Interiér a exteriér

Pochopení dobré dekorace ve Feng Shui

Mnoho lidí si spojuje Feng shui s dekoracemi z Číny. Když má někdo v bytě zvonkohry, fontány, ostatní si myslí, ó má dobré Feng shui v bytě. Jenže mnoho lidí neví, že opravdové a tradiční Feng shui s dekoracemi nemá nic společného.

Feng shui má za úkol lidem pomáhat. Zařídit si byt nebo dům přesně podle všech pravidel a metod Feng shui je velmi těžké, obzvlášť při menších místnostech. Výběrem barev, doplňků, nábytku a umístění postele je možné energie využít tím správným směrem tak, aby vyhovovali všem členům rodiny.

Dekorace Feng shui slouží pro podporu prostoru a jeho majitelů. Správná dekorace ve správné části bytu má příjemně zapadnout do celistvosti místnosti, tak aby nerušila oko člověka.  Slouží na dotvoření živé a harmonicky proudící energie.

Proto je důležité dodržovat teorii o 5 elementech a jejich propojení. Jakmile chápete tento systém, je jednoduché ho začít využívat v našich domovech právě ve spojení s dekoracemi.I když se toto nepovažuje za tradiční Feng Shui, západní ideologie jej dnes využívá běžně.  

Velmi praktickou a účinnou metodou pro připojování symbolů je právě škola létajících hvězd. Proto doporučujeme rozbor periodických hvězd pro trvalé umístění zvonkohier, křišťálů a fontán.Môžete se tak vyhnout neustálým hádkám, či chorobám. Pro umístění symbolů se používají i aktuální roční energie létajících hvězd.

logofinalx

Jiráskova 1296, Hlinsko 53901
IČ: 05763614

+420 733 208 534

info@analyzabydleni.cz

 

©2021 AnylyzaBydleni.cz. Hosted on MyDreams VPS server