Feng - šuej

BAZI

BAZI nám odhaluje kdo jsme, proč jsme tady, jaká je naše životní cesta a co si pro nás připravil náš život.

V dávných dobách v Číně lidé neměli rodný list se všemi údaji o narození. Měli kousek papíru s jejich bázi. Tak jako je nyní rodný list jednou z nejdůležitějších listin, takovou váhu přikládali lidé v Číně BAZI. Obvykle to bylo přísně chráněné a utajované, nakolik BAZI prozradilo o člověku všechno. Tak jako v jiných formách astrologie, i BAZI využívá datum, čas a místo narození.

Základ BAZI tvoří čtyři sloupce osudu, které jsou doplněny 10 ročními životními obdobími, které napoví pod jakým vlivem je v daném okamžiku osoba, kde je její potenciál případně slabina, na co by si měla osoba dávat pozor, čemu se vyhýbat nebo naopak do čeho investovat , kdy začít nový byznys, kdy se přestěhovat, oženit či vydat ... správný výklad BAZI nám dokáže pomoci v pochopení sama sebe, našich silných a slabých stránkách a hlavně kdy je ten správný čas na správné rozhodnutí.

Proto načasování je jednou z nejdůležitějších úloh metody bázi.

Po tisíciletí se Číňané snažili shromažďovat informace a znalosti tohoto učení. Pochopením vztahu mezi člověkem, prostředím, časem a vlivem Univerza odhalily osud a cestu člověka na zemi. Vše kolem nás podléhá vlivu času, který se cyklicky opakuje. A tak i energie ovlivňující náš život se cyklicky opakují a často nám do života přinášejí tytéž pocity, situace a možnost rozhodnout se. Studiem a kalkulací BAZI je možné tyto vlivy odhalit a využít ve svůj prospěch.

 

logofinalx

Jiráskova 1296, Hlinsko 53901
IČ: 05763614

+420 733 208 534

info@analyzabydleni.cz

 

©2021 AnylyzaBydleni.cz. Hosted on MyDreams VPS server