Feng - šuej

Létající hvězda 2022

Škola létající hvězdy je jednou z nejpoužívanějších metod feng-šuej. Jednoduchými symboly víme podpořit nebo ošetřit přítomnou energii, která v daný moment obývá daný sektor našeho bytu nebo domu. Změna těchto energií nastává každý rok kolem 4.února, proto je dobré v tomto období zkontrolovat své nejdůležitější místnosti a rozmístit ošetření. Kromě symbolů a dekorací, přítomné energie aktivuje i vaše přítomnost, hluk a zvuk, renovace, ...

Roční tabulka umístnění ročních létajících hvězd
     
ROK   2022
    vodní tygr
     
     
Hvězda #1 úspěch příznivá S
Hvězda #2 nemoci nepříznivá JZ
Hvězda #3 hádky nepříznivá V
Hvězda #4 láska a vzdělávání příznivá JV
Hvězda #5 neštěstí nepříznivá CENTRUM
Hvězda #6 nebeské štěstí příznivá SZ
Hvězda  #7 ztráty nepříznivá Z
Hvězda #8 hojnost příznivá SV
Hvězda #9 prosperita příz. /nepř. J

 

ROK vodního TYGRA - ROK 2022 čtěte zde...

již v prodeji TYGR

Návrh bez názvu 42 Návrh bez názvu 23 1565166952836089 2210 Bez názvu975
Návrh bez názvu 1 Návrh bez názvu 20 priatelia tiger kon pes jadeitovy tiger

 

 

 

zlatahviezda1Hvězda úspěchu 1  (se nachází v tomto roce ... - viz tabulka nahoře)

Vodní energie přináší vítězství, úspěch, nové možnosti, zisky, finanční investice i akademické úspěchy. Vhodné barvy jsou všechny odstíny modré na doplňcích, polštářích, kobercích, atd. Symboly podporující bohatství a úspěch jsou křišťály, křišťálové doplňky, mince, všechno co se třpytí a cinká. Pokud chcete aktivovat úspěch v práci a finance, v kanceláře, nebo obýváku, využijte symboly, které představují vodní energii např. ryba Arowana, mosazný koník s ingotem, přívěsek Ru Yi. (Ru Yi je jeden z nejsilnějších symbolů síly, vůdcovství a autority)…. V dětském pokoji, nebo studovně použijte bambus, pagodu (pagoda patří k nejpoužívanějších symbolů ve feng shui podporujícím vzdělání, vědomosti a výdrži při studiu), nebo žlutý křišťál, který aktivuje úspěch ve škole, akademický postup a kreativitu. Když tady máte schodiště, pracovnu, obývák, použijte zvonkohru s nekonečným uzlem, ingot (Zlatý ingot je symbol hojnosti a financí), nebo dračí želvu (Zlatá dračí želva je symbolem štěstí, radosti a dobrých vztahů).

seljalandsfoss 1751463 640

Vyberte si z naší rozsáhlé nabídky symbolů pro podporu bohatství. 

 

zlatahviezda2Hvězda nemocí 2 (se nachází v tomto roce ... - viz tabulka nahoře)

Ideální je udržovat místo s hvězdou nemoci v klidu, místnost nepoužívat. Pokud to není možné, budou třeba v roce  kovová ošetření. Pokud máte tady vchod, nebo ložnici, je lepší tu nespát, nebo aplikovat více ošetření. Hvězda nemocí přináší zdravotní problémy, stres, neštěstí, žaludeční a zažívací problémy, disharmonii v rodině, vztazích, pomluvy i podrazy. Nejlepším ošetřením hvězdy nemocí je Wu Lou tykev – přívěsek nosit u sebe (Zlatá mosazná Wu Lou tykev se stonkem a lístkem přináší celé rodině štěstí a dlouhý rodinný život), její přívěsek nosit u sebe a sošku Wu Lou si umístit k posteli. Vhodný je i Budha, jenž přináší pocit klidu a harmonie.

Nejlepším ošetřením zemité 2 je kov, proto v případě vchodu, nebo pracovny, použijte kovovou zvonkohru, Wu Lou, 6 mincí, nebo mosaznou dračí želvičku s Wu Lou. Vyhněte se červeným doplňkům, svíčkám a silnému osvětlení, křišťálům… udržujte tu ticho, pořádek a neaktivujte místnost hlukem, hlasitou hudbou, novými dekoracemi, přestavbou. Vhodné barvy jsou bílá, zlatá, stříbrná, mosazná, měděná.

