Úspěch

2021 Rok kovového buvola - ÚSPĚCH

Vítejte v roce kovového buvola 2021.

Rok 2021 je symbolizován jinovým kovem a buvolem.

Jelikož buvol – zem tvoří kov v produkčním cyklu 5-ti elementů, na první pohled nám to napovídá o harmoničtějším vztahu a také klidnějším roce.

Ale musíme si uvědomit vlastnosti jinového kovu. Sice se porovnává s jemný a krásným šperkem, charakter jinového kovu je chladný a tvrdý. Říká se: "Venku krásné, ale uvnitř drsné." Buvol se považuje za "zimní zem" bez tepla. Buvol obsahuje tři skryté elementy - zem, kov a vodu. Na podporu země úplně chybí oheň. Kdykoliv je element země v nerovnováze, spouští katastrofy související se zemí, jako je zemětřesení, sesuvy půdy, laviny a sopečné erupce. Vážnější dopravní nehody ale i vlakové nehody. Může jít i o vodní katastrofy, povodně, silné deště a dokonce i tsunami. Z důvodu úplné absence požárního prvku bude silný vodní prvek od roku 2020 pokračovat až do roku 2021. To způsobí další katastrofy ve vodě (na moři) a v ohni (vzduch). Zní to negativně, ale celosvětově se tyto události dějí již léta. Když spojíte tyto studené prvky buvola a jinový kov, pochopíte, proč se výhled a sentiment roku 2021 budou jevit dost pochmurné, strašidelné a dokonce nebezpečné.

Ale rok jinovou kovového buvola přinesl v minulosti významný pokrok v oblasti průzkumu vesmíru.

 

Globálně

Do roku 2021 bude silný vliv vody vrhat na celý svět temný stín strachu. Atmosféra bude působit nudně, chladně a šedivě. Neustálý pokles ekonomického růstu přiměje investory k větší konzervativnosti a snížení výdajů veřejnosti (poptávka klesne).

Obecně je jinový kovový buvol v tomto roce symbolem drsné a chladné atmosféry, která podněcuje disharmonii, konflikty, atentáty a terorismus. Když bude světová ekonomika stále upadat, atmosféra nedůvěry povede k dalším sociálním nepokojům, politickým bojům, mezinárodnímu napětí, vraždám, rozvratům a převratům.

Navíc, s drastickou a extrémní povahou jinového kovu, bude brutální síla a chladnokrevné zabíjení častěji ve zprávách, což zvýší emocionální intenzitu roku. Lidé se mohou při dosahování své ideologie uchýlit k násilí a vyvolat další protesty, demonstrace a protivládní nálady.

Akciový trh a ekonomický výhled

Strašná energie cyklu vodních prvků převezme a převládne během roku. Začne pesimismus, cynismus a zoufalství, které přispějí k ekonomickému úpadku. Jakékoliv činnosti také povedou k dlouhodobějším neúspěchům a dojde k dalším hospodářským krizím. Protože oheň je ztracený do roku 2025, můžeme očekávat delší medvědí trh.

Ohnivá odvětví budou prosperovat - energetika, výroba energie, restaurace a zábava. Dále to jsou odvětví země - nemovitosti, reality, pojišťovnictví, potravinářský průmysl, prodej umění, ..

Kovoprůmysl bude tento rok čelit vážné konkurenci. Zahrnuje automobily, strojírenství, bankovnictví a stroje. Vodní průmysl nebude letos vydělávat peníze - lodní doprava, přeprava, komunikace a nápoje. Vyhlídky peněz pro dřevařský průmysl jsou také slabé - móda, média, knihy, nábytek, bylinky, reklama, design, vzdělávání, kulturní aktivity, ...

Stručně řečeno, odvětví patřící k prvkům ohně a země budou prosperovat a dosahovat pokroku.

Moje doporučení ... nezaobírejte se tak zprávami a užívejte si svůj rodinný život více než jindy. Obklopte se lidmi, kteří dělají totéž a nešíří kolem sebe negativitu a strach. Víte o tom, ale neznamená to, že se tím musíte nechat unášet. Každý si tvoříme ten svůj svět kolem sebe sami. Udělejte si ho takový, aby vám vyčaroval každý den úsměv na tváři a abyste i vy dokázali rozdávat úsměv a radost. A jak na to? Postačí pokora a vděčnost za lásku, kterou jste obklopeni, protože to je ten největší dar.

Lidé narození v roce buvola (1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009) údajně "urážejí Velkovévodu". Znamená to, že urážíte energii roku. Proto se doporučuje nosit jadeitového přívěšek potkana, aby se snížil negativní vliv.

Pokud jste se narodili v roce kozy (1919, 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015), jste v přímém střetu s rokem. Střety přinesou turbulence, pohyby, nehody nebo velké změny. Můžete předvídat více příležitostí k cestování a je to dobrý rok na změnu zaměstnání nebo přestěhování kanceláří či domů. Pro ochranu musíte nosit přívěšek potkana. I když je cestování ideální k uspokojení střetu, nedoporučuje se cestovat přímo směrem k Velkovévodovi, který je tento rok na severovýchodě. Musíte být mimořádně opatrní a zdržet se účasti na rizikových sportech, jako je jízda v rychlých autech, pilotování letadel, parašutismus.

