Interiér a exteriér

Zrcadla ve Feng Shui

Zrcadla. V Čínštině se řekne – Chuang Tou Zhao Jing, Shen Ti Duo Bing. Postel dívající se na zrcadlo, zdraví mnoho nemocí má. Je to jeden z dalších rýmů nebo mýtů, který se dostala do Feng Shui v průběhu let.  Pravdou však je: Zrcadlo může odrážet v noci světlo a to může způsobovat nepříjemné pocity při spaní. Takže podle tradičního Feng Shui tedy nepřináší zrcadlo v ložnici ani neštěstí, ani třetí osobu. Ale co na to naše kultura nebo jiné kultury. 

Zrcadla patří k součástem našeho života. V první řadě, ho využíváme pro pomoc nebo v domácnosti, ale také v dopravě na automobilech, dalekohledech, fotoaparátů, dokonce i jako zdroj tepelné energie. Vrátíme-li se do časů našich babiček, tak si vzpomeneme, že zrcadla byla umístěna ve skříních na zámek, kde byli zavěšené červené střapce. Ty nás měly ochraňovat před zlými duchy nebo mrtvými dušemi, které tady mohou být uvězněné a podobně.

A co naše praxe se zrcadly v ložnici: osobám, kterým jsme odstranili zrcadlo z ložnice se spalo klidněji. A u párů, kde jsme našli zrcadla v ložnici, jsme potvrdili nedůvěru v jejich vztahu. Názor si utvořte sami.

pexels-polina-kovaleva-5644680.jpg

Zrcadlo je nezbytný předmět pro domácnost ale i všestranným dekorativním předmětem. Jako nezbytnost nám zrcadlo ráno pomáhá zajistit, abychom před odchodem z domu vypadali reprezentativně. Jako dekorativní předmět v různých stylech nám zajistí snadný způsob, jak udělat dojem v jakékoli místnosti v domě, díky čemuž se bude cítit větší, jasnější a vizuálně zajímavější. Krásné zrcadlo může fungovat v celkovém dekorativním schématu jako umělecké dílo.

 

Kde se doporučuje umístit zrcadla?

My je doporučujeme umísťovat zrcadla tak, aby se v nich neodráželi dveře nebo okno. Vhodné místnosti jsou obývací pokoj, jídelna, pracovna chodba nebo jiné úzké prostory, kde je potřeba prostor zvětšit a prosvětlit.

Aktivujte si hojnost tím, že si uvědomíte, co odráží toto zrcadlo. V pracovně může odrážet květy a fontány nebo akvárium. Nikoli pracujícího člověka. Takto si podpoříte růst vašeho úspěchu. Vždy je důležité mít zkontrolované energie tu přítomné pro tok vody.

199027457_172962478112508_3504174637489706164_n.jpg

logofinalx

Jiráskova 1296, Hlinsko 53901
IČ: 05763614

+420 733 208 534

info@analyzabydleni.cz

 

©2021 AnylyzaBydleni.cz. Hosted on MyDreams VPS server