Vztahy

Feng Shui – otěhotnění

Myšlenka je jako květ, který roste. Když je myšlenka pozitivní - vyroste krásný líbezný květ, jenž potěší nejeden smysl lidského bytí. To je pozitivní myšlenka. A co ta negativní? Dokáže růst? Ano, věřte, že ano. Proto přemýšlejte o tom, na co myslíte, jak dlouho a s jakou intenzitou. Jakmile přestaneme věřit či přestaneme mít nějaké přání či touhu - je nám vyhověno a to bez toho, abychom si uvědomili, že to bylo v celé své podstatě naše vlastní rozhodnutí.

V době, kdy jsem se Feng Shui věnovala už dostatečně dlouho, přišly dotazy mých známých, zda jsem i já využila vědomostí Feng Shui pro příchod děťátka. Uvědomila jsem si, že jsem tak neudělala, nenašla jsem si vhodný čas. Uplynuly 2 roky, já i partner jsme byli zdraví a  já stále nemohla otěhotnět. Pamatuji si to jako dnes. Pracovala jsem v té době ve večerních hodinách v turistické oblasti Španělska. Každý večer jsem byla obklopená pozitivně naladěnými lidmi, jak už to v době dovolených bývá. Kolega z vedlejšího obchůdku právě dostal dětské zboží .  To byl okamžik, kdy jsem dospěla k rozhodnutí ano, už je „načase“. Tak jsem rozhodla aktivovat zónu na podporu těhotenství a přidala do své domácnosti něco, co tam doposud nebylo.

Ptáte se, co to bylo? Jednoduché. Dětská hračka. Ano, dětská hračka bylo to jediné, co mi chybělo v bytě  pro aktivaci těhotenství. Přesně po měsíci jsem zjistila, že jsem těhotná. Zní to neuvěřitelně, ale je to tak. Zavěsila jsem si dřevěného koníka do západního okna naší ložnice, kde se rozhoupal při každém otevření a zavření okna. Samozřejmě jsem měla aktivované i ostatní oblasti pro vztah a lásku, nápomocné síly a rodinu. A tato hračka to celé spustila. A dnes? Dnes máme zdravé děvčátko, za které děkuji! Víte jak dlohou to trvalo po aktivaci? Myslete si co chcete, ale byl to opravu jenom jeden měsíc.

horse-3818260_1280.jpg

Moje dobrá přítelkyně nemohla otěhotnět skoro 5 let přestože byli oba zcela zdraví. Po analýze bytu jsme zjistili, že jim chybí severozápadní část bytu. Zjistili jsme, že byt neměl tvar  pravidelného čtverce či obdélníku, jak se doporučuje. Aktivovali jsme zónu doplněním symbolů pro ni typických a věřte- nevěřte, přesně po 3 měsících mi oznámili, že čekají první přírůstek do rodiny. Děkuji!

 

TADY je úplně ZDARMA doporučení jak podpořit otěhotnění využitím škol Feng Shui.

Severozápad a Nápomocní přátelé

Podpořte elementy země a kovu: Umístěte zde sošku, nebo obrázek toho, v co věříte a uznáváte …. např. Buddha, Ježíš Kristus, Panna Marie, Anděl a také 6-ti trubicovou nebo zvonečkovou celokovovou zvonkohru na rozproudění energií.

Západ - Děti a vlastní tvořivost

Elementem je kov, který se těží ze země. Sem můžete umístit fotku dětí, ruční práce či malby spojené s dětmi, soška Buddhy s dětmi, zen zahradu. Nejpodstatnějším doplňkem je právě zvonkohra, kývajíci kovové či keramické předměty a hračka. Osobně jsem pro závěsné hračky, které se rozhýbou při otevírání okna. Například hračky na pružinách umístěné na klice okna, či garnýži. Dřevěný kolotoč, který také víte rozpohybovat, když budete procházet kolem něj. Vždy vám připomene na co se máte těšit. A úplně nej je, pokud si to člověk vyrobí samozřejmě sám. Jedna věc stačí, nesmíte to prohánět.

teddy-3405768_1920.jpg

Jihozápad pro lásku a manželství

Fotky páru, partnerské ilustrované obrázky v rámečku, obrázky páru zvířat, běžně se používají mandarínské kachny, labutí pár, dvě keramické či porcelánové vázy, dva kamínky na JZ podporující zem, dvě červené svíčky na JZ k podpoře ohně, obrázek s dvěma rozkvetlými lekníny…

inspiracni-karty-on-a-ona-v-ramecku-2-removebg-preview1.jpg

Východ patří rodině a zdraví

gardenie duftende bluetenpflanze mit creme weiss farbenen blueten 12cm topf 1Elementem je dřevo – živá rostlinka, dřevo podporuje voda, která ho zavlažuje. Na podporu tohoto sektoru se používá fotografie rodiny, květ s okrouhlými listy, např. zamiokulkas, fíkus či malý bonsaj. Když květ odkvete, je třeba ho obnovit za nový živý a krásný, aby vaše zdraví nevypadalo stejně jako uschlá rostlinka. Dále zde můžete umístit obrázky přírody s jezery.  Pokud nemáte vypracovanou analýzu prostoru, nemůže se přesně určit energie tzv. periodických létající hvězd. Proto doporučuji vodu jen ve formě křišťálů: modrý křišťál nahrazující vodu, nebo zelený křišťál, který očistí a zenergizuje prostor či jadeitový přívěsek – kámen velkého štěstí.  Vlastníte-li akvárium, nebo fontánu a dlouhodobě pociťujete zdravotní problémy, zkuste se poradit, jak a kde je správně umístit. 

Kromě uvedených sektorů je důležitý hlavní vchod. Je velmi důležité, aby k vám do domu, nebo bytu nesměřovala tzv. zlá energie SHA CHI. Ta vám a všem bydlícím, může způsobit nemoci, nehody, disharmonii a neštěstí. I když Sha chi nevidíme, umíme ji identifikovat a ochránit se před ní.  Také , pokud vidíte ze svoji ložnice vysoký komín, nebo kostelní věž, hřbitov atd. - energie vcházející do ložnice je Sha chi. Jestliže máte zájem o ošetření takových energií, neváhejte nás kontaktovat.

A na závěr prosíme všechny ty, kdo se rozhodnou aktivovat svůj příbytek pro otěhotnění podle Feng Shui, podpořte svoji myšlenku a touhu, vděčností - věnujte menší částku pro Vámi vybrané dětské centrum či nadaci.

 

logofinalx

Jiráskova 1296, Hlinsko 53901
IČ: 05763614

+420 733 208 534

info@analyzabydleni.cz

 

©2021 AnylyzaBydleni.cz. Hosted on MyDreams VPS server