Vztahy

Feng Shui tipy pro rodinnou harmonii

Jistě to znáte, někdo přijde domů unavený a uvidí doma nepořádek a chaos. Co se stane? Zvyšuje se podrážděnost a napětí by se dalo krájet. Je třeba mít na paměti, že pracující žena, která pečuje o domácnost, děti a vydělávání peněz, nemůže samozřejmě stíhat všechno. Proto, pokud má být v domácnosti klid, je potřeba pomoci udržovat tuto domácnost v pořádku. Pokud to žena sama nestíhá, je vhodné rozdělit si úkoly s mužem, tak aby společně vytvořili dobře organizovaný domov. A pokud si vážení pánové přejete šťastnou a spokojenou ženu, co jí takto trošku pomoci. Já mám to štěstí, že můj manžel mi sem tam pomůže s vařením a dokonce i se žehlením. Je to obrovská pomoc. A jsem za ní nesmírně vděčná.

Zvažte, zda skutečně potřebujete 35 párů bot, když vám vypadávají ze skříňky a vlastně na ně nemáte místo. Je-li váš domov přeplněn oblečením a doplňky, které jen překážejí, zvažte, jak se člověk cítí, když vejde do prostoru, kde je vše pěkně uspořádané. Ten pocit.

Zde jsou dva tipy, jak podpořit štěstí rodiny.

Feng Shui Tip č. 1: CENTRUM

V geometrickém středu bytu, či domu (energetické centrum – TAI CHI), by nemělo být nic umístěno. Energie by tady měla volně proudit a neměla by být zastavena. Tai Chi je srdce domu, potřebuje přívod i odvod energie. Pokud je Tai Chi zastaveno stěnou, nebo se tu nachází určitá negativní místnost nebo zóna, může to způsobit problémy v jakémkoli obytném prostoru.

Proto se postarejte o to, aby se energie mohla hýbat. Není doporučeno, do Tai Chi umísťuje velký šatník nebo skříň, je lepší nechat energii volně proudit. Čím otevřenější centrum bude, tím šťastnější a otevřenější budou členové rodiny.

Vytvořte si krásný prostor plný cenných předmětů, jako jsou rodinné fotografie nebo obrázky, které ve vás vyvolávají pocit štěstí a spokojenosti.

pexels-cottonbro-3585031-1.jpg

Feng Shui Tip č. 2: BAGUA

Znovu se vrátíme k Bagui západní.

Bagua škola, jedna z nejstarších škol Feng Shui patří v současnosti k nejpoužívanějším.

Jako výchozí bod lze použít hlavní dveře do bytu nebo domu. V tomto směru si umístíte mapu Bagui na půdorys, nejlépe celého bytu a ukáže se vám, v které části bytu máte oblast kariéry, lásky atd. Tuto verzii moc nedoporučujeme.

Druhou možností je položit mapku Bagui ve směru světových stran. Je to základ kompasu, kde podle zaměřeného severu v bytě nebo domě, otočíte mapku tak, aby se kariéra souhlasila se severní částí bytu, zdravím s východní apod. Druhá možnost použití mapky Bagui přináší hlubší a trvalejší změny ve vašem životě, čím ta první rychlé, ne méně trvale. První možnost se většinou používá pro uspořádání a uložení věcí na stole.

Podle západního BAGUII se oblast zdraví a rodiny nachází ve východní části bytu., respektive ve středním levém sektoru, podle Bagui/výchozí bod-hlavní dveře/. Podporujícím prvkem je dřevo – živá květina, strom a voda. Hlavními prvky tohoto sektoru jsou DŘEVO a VODA. Živé květiny s kulatými lístky a rodinné fotografie v dřevěných rámečcích budou podporovat váš rodinný sektor.

Z přírodních kamenů se doporučuje do této sféry právě jadeit, jadeitová wulou tekvička – symbol zdraví.

Fontánku si sem umístěte pouze v případě, že máte zkontrolované energie přítomné ve vašem domě. Jinak by jste si mohli zhoršit zdraví.

logofinalx

Jiráskova 1296, Hlinsko 53901
IČ: 05763614

+420 733 208 534

info@analyzabydleni.cz

 

©2021 AnylyzaBydleni.cz. Hosted on MyDreams VPS server