O nás

onas.jpg

Naše společnost

Naše společnost

Společnost založila paní Martina T. Před více než 18 lety. Jako její student jsem převzala společnost a spolu s dalšími odborníky v oboru tvoříme tým, který usiluje o zajištění a dodání bezkonkurenčních produktů. Zboží neodebíráme z běžných evropských skladů jako konkurence, ale přímo od výrobců z Asie. 

Jako dalším doplňkem je i vyhledávání již obýdlených prostor, pro konkrétního klienta, tak aby mu v souladu s Feng - šuej a čínskou astrologií přinesl úspěch do života. 

Kromě poradenství nabízíme i služby ve spojení s kompletními přestavbami obytných a podnikatelských prostor. Novostavby Feng - šuej dle konkrétních požadavků majitelů.

ANALÝZA BYDLENÍ - O MNĚ

Před 20 lety jsem poprvé vykročila ze své domoviny natrvalo poznávat jiný svět, jinou kulturu, nové společenství. Považovala jsem a považuji i dnes za úžasné zažít cizí krajinu v celé její kráse. Toto turista nikdy nedokáže za pár týdnů pochopit. 

Jeden z mých bývalých zaměstnavatelů, bohatý muž, který procestoval celý svět si na vánočním večírku vyslechl mou vášeň pro žití v cizích zemích. Se slzou v oku mi řekl, že mi vlastně závidí. Znovu jsem si potvrdila, že peníze nejsou všechno. 

Poznala jsem mentalitu, sílu a charakter nejen rozličných míst ale i lidí. Dostala jsem příležitost rozvíjet umění, kterému se říká Feng-šuej. Postupně jsem pochopila, jak si člověk může maličkostmi život vylepšit nebo radikálním rozhodnutím v bydlení i dost pohoršit. Pomocí čínské astrologie jsem pochopila, že ne každý dokáže ovládat své slabé stránky, nebo že dokonce o nich ani neví. A naopak, jak silní lidé dokáží mít období, kdy věci zvládají skvěle nebo období, kdy si s nimi život dělá co chce. Že jsou lidé, kteří stále pokoušejí štěstí v investicích, v podnikání, ale nejsou obklopeni správnými lidmi, nebo si pro svou tvrdohlavost hledají směry, v nichž nevynikají právě oni. Zda jim je souzeno být bohatými, nebo mají být jen obyčejnými spokojenými zaměstnanci v oboru, kde vynikají. Považuji za úžasné, že dokážu někomu otevřít oči a nasměrovat ho tím správným směrem, jak si žít poklidný život bez zbytečně přehnaných nároků a snů, nebo naopak nakopnout ty, co jsou již blízko svým snům. Osobně považuji tuto možnost poznání za základní školu poznání sebe sama a svých možností. 

Pochopte svůj životní potenciál, jako mapu vaší životní cesty. Kdo jste, jak se chováte, jaké máte dary, talenty, silné a slabé stránky. V důležitých momentech vašeho života jsou důležitá rozhodnutí, která vás posouvají dál. Díky konzultaci dokážete vidět svůj potenciál lepší optikou, získat jiné možnosti, zvolit lepší rozhodnutí a žít lepší život. 

Gabriela Horáčková Voštináková

logofinalx

Jiráskova 1296, Hlinsko 53901
IČ: 05763614

+420 733 208 534

info@analyzabydleni.cz

 

©2021 AnylyzaBydleni.cz. Hosted on MyDreams VPS server