Vztahy

Feng shui magnet na lásku a přitažlivost

Věděli jste, že existuje možnost aktivovat si lásku podle Vašeho dne narození? Tato metoda se nazývá HVĚZDA broskvového květu.

Ve staré Číně je broskvový květ symbol romantické lásky. Přitahuje jako magnet atraktivitu v očích ostatních. Může to být i na přátelské úrovni. Je to nejvhodnější způsob jak aktivovat magnet pro osobní přitažlivost nebo pro nalezení vážného vztahu.

pexels-matheus-bertelli-573299.jpg

Tajemství hvězdy BAZI – „Broskvový květ“

Jak najít svoji hvězdu broskvového květu?

Najděte si znamení zvěrokruhu ve dni narození. Proč DEN a ne ROK? Rok narození z hlediska čínské astrologie nebo i 4 – pilíře osudu, BAZI považuje rok narození za vrstvu či oblast lidského života určenou pro širokou veřejnost, prarodiče a zdraví. Jak vidíte zde není zmíněna žádná osobní láska. Proto pokud umístíte symbol lásky podle roku narození, aktivujete si širokou veřejnost. To je vhodné pro lidi pracující pro veřejnou společnost.

Ale pokud chceme aktivovat osobní lásku, potřebujeme zjistit znamení zvěrokruhu v den narození. Právě den narození je spojen s partnerem a vlastní osobností.

 

Tabulka podle které si určíte místo ve svém bytě, či domě k umístění symbolu pro získání lásky a přitažlivosti. Nejvhodnější symbol je právě element dřevo – živá květina. Vaše znamení v den narození je spojené se světovou stranou, kde se má umístit živá květina. Pozor, ne na střed této světové strany, jde o tzv. mrtvé body, ale o pár stupňů na jednu nebo druhou stranu. Například: potkan má světovou stranu západ, který je přesně na 270 stupních na kompase. Postačí květinu posunout na 265 nebo 275 stupňů. To platí u každé světové strany.

Pro všechny světový směry je nejvhodnější symbol labutě 1kus nebo pár mandarínskych kachen. Pozor jak jsem již zmínila, když poznáte svého vyvoleného nebo vyvolenou, je potřeba tyto symboly přesunout do ložnice. Labuť doplňte druhou labutí, aby již vytvořili pár. Popřípadě si vyberte labutě, které jsou již umístěny na jednom listu, čímž si podpoříte společnou budoucnost. Samostatnou labuť posuňte dále nebo odstraňte ze svého života. Nekupujte tyto symboly dopředu. Všechno má svůj čas, proto ho respektujte a dejte si i sobě.

Na aktivaci západu se hodí i prvek zem v podobě keramických nebo porcelánových váz, můžete si vybrat z naší aktuální nabídky dvojic. Tyto si později můžete umístit do obecného směru partnerství JZ. A na závěr vám nabízíme symbol partnerství v podobě rámečku s výměnnými obrázky lásky, který si umíte měnit podle svých pocitů. Tento doporučujeme i jako skvělý originální dárek.

Z tohoto velkého množství informací nás pro tento údaj zajímá jen znamení zvěrokruhu ve dni narození. Tzn. 23/prosince 1980/ vládne znamení horse – kůň. Pro koně je hvězdou broskvového květu znamení/ viz. horní tabulka broskvového květu/: zajíc a tomu náleží světová strana východ. Proto si aktivujeme směr východ v našem domě elementem dřevo nebo voda.

Nejvhodnější je vždy dřevo, jako jediné z elementů roste. Pozor, jakmile se objeví vhodný partner či partnerka, je důležité tuto květinu z tohoto místa přemístit jinam.

Můžete si sem umístit dřevěné mandarínské kačenky, zdravou květinu s kulatými listy, fotografii nebo obraz šťastného páru pro aktivaci lásky: osobní malba přání, apod.

 

logofinalx

Jiráskova 1296, Hlinsko 53901
IČ: 05763614

+420 733 208 534

info@analyzabydleni.cz

 

©2021 AnylyzaBydleni.cz. Hosted on MyDreams VPS server