Mystičtí ochránci

Tip na dárek Wulou dýně - symbol zdraví a dlouhověkosti

Wulou dýně

 

 

Tvar tykve je zobrazením nebe a země. Vytváří harmonii mezi nebem, zemí a lidskostí.

feng shui zdraví

 

Wu lou dýně přináší celé rodině štěstí a hlavě rodiny dlouhý život.

Čerstvá přírodní dýně se ve starověké Číně po usušení používala jako dóza dýne wulouna vodu a také dóza Calabash na uložení léku na suchém místě, čímž se prodloužila jeho trvanlivost. Proto právě Bůh dlouhověkosti / Shou / je často viděn s tykvičky. Wulou je považována za lék na utrpení a zlepšení dobrých účinků pro dlouhověkost a dobré zdraví.

Wulou dýně je skvělý dárek pro starší lidi nebo pro lidi kteří mají neustále zdravotní problémy. Ale i přátel, rodičů, partnerů pro dlouhý a zdravý život.

V metodě létající hvězdy se wulou používá hlavně kvůli materiálu ze kterého je vyrobena. Mosaz patří ke kovu a ten nejúčinnější oslabuje negativní zemské energie hvězd, hlavně chorobné hvězdy 2.

 

 

Symbol Wulou můžete vidět v různých provedeních:

  • 8 nesmrtelných a 8 trigramů na wulou dýni mohou pomoci zlepšit bohatství, moc a dlouhověkost. Bůh štěstí, bůh prosperity, bůh dlouhověkosti a přítomnost 8 nesmrtelných s mystickými objekty pomáhá zvýšit sílu 8 periody / roky od 2004 - do 2023 /. Proto se tato považuje za šťastný symbol ve feng shui pro ošetření a zlepšení štěstí v mnoha rodinách.
  • Z jadeitu - je symbolem čistoty a spojuje se s čakrou srdce, proto je dobré pokud se nosí nejblíže u srdce. Uklidňuje nervy, odstraňuje podrážděnost a přináší harmonii v srdci. Působí jako čistič orgánů, hlavně ledvin a celého krevního oběhu. Pomáhá hojit a udržovat poměr kyselého a zásaditého prostředí. Zvyšuje plodnost.
  • Ze skla či křišťálu, které prezentuje element kov, také ochranná forma před zemskými chorobami.
  • Wulou s víkem a dutým interiérem je navržena takovým způsobem, že prázdná místa uvnitř se mohou zaplnit pískem nebo hlínou, které patří k elementu ZEM. Jakmile se toto uzavře dovnitř této wulou, znamená to uzamčení zemské létající hvězdy černé 2 (choroby). Toto poslouží na potlačení škodlivého chi. Obsah se mění až další lunární nový rok / kolem února /, s výjimkou, pokud se stěhujete do nového domova.
  • Bůh Sau (Sau (nebo Shou) znamená "dlouhověkost") je typicky zobrazován jako moudrý starý muž s vysokým čelem a vroucím šťastným úsměvem. Často drží hůl, aby ukázal své stáří a symbolizoval dlouhověkost. A nosí  sebou Wulou, která se považuje za symbol mládí, krásy a nesmrtelnosti. Účinným místem je ložnice, vchod nebo jídelna, obecně na východ. Další možností pro umístění wu lou tykve je sektor zdraví podle Gua čísla, tzv Tien Yi nebo Nebeský Doktor/v naší tabulce označeno jako Lepší zdraví/, který podporuje zdraví a vitalitu každého z nás, je účinný hlavně při chronických chorobách.wulou symbol zdraví

Wulou dýně e-shop.

logofinalx

Jiráskova 1296, Hlinsko 53901
IČ: 05763614

+420 733 208 534

info@analyzabydleni.cz

 

©2021 AnylyzaBydleni.cz. Hosted on MyDreams VPS server