Interiér a exteriér

Nejvhodnější feng shui barvy v kuchyni

Kuchyň je živlů oheň a dřevo, je spojena s bohatstvím a zdravím. Patří k ohnivým místům s velmi silnou jangovou energií.

Voda a oheň kuchyně je v destrukci, proto je třeba vybrat takové barvy a prvky které zmírní souboj a nastolí zde harmonii.

Ideálním prvkem je dřevo ve své neutrální barvě i materiálu. Výběr barvy stěn v kuchyni závisí na sektoru a světové straně kde se nachází. Proto například na jihu může být zelená, oranžová, ... na východě zelená, v zemitých oblastech žlutá, oranžová, bledě hnědá, v kovových oblastech pastelová / jemná, světlá / zelená, oranžová, kávová / a na severu zelená.

Nicméně musíme upozornit, že v případě nepříznivých kombinaci periodických létajících hvězd - FEI XIG PAI (Létající hvězdy patří k nejstarším a nejpoužívanějším školám feng shui. Podstatou létajících hvězd jsou energetické vlivy prostoru, času a lidí žijících v domě. Jiný prostor a čas nabízí úplně jiné možnosti a jiný osud pro každého z nás.), je vhodnější volit kuchyně jiného typu co zeslabí negativitu prostoru. Proto pokud se chcete poradit, neváhejte nás kontaktovat

logofinalx

Jiráskova 1296, Hlinsko 53901
IČ: 05763614

+420 733 208 534

info@analyzabydleni.cz

 

©2021 AnylyzaBydleni.cz. Hosted on MyDreams VPS server