Lidé a orgány v ohrožení: 

     
Jihovýchod JIH Jihozápad
Drak a had Kůň Koza a opice
Nejstarší dcera 18/35r. Prostrední dcera Matka od 35r.
Části tela: vlasy, záhlaví, krk, nárt Části tela: jazyk, zuby, oči Části tela: ústa, tvář, ruky
chrbtice, chodidlá, nervy Lidský orgán: srdce, mozek, krev Lidský orgán: žaludek, slezina, žlázy
Lidský orgán: játra, střeva, zažívaní    
     
VÝCHOD   ZÁPAD
Zajíc   Kohout
Nejstarší syn 18/35r.   Nejmladší dcera do 12r.
Části tela: vlasy, záhlaví, krk, nárt   Část tela: nos, hlava, záda, prsa
chrbtice, chodidlá, nervy   Lidský orgán : Plíce
Lidský orgán: játra, střeva, zažívaní    
     
Severovýchod SEVER Severozápad
Byvol a tygr Krysa Pes a kanec
Nejmladší syn do 12r. Prostrední syn Otec od 35r.
Části tela: ústa, tvář, ruky Části tela: uši, nohy, kosti Část tela: nos, hlava, záda, prsa
Lidský orgán: žaludek, slezina, žlázy Lidský orgán: ledviny, pohlavní ústroje Lidský orgán : Plíce
 
wulou    privesok kovova wulou   dracia korytnacka s wulou mosadz 1  433 3 

Vyberte si z naší  rozsáhlé nabídky wulou. 

 

 

zlatahviezda3Hvězda 3  aktivuje hádky (se nachází v tomto roce ... - viz tabulka nahoře)

Hádavá energie hvězdy 3 přináší  právní problémy, nedorozumění, názorové rozdíly, stres a napětí. Tato energie potřebuje ticho, žádnou aktivitu, nebo renovaci. Tato dřevitá hvězda způsobuje špatnou náladu, hádky, rozčilování, výbuchy emocí… což může vést k vážným problémům. Komunikační neshody v rodině a v dvougeneračním domě. 

Hvězda 3 je aktivovaná hlavně hudbou, hlukem a přílišnou aktivitou. Nejlepší ochranou, jak udržet trojku pod kontrolou jsou červené svíčky, červené a zlaté doplňky a symboly. Odstraňte  vodu a zvonkohry. Když máte tady vchod, položte do vstupu sošku draka, ohnivou kouli anebo Buddhu.

Když tady máte pracovnu, kancelář, nebo obývák, ošetřete si prostor Buddhou, mosazným kohoutem, nebo drakem, čímž udržíte energie pod kontrolou. Podpora vlastním čínským znamením.

1  privesok ohniva gulka ksitigarbha  ksitigarbha bodhisattva ochranna karta  privesok ohniva gulka ksitigarbha 1  privesok ohnive koleso 

 Vyberte si z  naší rozsáhlé nabídky pro upokojení hádek a rozporů. 

 

zlatahviezda4Hvězda 4 lásky a vzdělání (se nachází v tomto roce ... - viz tabulka nahoře)

Šťastná energie lásky, kreativity, moudrosti, inteligence, cestování a rozvoje. Vhodné jsou prvky jinové vody, jako je modrá barva, modré doplňky, křišťály, bambus s vodou.

V podniku je možnost využít energie na zlepšení zaměření, kreativity a efektivity zaměstnanců. Pokud máte tady ložnici, můžete očekávat více porozumění, pohody a lásky, dobrou komunikaci a štěstí. Aktivujte energii lásky v ložnici mandarínskými kachnami, nebo dračí želvou či růžovou křišťálovou koulí. Když jste nezadaná/ý přichází k vám období štěstí, možná najdete i novou lásku, je však potřeba aktivovat místnost mandarínskými kachnami, případně nosit jejich přívěsek u sebe.

Pokud tady máte pracovnu, případně děti dětský pokoj, podpořte jejich štěstí a úspěch ve škole křišťálovou koulí žlutou a pagodou, přívěskem pagody zavěšenými na okně, nebo pracovním stole. Ideální je i symbol bambusu ve skleněné nádobě s vodou podporující kreativitu a úspěch ve školských a akademických odborech. V případě hlavního vchodu, hvězda 4 přináší příležitosti na akademický postup a rozvoj, nové možnosti v práci, ale i  neočekávané nepříjemné události v partnerství, lásce (hlavně pokud zde máte vodní prvek). Proto se doporučuje odstranit fontánu, nebo akvárium a nahradit ho jiným vodním prvkem, nebo modrou barvou na doplňcích, polštářích, bambus…. Vchod ošetřete soškou kohouta, nebo klíčenkou kohouta, abyste se vyhnuli nevěře a pomluvám.

