Interiér a exteriér

Feng shui v ložnici - správné základy

Ložnice je po vchodu do domu či bytu druhou nejdůležitější místností. Trávíme zde hodně času a přestože spíme, energie dané místnosti vnímáme a bereme na sebe.

Ložnice by se měla nacházet v jednom z příznivých sektorů domu a hlava rodiny by při spaní měla směřovat také na jeden z nich, ideálně na svůj osobní příznivý směr.

Někdy to není možné, proto je třeba hledat co nejlepší pozici. Hlava rodiny je ten člen, který rodinu zajišťuje nebo nosí domů více peněz.

K manželské posteli by měl být přístup ze tří stran, při dětech stačí dvě strany. Není dobré, pokud je nad postelí šikmá stěna, police, trámy, či dokonce okno.... to vše může vyzařovat negativní sha chi působící negativně na vaše zdraví. Pokud máte možnost zjistit geopatogenní zóny pod postelí, učiňte tak. Negativní geopatogenní zóna vám nedá spokojený spánek, dokonce způsobí vážné zdravotní problémy. I počítač, TV a elektrické hodiny negativně ovlivňují spánek. Jedním z řešení je odstranit je nebo na noc zakrýt.

Za hlavou spících by měla být celistvá stěna, nikdy ne okno.

Pokud se vchod do ložnice nachází naproti hlavnímu vchodu, WC, koupelny, .. dveře by se měly zavírat. Negativní energie sha chi může vstoupit dovnitř a způsobit problém.

Důležité fakty o ložnici...

logofinalx

Jiráskova 1296, Hlinsko 53901
IČ: 05763614

+420 733 208 534

info@analyzabydleni.cz

 

©2021 AnylyzaBydleni.cz. Hosted on MyDreams VPS server