Mystičtí ochránci

POZOR zvonkohry mohou způsobovat i hádky a rozbroje

Zvonkohry nám mohou pomáhat, ale nám i škodit.

Celokovové zvonkohry se nejčastěji používají

  •  na aktivaci JANG v předních částech domu, v hlavním vchodu na aktivace jednotlivých členů rodiny (pozor nesmí zde být hádavá energie létajících hvězd periodických, tehdy by Vám aktivovala hádky v domě, pro rozbor periodických hvězd nás můžete kontaktovat) Pokud se vám zdá, že se často hádáte zkontrolujte si také zda nejste pod vlivem roční hádavý hvězdy 3
  •  na aktivaci příznivých směrů v domě podle trigramu domu 
  •  na ošetření negativních vlivů způsobených létajícími hvězdami 2 a 5. Říká se, že zvuk větru přecházející dutými trubkami transformuje negativní energii a mění ji na příznivou   přinášejíc štěstí pro všechny obyvatele domu. Tyto energie mohou být přítomny v domě již z času výstavby domu, či přestavby nebo jen jako roční energie, které si můžete zkontrolovat zde.

Při výběru zvonkohry zohledňuje:

Materiálzvonkohry analyza bydleni.cz

Zde se dívá na oblast bagua, kam chcete umístit zvonkohru, pro sladění elementu zde vládnoucího: Na západě, severozápadě a severu lze umístit kovovou zvonkohru. Materiál mosaz, která patří k nejpoužívanějším materiálem ve feng shui, nakolik představuje silnou energii kovu. Kovové zvonkohry se neumísťují v exteriéry na stromy, naopak zde se používají dřevěné. Na východ, jihovýchod a jih se umisťuje dřevěná zvonkohra (například z bambusu) Na střed, jihozápad, severovýchod, východ a jihovýchod lze umístit zvonkohry vyrobené z porcelánu nebo hliněných zvonů, což je zemský element. Tímto posílíme element na daném místě.

 

Symboly použité na zvonkohrách mohou podpořit určitou sféru života. Například:

  •  S Chi lin ochráncem - pro ochranu
  •  S mystickým uzlem - pro dostatek energie
  •  Hliněná zvonkohra se dvěma srdci - na JZ pro podporu lásky
  •  S Buddhou - na SV pro duchovní růst ...

Čísla čísla 6 a 8 jsou nejoblíbenějším počtem, pokud chcete zvýšit prospěšnou energii. Číslo šest prezentuje nápomocné energie z nebes. číslo 5 a 6 se považuje za nejlepší, pokud chcete potlačit špatnou energii - roční létající hvězdy.

Zvonkohry se neumísťují:

  •  Přímo nad dveře nad osobu, která vchází do vchodu. Zvonkohra by mohla udeřit osobu, nebo dveře.
  •  Přímo nad sedícího nebo spícího člověka. Bylo by to rušivé.
  •  Zvonkohru lze použít v místech, kde je nepořádek. Zvonkohra rozbije energie zde přítomné a usnadní udržování pořádku a čistoty.

Rozdíl v názorech: Zvonkohry by se měly používat v exteriéru na zahradě, kde jsou ve svém přirozeném prostředí (je tam vítr). Zde se musíme zastat názoru, že zvonkohra by opravdu měla být funkční. Proto pokud ji umísťujete v interiéry, kde nevydává zvuk, je vám k ničemu. Umístěte ji k oknu nebo dveřím (pokud zde nemáte právě roční hádavý energii, pro periodickou hádavý energii je nutný osobní rozbor), tak aby se do ní mohl opřít vítr a aby skutečně vydávala zvuk. Kolují domněnky o tom, že duté zvonkohry jsou nejlepší volbou, když chcete aktivovat energie a plné tyče zvonkohry pro potlačení energií.

Zvonkohry e-shop.

logofinalx

Jiráskova 1296, Hlinsko 53901
IČ: 05763614

+420 733 208 534

info@analyzabydleni.cz

 

©2022 AnylyzaBydleni.cz. Hosted on MyDreams VPS server