Přát bude novým vztahům, kreativitě, umělcům, studentům a všem, kteří se rozvíjení. Vyhněte se tady ohni a červeným, sytě růžovým barvám. Vhodné jsou doplňkově černá, modrá a zelená.

18160084 10209484327489301 240346217 o clipped rev 1  2 2  pagoda jadeit  Návrh bez názvu 41  dracia korytnacka s wulou mosadz 1 
MoonOfsALGIjXDqtIA72yTMCnXW6lm kópia  Návrh bez názvu 30 

Vyberte si z naší nabídky: MANDARÍNSKE KACHNY, LABUTĚ, PAGODY, OBRÁZKY LÁSKY, DRAČÍ ŽELVA  
KRÁSNE VÁZY JAKO PRVEK ZEMĚ POTĚŠÍ KAŽDOU ŽENU, OBRÁZKY LÁSKY A SEBELÁSKY V RÁMEČKU

 

zlatahviezda5Žlutá 5 (se nachází v tomto roce ... - viz tabulka nahoře)

Žlutá pětka Wu Wang. Přináší ztrátu, neštěstí a nehody různého druhu. Jakmile tu máte důležitou místnost, jako např. vchod, kuchyň anebo ložnici … ošetřete tyto energie kovem, čímž minimalizujete negativní dopad této energie. Ideální je místnost, nebo sektor nepoužívat, v mnohých případech to však není možné. Proto se doporučuje aspoň minimalizovat svoji přítomnost, nedělat hluk, přestavby a udržovat klid a ticho. Taktéž v exteriéru ve směru, kde se žlutá 5 nachází v daném roce se nedoporučuje kopat, stavět, kácet stromy, protože se tím podporují a povzbuzují přicházející energie. Taktéž přestavby a renovace se zde nedoporučují. Ošetřením hvězdy 5 je kov, proto hlavně v případě vchodu se doporučuje ke dveřím zavěsit 6 – ti trubicovou celokovovou zvonkohru anebo pagodu. Pokud máte tady ložnici, tak na parapetu okna by neměla chybět kovová Wu Lou tykev anebo pagoda. V prostoru obýváku můžete použít jakékoliv kovové předměty a dekorace, např. 6 mincí, kovový zvoneček.

Vyhněte se červeným a zemitým prvkům a dekoracím, svíčkám, vhodné jsou spíše kovové barvy, jako bílá, stříbrná, zlatá, měděná … Ohroženi jsou lidé dle umístnění žluté 5 v daném roce :

     
Jihovýchod JIH Jihozápad
Drak a had Kůň Koza a opice
Nejstarší dcera 18/35r. Prostrední dcera Matka od 35r.
Části tela: vlasy, záhlaví, krk, nárt Části tela: jazyk, zuby, oči Části tela: ústa, tvář, ruky
chrbtice, chodidlá, nervy Lidský orgán: srdce, mozek, krev Lidský orgán: žaludek, slezina, žlázy
Lidský orgán: játra, střeva, zažívaní    
     
VÝCHOD   ZÁPAD
Zajíc   Kohout
Nejstarší syn 18/35r.   Nejmladší dcera do 12r.
Části tela: vlasy, záhlaví, krk, nárt   Část tela: nos, hlava, záda, prsa
chrbtice, chodidlá, nervy   Lidský orgán : Plíce
Lidský orgán: játra, střeva, zažívaní    
     
Severovýchod SEVER Severozápad
Byvol a tygr Krysa Pes a kanec
Nejmladší syn do 12r. Prostrední syn Otec od 35r.
Části tela: ústa, tvář, ruky Části tela: uši, nohy, kosti Část tela: nos, hlava, záda, prsa
Lidský orgán: žaludek, slezina, žlázy Lidský orgán: ledviny, pohlavní ústroje Lidský orgán : Plíce

2751  six rod wind chime with mystic knot  s l500 1  par chilinov  fu psi 

Vyberte si z naší nabídky pro ochranu: PAGODYZVONKOHRYPI YAOCHILLINOVIAFU PSI

 
 

zlatahviezda6Nebeská hvězda 6 (se nachází v tomto roce ... - viz tabulka nahoře)

Hvězda 6 přináší neočekávanou podporu, výhru a štěstí. Tato energie je v současné periodě velmi silná a přináší neočekávaný úspěch, prosperitu, sílu a autoritu v politice, na vedoucích pozicích. Kromě želvy si přidejte i sošku Buddhy. Aktivovat místnost můžete křišťály, křišťálovými přívěsky, dózami nebo křišťálovými koulemi.

seljalandsfoss 1751463 640

Vyberte si z naší rosáhlé nabídky symbolů pro podporu bohatství. 

