Úspěch

Peněženka Feng Shui

Zřejmě jste už četli mnoho článků o tomto tématu a také jste vyzkoušeli klasiku, ano, červená peněženka je to správné podle Feng Shui, ta to všechno se aktivuje a penízky v ní budou vždy připraveny na útratu.

 

A vy, kteří jste to vyzkoušeli podělte se s námi o své zážitky s koupí nové peněženky v určité barvě.

Šatník je domovem pro vaše oblečení a to jak se o něj staráte, takový pocit z něho máte. Šaty máte upravené a čisté, nebo pomačkané a nepřehledně naházené. Dům je domovem pro vás a peněženka je domovem pro vaše peníze. Někdo má peněženku jen jako rychlostní oběživo pro běžný den. Mnozí z vás si ani neuvědomují, s jakými pocity chytáte peněženku do rukou. Jakmile do ní vkládáte další a další účtenky, a vybíráte je až když není možné peněženku zavřít. A když si jí uklidíte, jaké máte pocity? Řekněme si upřímně, že jen málokdo řeší nějaké pocity. Jen uklízeno a uvolněno pro další účtenky.

 

Chaos může znovu nastoupit.

 

Málokdo si z vás uvědomuje svoje pocity, s nimiž máme spojenou peněženku. A pokud se některý z vás už přiklonil k myšlence, ano červená peněženka a dokonce si ji i koupil. Co z krásného pocitu z nádherného designového kousku, který si můžete vybrat pokaždé, když si nakoupíte vám to přináší?

Někdo má peněženku za svou vizitku, stejně jako kabelku nebo boty.

A co vy? Stačí vám to? Nechcete mít více peněz díky změně o zařazení skutečné hodnoty peněženky ve vašich hodnotách?

Všechno je to jen o hodnotách, které máme v sobě vůči našim penězům. Ano toužím po nich, ale peněženku mám jako kabelku nebo boty. A tohle je ta chyba.

paying 1438142 1280 768x524

Začněme tím, že si uvědomíme, co si přejeme, aby naše peněženka představovala. Přejeme si mít dostatek peněz, a to vždycky, ba co víc, přejeme si aby jich bylo víc.

 

1. Takže víme, co chceme.

2. Vyberte si nový vzhled vaší peněženky. Jestli je něco jako Feng Shui peněženka? V tradičním Feng Shui určitě ne.

 

Pokud však osoba volí oblečení podle osobního elementu, může také peněženku. Podívejte se na svůj vlastní roční element narození.

Ve zkratce o 5 nejvíce použitých barvách a jejich charakteristikách:

 

Červená barva:

Mají k ní zemití lidé, ale je třeba si dát pozor. Protože červená může také aktivovat negativní související právě s penězi. Osobně jsem proti červeným peněženkám. Samotné peníze jsou z materiálu, který právě element ohně ničí. Pozor ale, aktivovat se červenou v oblečení, kabelce a doplňkách se mi jeví v pořádku, pokud to dané osobě dodává potřebný, pro ni tak silný jako je oheň. Proto je to na vašem vlastním úsudku a na vlastní intuici, jestli zvolit právě tuto barvu.

Je pro vás červená vhodná? Podívejte se na svůj element narození, tady.

 

Tmavě modrá:

Tmavě modrá barva je spojena s elementem vody. Voda jako prvek ve Feng Shui je symbolem hojnosti. Tady bych si určitě vybral osobní element. Pokud je to dřevo nebo voda, pak tato barva může být pro vás ta, která vás bude podporovat při naplňování vašich tužeb.

Je pro vás vhodná tmavě modrá barva? Podívejte se na svůj element narození, tady.

 

Černá barva:

wallets 2185485 1280 768x515

S tou mám například osobní zkušenost. V minulosti jsem obdržel darem krásnou značkovou černou peněženku. Můj element v roce narození je zem. A když půjdu ještě hlouběji, tak i ve dni narození mám na zem. Černá peněženka je spojena s elementem vody. A co dělá voda se zemí? Kalí jí. A jak to bylo s mými penězi? Byla to dlouhá doba bez výdělku. Nechci tu samozřejmě tvrdit, že za všechno může moje černá peněženka, jen je zvláštní, jak to zapadlo do sebe. Dnes je tomu samozřejmě jinak:)

Tak jako tmavě modrá i černá patří k elementu vody, tedy lidem s elementem dřevo nebo voda.