Pozor i pro ty, kteří se narodili v dny Kozy. Srážka je ještě závažnější a mohli byste čelit náročnému roku. Tento střet může také nepříznivě ovlivnit váš vztah s manželem nebo opačným pohlavím. Buďte zvlášť opatrní.

Harmonii všobecně pocítí znamení: potkan, kohout a had. Nicméně je nutná osobní analýza BAZI pro rok 2021.

Pro ty, kteří se narodili v den nebo rok jangového dřeva, jangové země nebo jangového kovu nebo pokud jste se narodili v letech končících se 4, 8 a 0, například 1954 (rok začal až 3.2.1954-24.1.1955), 1968 ( rok začal až 30.1.1968 -17.2.1969) nebo 1980 (rok začal až 16.2.1980-5.2.1981) půjde o rok s hvězdou Šlechtice. Šlechtic znamená, že z nebe přicházejí andělé, aby nabídli záchranu a podporu. Šlechtická hvězda často přináší řešení překážek a nebezpečí, tzn. pokračujte a využijte příležitost na rozvoj nových projektů.

Zdraví

V tradiční čínské medicíně (TCM) představuje kovový prvek dýchací orgány včetně plic, nosu a kůže. Protože kov potřebuje, aby ho oheň přetavil do užitečných nástrojů, ale pokud prvek oheň chybí, kovový prvek se stává nevyváženým a nezdravým. Pandemie COVID-19 do roku 2020 by proto mohla být viníkem slabosti kovového elementu nebo plic. V roce 2021 budeme tento zdravotní trend nadále sledovat, včetně převládajících případů chřipky a virových infekcí ovlivňujících dýchací orgány lidí (plíce, nos, kůže).

Dále, protože oheň zcela chybí, je zemský prvek buvol velmi slabý a přispívá k slabosti žaludku, jako jsou zažívací potíže a cukrovka. Slabost ohně znamená, že jsou ovlivněny i srdce, krevní oběh a celková vitalita těla. Nadměrné množství vody v tomto roce by mohlo způsobit katastrofu v močovém systému, ledvinách a reprodukčních orgánech.

Největším viníkem je zde slabost ohně. Pro dosažení rovnováhy je možné zvážit užívání určitých doplňků výživy, jako jsou antioxidanty a koenzym Q10 (CoQ10). U lidí, kteří již berou nějaké léky, je vhodné poradit se se svým lékařem a nechat si schválit tyto doplňky.

Feng-šuej

Na první pohled graf létajících hvězd v roce 2021 vyvolává určitý optimismus, hvězda ztrát zmizela z centra našich domovů, naopak vyměnila ji hvězda Štěstí, tato naznačuje požehnání z nebe. Využijte tyto energie a aktivujte si jejich umístěním křišťálu v centru domu. Používá se také obrázek nebo nějaký symbol 8 nesmrtelných.

Skvělou zprávou je, že domy orientované na východ nebo západ získávají hvězdy poznání a prosperity, které přicházejí v době zdravotních a hospodářských nepokojů. Aktivujte si energie symboly bohatství, tyto příchozí zisky mohou trvat dlouho.

Zemské domy orientované na SV a JZ se budou těšit prosperitě, ale hlavně úspěchem při budování do budoucnosti. Doporučují se symboly pro létající hvězdu 9 - Prosperitu budoucnosti, symboly s buvolem.

Letošní znamení buvola předpovídá, abychom nadále postupovali opatrně i v oblasti zdraví a i budoucnosti. Vstupujeme do nového období a musíme se přizpůsobit měnícím se okolnostem. Je potřeba se vyhnout nástrahám a naopak podpořit aktivitu na správných místech.

Na JV bude přebývat špatná energie zvaná "Pět žlutých" (nebo Hvězda 5) symbolizující překážky a neštěstí. Umístěte si sem 6 trubkovou celokovovou zvonkohru.

Každé znamení má jinou předpověď, proto neváhejte a přečtěte si roční horoskopy. Nejhorší měsíce budou v dubnu, říjnu a lednu 2021.

Hvězda 2 je další špatnou hvězdou, která přináší nemoci a starosti, a bude pobývat na severu. Tradiční metodou je použití kovové zvonkohry.

Velkovévoda je tento rok na severovýchodě, takže je lepší "nehýbat zemí" nebo podstatným způsobem stavět tímto směrem. Také se nedoporučuje sedět zády na východ. V opačném případě budete sedět proti nepříznivé energii zvané "Tři ostří" nebo "Tři zabíjení", což může přinést smůlu. Jihozápad je dále v střetu s velkovévodou, což není příznivé.

Hvězda 3 se týká konfliktů a loupeží a bude na jihozápadě. Abyste minimalizovali tento negativní vliv je potřeba odstranit odsud květiny a věci vydávající zvuk - zvonkohry, tikající hodiny, rádio, TV. Pokud zde máte vchod, nedoporučují se jakékoliv přestavby letos.

Hvězdy 6 a 7 mohou také vytvářet právní problémy a skandály. Tradičním řešením je umístit tři bambusové stonky do vázy z čirého skla v pozicích centra a SZ.

Podrobně létající hvězdy v roce 2021

2.jpg

logofinalx

Jiráskova 1296, Hlinsko 53901
IČ: 05763614

+420 733 208 534

info@analyzabydleni.cz

 

©2021 AnylyzaBydleni.cz. Hosted on MyDreams VPS server