 
 

zlatahviezda77 hvězda ztrát (se nachází v tomto roce ... - viz tabulka nahoře)

Hvězda ztrát, která přináší ztráty, neklid, krádež a zranění. Opatrní by měli být hlavně ti, kteří mají hlavní vchod do bytu, domu, nebo podniku. Zlodějka bere finance, informace, zdraví a klid, navíc způsobuje psychický tlak a nebezpečí. V domech a bytech, kde přichází tato energie přímo z hlavní příjezdové cesty jsou v ohrožení. Pro ohrožené lidi dle tabulky se doporučuje nosit přívěsek nosorožce se slonem, v případě vchodových dveří, kde je hvězda strát tenhle rok aktívna používat vícero ošetření, abyste se uchránili před ztrátou.

7 přináší vysoké riziko vloupání, pomluv, krádeže a nepřejícnosti. Nebezpečí přichází hlavně, když tu máte hlavní vstup, proto se ujistěte, zda máte tento sektor dobře zabezpečený. Vhodným symbolem je jinová voda, například miska se slanou vodou a mincemi, černý drak. Neriskujte, dávejte si pozor na lidi, kteří vám chtějí uškodit. Vyhněte se ostrým kovovým předmětům. Taktéž nepalte svíčky a vyhněte se zvonkohrám.

V ohrožení jsou lidé nebo části tela:

     
Jihovýchod JIH Jihozápad
Drak a had Kůň Koza a opice
Nejstarší dcera 18/35r. Prostrední dcera Matka od 35r.
Části tela: vlasy, záhlaví, krk, nárt Části tela: jazyk, zuby, oči Části tela: ústa, tvář, ruky
chrbtice, chodidlá, nervy Lidský orgán: srdce, mozek, krev Lidský orgán: žaludek, slezina, žlázy
Lidský orgán: játra, střeva, zažívaní    
     
VÝCHOD   ZÁPAD
Zajíc   Kohout
Nejstarší syn 18/35r.   Nejmladší dcera do 12r.
Části tela: vlasy, záhlaví, krk, nárt   Část tela: nos, hlava, záda, prsa
chrbtice, chodidlá, nervy   Lidský orgán : Plíce
Lidský orgán: játra, střeva, zažívaní    
     
Severovýchod SEVER Severozápad
Byvol a tygr Krysa Pes a kanec
Nejmladší syn do 12r. Prostrední syn Otec od 35r.
Části tela: ústa, tvář, ruky Části tela: uši, nohy, kosti Část tela: nos, hlava, záda, prsa
Lidský orgán: žaludek, slezina, žlázy Lidský orgán: ledviny, pohlavní ústroje Lidský orgán : Plíce
 
modry nosorozec sodalit  soska slon a nosorozec  privesok slonov s tretim okom  137890265425073 256  HTB1kuhOKFXXXXXxXVXXq6xXFXXXH 

Vyberte si z naší rosáhlé nabídky pro ochranu: Slon a nosorožec

 

zlatahviezda8Hojnost hvězdy 8 (se nachází v tomto roce ... - viz tabulka nahoře) 

Prosperita, hojnost, šťastné události, které podpoříte křišťály, citrínem, přívěsky s nekonečným uzlem.

Hvězda 8 je symbolem slávy, prestiže a úspěchu. Ideální symboly  jsou křišťály a všechny přívěsky z nich. Na podporu hojnosti a štěstí ve financích, si položte do obýváku či pracovny  třínohou žábu, Arowana rybu, čakrový nekonečný přívěsek. Ten podpoří nejen hojnost, ale i stabilitu vašeho zdraví.