Vyhovuje vám černá barva? Podívejte se na svůj element nerození, tady.

 

Hnědá barva:

Ta patří k nejoblíbenějším barvám po černém. V obchodech najdete obrovskou a atraktivní výběr. Je vhodný pro osoby s elementem zem a kov. Element země má charakteristiky, jako je houževnatost, sílu, neústupnost, stabilitu, ochranu a spořivost.

Je to pro vás vhodné? Podívejte se na svůj element narození, tady.

 

Zelená barva:

Je to skvělá volba pro lidi narozené v roce s elementem dřeva, stejně jako pro ty, kteří mají prvek ohnivého narození. Zelená je spojena s elementem dřeva. Charakteristikou pro dřevo je houževnatost, tvrdost, růst a tvořivost. Je připravená začít růst. Krásné, že. Proto mám zelenou moc ráda.

Je pro vás zelená vhodná? Podívejte se na svůj element narození.

 

A je-li pro vás barva tak důležitá, je tu možnost, dát si udělat základní rozbor 5 elementu v době narození – BAZI, kde zjistíme, čeho vám kolik bylo dopřáno. Následně společně probereme barvy a city s kterými je máte spojené. A jestli je ta nebo tamta barva pro vás ta správná pro toto období života.

 

Barevných možností je hodně, ale platí, že čím tmavší barva tím je její síla a ochrana silnější. Proto světlé odstíny nejsou úplně ideální.

Ze života si všimněte, že právě úspěšní muži mají krásné tmavě – hnědé kožené peněženky. Jsou to muži, kteří mají našetřeno a váží si svých peněz. A právem. Jsou to lidé, kteří vědí, že když člověk něco ctí a chová se k tomu s úctou, vždy se mu to vrátí.

 

A abychom se vrátili k hlavní podstatě vnímání naší peněženky, musím vám připomenout, že je to podobné, jako když se nastěhujeme do nového bytu. Vymalujeme si ho, zařídíte, doplníte dekoracemi a zkolaudujete oslavou se známými a rodinou. To je pěkný rituál, co říkáte. Co si podobný udělat s novou peněženkou?

– Pusťte si příjemnou meditační hudbu buď sám nebo ve společnosti partnera, který se připojí k tomuto posezení a debatě o společných plánech, vizích.

– Zapalte si malou čajovou svíčku a nechte ji dohořet.

– Do peněženky si uložte kreditní karty, které používáte, a jsou funkční. Debetní karty nechte doma v zásuvce, protože už je nebudete potřebovat (Tato myšlenku je třeba udržet v mysli jako fakt a neměnit ji).

– Umístěte si sem rodinnou fotografii, abyste si vždy při otevření peněženky připomněli, pro koho pracujete a šetříte peníze

– Můžete si sem umístit i obrázek s budoucím místem vámi zvolené dovolenkové destinace.

– Během tohoto malého kolaudačního večírku si můžete posypat peněženku skořicí – bylinkou hojnosti nebo jinou bylinkou posilující přání.

– Symbol hojnosti podle vašeho výběru.

– Dalším trendem je napsání si fixou do všech rohů znak hojnosti.

– No, a v nepodstatné řadě si můžete říct, co si chcete vydělat a ušetřit peníze.

– To je to, co si musíte čas od času vybavit při čištění a uklízení peněženky.

 

A nakonec, to nejdůležitější, vždy když chytnete do rukou svoji peněženku, tak myslete na všechno, co jste si při její aktivaci přáli a vychutnávejte si pocit, jako byste to měli. A s tímhle nesmíte přestat. A když si řeknete, že to nefunguje, tak ano ani nebude, protože je to přesně proto, co  jste jsi právě aktivovali.

 

Pozitivní myšlení podporuje pozitivní události.

 

 

logofinalx

Jiráskova 1296, Hlinsko 53901
IČ: 05763614

+420 733 208 534

info@analyzabydleni.cz

 

©2021 AnylyzaBydleni.cz. Hosted on MyDreams VPS server