Mystičtí ochránci

Tipy jak si aktivovat hojnost pomocí draka

Čínsky drak

Čínský drak, tento mytologický symbol značí štěstí, nesmrtelnost, plodnost a aktivitu.

Je to svaté zvíře, které odhání zlé duchy. V západní kultuře je drak symbolem zla, ale na východě je drak dobromyslné a klidné zvíře. Má dlouhé protáhlé tělo, specifickou hlavu, a na hadovitém těle čtyři tlapy.

Jsou spojovány s jarními dešti a vodou a jsou symboly bohatého života, síly, plodnosti a prosperity. Symbol silné energie jang / muž. Čínský drak symbolizuje sílu, dokonalost , statečnost, odvahu,… Drak překonává překážky a vede k úspěchu.

Podle mytologie ovládají vodu, vodopády, hurikány a povodně. Také znamená sílu a štěstí. Díky těmto atributům se drak dostal i do císařství, jako symbol císařské moci. Drak se stal v běžné řeči pochvalným označením pro každou osobu, která něco v životě dokázala.

Čínští draci nemají křídla, ale mohou se vznášet nebo vlnit vzduchem. Některé dračí postavy jsou zobrazeny s perlou nebo krystalem v drápech, což symbolizuje bohatství, moc a příležitost. Při správném a uctivém použití může drak feng shui pomoci aktivovat kteroukoli z těchto energií ve vašem domě nebo kanceláři.

Existuje mnoho mýtu příznivých i nepříznivých pro draky. Avšak většinou jsou draci moudrá stvoření, která pomáhají lidem.  Vládnou ohromnou magickou mocí a dokážou z vlastní vůle řídit vodstva. Jsou tedy skutečným ztělesněním pozitivních sil a moci, která je člověku prospěšná.

Draci se velmi snadno používají doma nebo v kanceláři a mohou přinést podporu a výživu do většiny místností, ale je třeba se vyhnout několika oblastem a umístěním.

Existuje několik způsobů, jak určit nejlepší umístění feng shui a umístění draků ve vaší domácnosti. Jednou z metod je, abyste si vybrali na základě svých šťastných směrů feng shui, umístění draka tak, aby čelil jednomu z vašich šťastných směrů. Další možností je zvolit umístění hvězdy bohatství feng shui pro aktuální rok..

drak prodejObecně platí, že vždy umístěte draka do otevřeného prostoru s dobrým tokem Chi. Draci musí mít svobodu a prostor pro létání a pohyb. Ujistěte se také, že váš drak směřuje k místnosti (aby přinesl energii bohatství a prosperity) a nedíval se ven oknem nebo dveřmi.

 

  • Ložnice : do oblasti feng shui lásky a vztahů, pokud ji spárujete se symbolem feng shui Phoenixu; drak a fénix  je dokonalým symbolem manželského štěstí. Umístění draka samotného do ložnice vytváří příliš mnoho jangové energie a může narušit spánek.
  • Kancelář : Umístěte draka na zeď za stůl nebo židli, kde vám drak poskytuje podporu při vaší práci. Umístěním draka před stůl vytvoříte odpor mezi vámi a drakem.
  • Kuchyně : Do kuchyně symboly dle tradičního feng shui neumístňujte. Ale povídá se, že draci otočení k dřezu - zdroj vody - posilují vodní výhody bohatství, prosperity a příležitostí. Umístění draků v blízkosti fontán nebo jiných vodních zdrojů (jiných než v koupelně) má podobný účinek.

Doporučujeme právě v oblasti fontán nebo akvárií v obývacím pokoji.

  • Východ : Drak přináleží k východu, kde také vládne dřevo, ideální pro dřevěné provedení. V případě rámu na obraz se doporučuje materiál kov, který je tvůrcem vody. Voda podporuje růst dřeva tedy i sílu draka.
  • Jihozápadní nebo severovýchodní oblast : Sem se hodí kamenné, křišťálové nebo keramické draky, které posilují Zemi.

Umístění, kterým je třeba se vyhnout

  • Koupelna, skříně nebo garáž – místa, kde se netvoří dostatek energie.
  • Maximální počet draků v jednom domě je pět. Vyhnete se číslu 3.
  • Neumístňujte draky výše než do úrovně očí, jinak se jejich povaha změní
  • Neumístňujte draka dívajíc se na zeď, okno, dveře nebo do rohu místnosti.
  • Obrázky draků nejsou vhodné na podlahu například na kobercích. Po dracích by se nemělo chodit.

Draci v našej e-shopu.

logofinalx

Jiráskova 1296, Hlinsko 53901
IČ: 05763614

+420 733 208 534

info@analyzabydleni.cz

 

©2021 AnylyzaBydleni.cz. Hosted on MyDreams VPS server