Když energie přichází z daného směru přímo do Vašich oken, zavěste si do nich křišťálové přívěsky a koule. Osmička je nejlépe aktivované vaší přítomností, proto místnost používejte co nejčastěji. Pokud tu máte ložnici, jsou vhodné ametystové a křišťálové prvky, dózy, růženínové kachny. V dětském pokoji  je vhodná žlutá křišťálová koule zavěšená v okně. Vhodné prvky jsou živé zelené rostlinky.

seljalandsfoss 1751463 640

Vyberte si z naší rosáhlé nabídky symbolů pro podporu bohatství. 

 

zlatahviezda9Hvězda budoucí prosperity 9 (se nachází v tomto roce ... - viz tabulka nahoře)

Velmi příznivá a šťastná hvězda 9 . Devítka přináší štěstí, úspěch, výhru, vítězství nad konkurencí, nové možnosti a příležitosti v práci, vědomosti, zlepšení, výhru, vítězství nad konkurencí, nové možnosti a příležitosti v práci, vědomosti, zlepšení se…. hlavně když tu máte hlavní vstup. Energie má dlouhotrvající účinky, takže když se ji podaří příznivě podpořit a aktivovat, z její přízně se můžeme těšit dlouhý čas.  Taktéž podporuje hlavně studenty, děti, … proto pokud tu máte studovnu, obývák či pracovnu, pobývejte tu co nejvíce času.

Energie  podpoříte kovovým zvonečkem, soškou draka. V dětském pokoji je to zlatá pagoda, Buddha,, zelený křišťál. Pokud tu máte  ložnici, můžete se těšit velmi dobrým vztahům, dobrým zprávám a štěstím. Jestliže plánujete miminko, využívejte místnost často, aktivujte energie bílým Buddhou s dětmi, nebo zvonkovou zvonkohrou, čímž podpoříte štěstí v mateřství.

Pozor na únor, duben, květen, červenec, září, listopad a leden v tuto dobu nedělejte důležitá rozhodnutí a nepalte zde svíčky, či oheň.  Na podporu štěstí ve financích, kariéře a byznysu, můžete využít ochranné sošky Pi Yaa, zvláště pokud máte zde vchod, obývák, nebo kancelář.

seljalandsfoss 1751463 640

Vyberte si z naší rosáhlé nabídky symbolů pro podporu bohatství. 

 

RENOVAČNÍ PRAVIDLA ROKU 2022 - ROČNÍ DOPADY V ROCE 

Kromě létající hvězdy a elementů, které na nás mají vliv, je důležité zkontrolovat roční vlivy, jako Tři vrahové, Tai Sui, Žlutá pětka a Sui Po. Jedná se o sektory místa, které by v roce psa neměli být vyrušené renovací, přestavbou, velkým zásahem do země, bouráním ..

 … v čínštině San Sha je ten nejhorší roční negativní vliv, v roce 2022 se nachází na SEVERE. Nedoporučuje se dělat žádné hlučné přestavby, reorganizace, nekopat v zahradě, vyhnout se stavbě a těžkým strojům. Pokud přece v tomto směru vaši sousedé stavějí dům, nebo dělají jiné větší přestavby, je dobré zavěsit si do jižního sektoru 6-ti trubicovou celokovovou zvonkohru. Vyrušení 3 vrahů přináší rodině neštěstí, ztrátu financí, nemoci, hádky. Pozor by si měli dávat hlavně lidé, kteří jsou narození v roce krysa, buvol, kanec. Také v roce 2022 neseďte zády k severu, sezení tváří na sever je v pořádku. Když máte na severe vchod, nebo celý dům, byt je orientovaný sever, kromě kovového šetření si umístěte směrem na sever ochranu: pár dvou Chilinů aneb pár dvou Fu psů.

Tai Sui anebo GRAND DUKE JUPITER

…. se v roce 2022 nachází na severo-východě mezi 52.6° - 67.5°. Na SV se doporučuje nevyrušovat tento sektor. Když směřují vaše dveře na SV, dávejte si obzvlášť pozor. V přímém konfliktu s Tai Sui jsou znamení tygr a opice, měli by u sebe nosit přívěsek ochránců Pi Yaa a do prostoru na SV umístit Pi Yaov. Ohrožení jsou také had a kanec. I SV sektor se nedoporučuje rušit hlučnou aktivitou, bouráním, renovací… jinak může způsobit problémy, finanční ztrátu a neštěstí. Je lepší nesedět a nespát směrem na SV, neaktivovat tento sektor hlukem a přestavbou.

