a rodinných. Již jsem provedla první změny ve svém bytě a začínají se mi odrážet v mém životě – je fascinující, jak to funguje. Věřím, že kdyby si každý nechal udělat takovou analýzu bytu, na světě by žili mnohem šťastnější a vyrovnanější lidé.
M.M 2017-12-14
 
ROZBOR Dům
 
Nejprve jsem nevěřil. Pak jsem si řekl: "nejprve zkus a až potom suď". Tak jsem vyzkoušel. A začaly se dít zvláštní věci. Některé vzápětí, jiné později. Ale děly se. Věci, které jsem chtěl, po kterých jsem toužil. Dům se změnil a začal žít. V soukromí i v práci se věci pohnuly požadovaným směrem a já jsem začal mít ze života pocit štěstí. Přístup p. Voštinákove je vysoce odborný, profesionální. Její zanícení pro věc přesahuje rámec práce. Je to poslání. A za to všechno její z mé strany patří jedno velké Děkuji. 

Lenka 2017-09-03

NOVÝ BYT

Perfektní odborná a hlavně rychlá ráda, jak postupovat při zařízení nového bydlení tak, abychom se  vyhnuli problémům ... Tam kde člověk žije má největší vliv na jeho život. Proto jsem velmi ráda že jsou zde odborníci jako Gabi. Děkujeme ❤

Richard M. 2017-08-14

FENG SHUI KANCELÁŘ

Děkuji za skvělou spolupráci s paní Gabrielou, za velkou trpělivost a ochotu. V pracovně se cítím jako nový člověk, ale hlavně cítím klid a vyrovnanost pro provádění práce, která má přinést užitek pro druhé. Přeji Vám jen to nejlepší.

Jana 2017-06-02

JANA Waw, jsem překvapená samotným výkladem. Určitě doporučuji pro všechny, kteří chtějí změnu v životě.

O.O. 2017-07-10

DĚTSKÝ POKOJ FENG SHUI

 "Svým dětem jsem chtěla zařídit dětské pokoje v novém bydlení. Im se mé návrhy nelíbily a mně zase jejich. Po rozboru a návrhu umístění nábytku a barev jsme odrazu všichni zůstali s řešením spokojeni - jakoby se sladil prostor s jejich duší. Ony to jaksi intuitivně cítili, např. postel chtěli mít přesně tak otočenou a umístěnou jak bylo v návrhu. Překvapily mě i návrhy barev oblečení - když jsem porovnala se šatnou staršího syna, který si již vybírá věci sám, dostala jsem odpovědi, proč dává přednost stejným tričkům navzdory mým výzvám. Díky konkrétním doporučením, např. květinová stěna v jídelní části, vyšlo na povrch něco z podvědomí, cítění, že "něco tomu ještě chybí, jen nevíte co". Ten pocit sladění se s prostorem by měl zažívat každý. Já bych přijala i víc konkrétnějších opatření, ale myslím, že paní poradkyně chce "nepodstatné" nechat na kreativitu člověka, co si cením. "

I.B 2017-05-01

Rada bych se tímto podělila o naši zkušenost. Obrátila jsem se na paní Gabrielu Voštinákovú, aby mi vypracovala rozbor našeho bytu. Její serózní přístup, vstřícnost, spolupráce a profesionalita mě velmi příjemně překvapila. Zařídila jsem se podle jejích pokynů ještě během probíhajícího procesu na rozboru v dceřině pokoji. Konkrétně: přemístili jsme její postel a nábytek, protože měla dlouhodobě neklidný spánek ,  necítila se fyzicky dobře a ani v jiných oblastech se jí moc nedařilo. Na výsledek nebylo třeba dlouho čekat. Od první noci se jí spí velmi dobře a ráno vstává odpočinutá. To je fakt bez jakýchkoliv příkras. Zdraví je prvořadé, to víme a přejeme si  všichni. A dále ..ako bonus .. od celého přesunu prošel sotva jeden týden a dcera přišla s novinkou, že v práci, kde pracuje od minulého léta, ji  nabídlo vedení firmy samy od sebe povýšení na pozici, která je pro ni šitá jako na míru, protože ji bude i naplňovat, nejen zvýšení platu. Nikdo z nás takové pokračování a hlavně v tak krátké době po sobě prostě vůbec nečekal. Ještě stále jsme z toho všeho dohromady ohromeni a vděční za všechno pozitivní, co pro ni z toho do budoucna vyplývá. Srdečné díky paní Voštinákovej za to už teď. ... a pevně věřím, že když se nám podaří zakomponovat její rady postupně i v ostatních místnostech, kvalita našeho života bude zdravější a klidnější. I touto cestou děkuji, IB, Bratislava

Henrieta

2017-04-28

ROZBOR FS NÁS velmi zaujal .Děkuji paní Gábině za analýzu našeho bytu. Pevně ​​věřím, že podle tohoto rozboru FS nám v bytě bude proudit velmi dobrá a pozitivní energie. Děkujeme ještě jednou.

Peter a Katka.M

2017-04-25 SUPER

Těšíme se, protože díky navrženým změnám se nám zadařilo najít si novou práci a celý chod domácnosti se nám změnil k lepšímu. Děkujeme paní Gabika

Iveta

2017-04-25 REALITA

Přesné podání reality mého života. Až to zaskočí, když si člověk uvědomí, že jiný byt jiné možnosti. Doporučuji.

