Vztahy

Feng shui magnet na lásku a přitažlivost

Věděli jste, že existuje možnost aktivovat si lásku podle Vašeho dne narození? Tato metoda se nazývá HVĚZDA broskvového květu.

Ve staré Číně je broskvový květ symbol romantické lásky. Přitahuje jako magnet atraktivitu v očích ostatních. Může to být i na přátelské úrovni. Je to nejvhodnější způsob jak aktivovat magnet pro osobní přitažlivost nebo pro nalezení vážného vztahu.

pexels-matheus-bertelli-573299.jpg

Tajemství hvězdy BAZI – „Broskvový květ“

Jak najít svoji hvězdu broskvového květu?

Najděte si znamení zvěrokruhu ve dni narození. Proč DEN a ne ROK? Rok narození z hlediska čínské astrologie nebo i 4 – pilíře osudu, BAZI považuje rok narození za vrstvu či oblast lidského života určenou pro širokou veřejnost, prarodiče a zdraví. Jak vidíte zde není zmíněna žádná osobní láska. Proto pokud umístíte symbol lásky podle roku narození, aktivujete si širokou veřejnost. To je vhodné pro lidi pracující pro veřejnou společnost.

Ale pokud chceme aktivovat osobní lásku, potřebujeme zjistit znamení zvěrokruhu v den narození. Právě den narození je spojen s partnerem a láskou.

 

 

Využijte tabulku podle které si určíte místo ve svém bytě, či domě k umístění symbolu pro získání lásky a přitažlivosti. Použíjte nejvhodnější prvek dřevo – živá květina s kulatými lístky. Vaše znamení v den narození má tzv. hvězdu broskvového květu v znamení, které je spojeno se světovou stranou, kde se má umístit živá květina (tabulka). Pozor, ne na střed této světové strany, jde o tzv. mrtvé body, ale o pár stupňů na jednu nebo druhou stranu. Například: potkan je spojen se světovou stranu západ, který je přesně na 270 stupních na kompase. Postačí květinu posunout na 265 nebo 275 stupňů. To platí u každé světové strany. Pokud se tento směr nachází na toaletě nebo v kuchyni, najděte si tento směr ve své ložnici.

 

nvrh-bez-nzvu-27.jpg

Pro všechny světový směry je nejvhodnější symbol labutě 1kus nebo pár mandarínskych kachen.

Pozor, když poznáte svého vyvoleného nebo vyvolenou, je potřeba tyto symboly přesunout do ložnice. Jinak hrozí, že tato osoba jak přišla tak i odejde. Labuť doplňte druhou labutí, aby již vytvořili pár. Popřípadě si vyberte labutě, které jsou již umístěny na jednom listu, čímž si podpoříte společnou budoucnost. Samostatnou labuť posuňte dále nebo odstraňte ze svého života. Nekupujte tyto symboly dopředu. Všechno má svůj čas, proto ho respektujte a dopřejte si ho i sobě.

 

2-2.jpg
moonxrmevhh4hzqda_600x600.jpg

Prvek země si můžete také aktivovat v podobě keramických nebo porcelánových váz, můžete si vybrat z naší aktuální nabídky dvojic. Tyto si později můžete umístit do obecného směru partnerství JZ. Pokud se zde nachází toaleta nebo kuchyně, tak využijte JZ roh v ložnici nebo část na noční stolek.

Prvek oheň si podpořte pálením svíčky.

Prvek kov umístěte si sem tikající hodiny nebo zvonkohru vydávající zvuk.

A na závěr vám nabízíme symbol partnerství v podobě rámečku s výměnnými obrázky lásky , který si umíte měnit podle svých pocitů. Tento doporučujeme i jako skvělý originální dárek.

Uvedu příklad, osoba se narodila ve dni koně a podle tabulky zjistíte, že jeho květem broskvoně je znamení zajíce. Tomu přísluší světová strana východ, přesné stupně a elementy, které jsou doporučeny pro aktivaci tohoto fascinujícího magnetu na lásku. Takže si v tomto případě  aktivujete směr východ v vašem domově elementem dřevo nebo voda. Nejvhodnější je vždy dřevo, jako jediné z elementů roste nejrychleji. Dřevem máme na mysli živoucí zdravou květinu. Pozor jakmile se objeví vhodný partner či partnerka, je důležité tuto květinu i symboly zde umístěné z tohoto místa přemístit do ložnice. 

Je jasné, že tato metodika nemusí fungovat pro každého v daný čas. Na všechno je ten správný čas. Ale z praxe zjišťuji, že ti co chtějí a udělají pro to víc, tito jsou i připraveni přijímat lásku. Všem připraveným:)

 

logofinalx

Jiráskova 1296, Hlinsko 53901
IČ: 05763614

+420 733 208 534

info@analyzabydleni.cz

 

©2021 AnylyzaBydleni.cz. Hosted on MyDreams VPS server