GRAND DUKE JUPITER v čase

Rok   Znamení    v roce Zasažený uhel-15° Příme postihnutí Přímy konflikt Vedlejší konflikt
  (Sitting) (Facing)
2009 2021 Buvol SV1 (022.6° - 037.5°) Buvol Koza Drak, Pes
2010 2022 Tygr SV3 (052.6° - 067.5°) Tygr Opice Had, Kanec
2011 2023 Zajíc V2 (082.6° - 097.5°) Zajíc Kohout Kůň, Krysa
2012 2024 Drak JV1 (112.6° - 127.5°) Drak Pes Koza, Buvol
2013 2025 Had JV3 (142.6° - 157.5°) Had Kanec Opice, Tygr
2014 2026 Kůň J2 (172.6° - 187.5°) Kůň Krysa Kohout, Zajíc
2015 2027 Koza JZ1 (202.6° - 217.5°) Koza Buvol Drak, Pes
2016 2028 Opice JZ3 (232.6° - 247.5°) Opice Tygr Had, Kanec
2017 2029 Kohout Z2 (262.6° - 277.5°) Kohout Zajíc Kůň, Krysa
2018 2030 Pes SZ1 (292.6° - 307.5°) Pes Drak Koza, Buvol
2019 2031 Kanec SZ3 (322.6° - 337.5°) Kanec Had Tygr, Opice
2020 2032 Krysa S2 (352.6° - 007.5°) Krysa Kůň Kohout, Zajíc

Sui Po

…. se v roce 2022 nachází oproti Tai Sui, na JZ. I tady platí  nekopat, nedělat hluk, nerenovovat. Vyrušení této energie přináší náhlé zdravotní problémy. Sektor ošetřete 6-ti trubicovou celokovovou zvonkohrou, nebo kovovou pagodou, 6 mincemi. Ohrožení jsou lidé narození ve znamení opice, tygr, kozy, kteří by u sebe měli nosit amulet pagody.

Může znamenat nové příležitosti v životě, nové začátky, nový směr v životě, úplná změna života. Také může přinutit změnit se a přizpůsobit se situaci.

 

Pro Tři vrahové, Tai Sui, Žlutú pětku a Sui Po nejvhodnější ochranné symboly: 

2751  six rod wind chime with mystic knot  s l500 1  par chilinov  fu psi 

Vyberte si z naší nabídky pro ochranu: PAGODYZVONKOHRYPI YAOCHILLINOVIAFU PSI

    

                                           

 
 

…. Číňané věří, že sotva vstoupí do nového roku, měl by vytvořit nový začátek. Čistí svoje domy, musí splatit všechny svoje dluhy, nakoupit nové oblečení, vymalovat svoje dveře a dokonce i nový účes pomůže pro nový začátek nového roku. Domovy po celé Číně jsou zdobené nápisy, z kterých mnohé jsou červené a zlaté, tradiční reprezentace štěstí prosperity. Jednou z velmi zábavných tradicí čínského Nového roku je výměna dárků. Tradiční dárek je v malé červené obálce naplněné „Penězi pro štěstí“.Tyto obálky jsou věnované dětem od jejich rodin a přátel.

 

Originální dárky

Potěšte známých pozorností pro rok 2022 samotnou mincí tygra či přívěskem tygra,,... Ručně tvořené lapače snů na objednání tvořené podle data narození. V případě zájmu darování k Vánocům doporučujeme posílat objednávky do konce listopadu.

                

Zároveň bychom vám rádi představili naši novou kategorii určenou pro zdraví, kterou jsme přidali na základě našich osobních zkušeností. Jde o výběr toho nej, co považujeme za důležité. Jedná se o radu probiotik a možnosti rozboru střevního mikrobiomu, které považujeme v aktuální době za nejdůležitější a také nejzákladnější pro podporu imunity. Dále o zkušenosti se zdravým pitným režimem a ekologickou zdravou domácností. Jako skvělý dárek doporučujeme informovanou láhev i9 nebo kvalitní vodíkovou láhev za bezkonkurenční cenu.

 

probio  microbiome test lab. 2  i9 zdrava flasa duhova cakra  vodikova flasa  1010 i 

 

 

Přejeme šťastný, úspěšný a ochráněný rok.

Analyzabydleni.cz

logofinalx

Jiráskova 1296, Hlinsko 53901
IČ: 05763614

+420 733 208 534

info@analyzabydleni.cz

 

©2021 AnylyzaBydleni.cz. Hosted on MyDreams VPS server