Jana

2017-04-22 úžasně INFO ZA PAR EURO - feng shui po telefonu

Dobrý den, doporučuji všem, kteří chtějí ušetřit a přesto chtějí vědět něco víc o jejich domě. Dostala jsem spoustu cenných informací za které jsem velmi vděčná. Pochopila jsem, proč se nám dějí určité věci v životě a jak je mohu napravit. Děkuji paní Gabriela

Anna

2017-04-18

NEUVĚŘITELNĚ UŽITEČNÉ INFO

Děkuji paní Gabriele, fakt super informace, hodně mě to naučilo a těším se na kuchyni podle doporučení.

Stanislav M.

2017-02-24

Profesionalismus a osobní přístup.

Lucka

2017-02-23

Na základě analýzy jsme předělali pokoje dle Feng shui a jsme spokojení. I s milým a ochotným přístupem Gabi a rychlém jednání. Vřele doporučuji;)

Stanča

2017-02-23

Díky Gabice jsem si harmonizovala prostředí, ve kterém žijí. O létajících hvězdách jsem neměla ani tušení ... Gabika mi dala konkrétní informace dle datumu narození a aplikovala mi ochranné opatření do jednotlivých zón bytu. Díky ní teď můžeme žít nejen v harmonickém prostředí, ale být i v harmonii sami se sebou.

Hajnalka

2016-11-26

Gabika je super, její znalosti jsou na velmi vysoké úrovni a je velmi ochotná. Gabika, srdečné díky

Igor a Danka

2016-09-17

Doporučení jsme dostali od známých. O FS jsme věděli cosi z časopisů. Na naše překvapení velmi zajímavý a trefný rozbor k našemu bydlení. Děkujeme a doporučujeme všem, aby poznali skutečně svůj domov. 

NINA

2016-07-27

Krásné ušitý oblek pro naše kanceláře. Děkujeme paní Gábině i za moderní designové provedení a poradenství pro lepší vztahy mezi námi. S pozdravem Nina

Andrea

2016-07-25 ANDREA KADEŘNICTVÍ

Po změnách navržených podle rozboru se nám zvýšily zisky ai klienti jsou spokojenější. Zjistili jsme, že jsme měli kasu na místech hádek a přesunutím podle návrhu se nám začalo komunikovat se zákazníky snadněji bez jakýchkoliv nedorozumění. Děkujeme

Zdenka

2016-07-11

Doporučuji všem, překvapivě se mi změnily pocity v kanceláři. Děkuji paní Gabriela

Žanet O.

2016-05-31

DOBRÝ DEN, chci se velmi pěkně poděkovat Gábině za rozbor FS. Musím říct, že je to odbornice na danou tematiku. Díky jejímu rozboru, který byl velmi srozumitelný a věcný jsme náš byt zařídili tak, aby energie plynula správným směrem. Bývá se nám úžasně a jsem šťastná, ještě jednou děkujeme.

Ivana K.

2016-05-24

Dobrý den, chci poděkovat paní Gabriele za úžasný rozbor, který mi pomohl pochopit nejen skutečnou podstatu pohybu energií ale i vlastní byt. Věřím a doufám, že všechny navržené nápravy nám pomohou vyhnout se špatnému a podpořit dobré. Ještě jednou děkuji.

Milan a Karolina

2016-05-07

Neuvěřitelný rozbor a popis logicky vysvětlených zásad a náprav feng shui. Velmi nás překvapil rozbor létajících hvězd, které potvrdily události v našich životech. Jak nám bylo řečeno, člověk by měl znát nejen své tělo ale i svůj dům ve kterém žije. Paní Gabriela děkujeme Vám za trpělivost a ochotu. 

Patrik H.

2016-05-04

Dobrý den. Analýza mě velmi překvapila, protože se potvrdily skutečnosti, které se nám děly. Už realizujeme změny s manželkou a věříme, že se nám napraví energie v bytě. Určitě doporučujeme.

Salon krásy Mogán 1063733 607219319312563 2029003603 o

V roce 2013 jsem získala další příležitost realizace a návrhu projektu od klientky, která si přála spojit kreativitu s funkčností v salonu krásy na ostrově Gran Canaria. Požadavky byly, aby byly splněny zásady Feng-šuej a samozřejmě, aby se klienti cítili výjimečně a dokázali si odpočinout během dlouhých horkých dní strávených na pláži. Znovu bylo příjemné vidět, jak se propojil majitel s prostorem a vytvořil celek, kterému já říkám srdce na dlani. 

229977 421552257894555 1137288132 nObchod HOME BY 

V obchodních uličkách hlavního města Las Palmas na ostrově Gran Canaria byl dalším projektem v roce 2012 s využitím Feng-šuej zásad. Majitelé si přáli nadčasový obchod s pocitem, který každého zahřeje již při vstupu. Pocit příjemného setkání s přáteli při dobrém jídle v příjemném prostředí. Obchůdek se stal známý i pro svou velmi osobní příjemnou atmosféru, kterou doplňovaly samotní majitelé svým srdečným přístupem.

logofinalx

Jiráskova 1296, Hlinsko 53901
IČ: 05763614

+420 733 208 534

info@analyzabydleni.cz

 

©2021 AnylyzaBydleni.cz. Hosted on MyDreams VPS server