Úspěch

Numerologie

Základy současné numerologie se připisují kabalistům - příslušníkům tajného židovského hnutí, které zahrnovalo i některé prvky křesťanského a islámského učení. Základem je tzv. Strom života, čili séfirotický strom, který je součástí složitého diagramového systému kabaly a znázorňuje vztah mezi Bohem a člověkem.

Numerologie nepředpovídá budoucnost, ale představuje celkové zhodnocení vašeho životního profilu včetně energetických potenciálů, zvláštních schopnosti, intuice, vztahu k partnerovi, vztahu k duchovním hodnotám i k financím. Na základě numerologické prognostiky se budete umět lépe orientovat v životě, udělat snadněji rozhodnutí a následně nápravu v životních situacích.

Stejné čísla - stejné osudy? Neexistují šťastná nebo nešťastná čísla. Každé číslo poskytuje jiný potenciál. Osobnost každého z nás je ovlivněna zhruba z jedné třetiny genetickou informací, druhou třetinu představuje prostředí, ve kterém se formuje, a nakonec z poslední třetiny karmou, kterou si zvolil v době před narozením. A právě ta je vyjádřena datem narození, které vám umíme podle numerologie přečíst.

Cena 600, -Kč

logofinalx

Jiráskova 1296, Hlinsko 53901
IČ: 05763614

+420 733 208 534

info@analyzabydleni.cz

 

©2021 AnylyzaBydleni.cz. Hosted on MyDreams VPS server