Interiér a exteriér

Vyberte si nejlepší barvy do ložnice

V tradičním feng shui se říká, že barvy v interiéru nehrají roli a člověk si má zvolit co se mu líbí. Avšak novodobé feng shui a také tradiční čínská medicína využívá i barvy pro balanci člověka. Vždyť když si představíte oheň. Přinese pocit tepla a pohodlí, člověk se schoulí do sebe, kde se tak trošku jakoby hladí a užívá si blahodárné pocity.

Jaké pocity máte vy u jednotlivých barev?

Samozřejmě každý je máme jiné. Je to z několika důvodů. Kromě přenesených naučených vzorců od rodičů si neseme pocity, v nichž se možná ani tak dobře necítíme. Někdo je minimalistický a má rád bílou. Ale z čeho vyplývá tento fakt? Co ho fascinuje na pocitech z těchto pojmů? Každý máme a neseme si to svoje. A dalo by se o tom mluvit velmi dlouho. Díky školám feng shui a škole BAZI - 4 pilíře osudu dokážeme zjistit kvalitu daného prostoru a hodnoty 5 živlů - "Wu Xing" z data narození u dané osoby. Pokud má daná osoba dostatek živlu země, není potřeba jí ho přidat v oblečení či v prostoru kde žije. Avšak při nedostatku již umíme vyčíst, že může přijít nějaký zdravotní problém a tehdy je určitě ideální využít i sílu barev při výběru oblečení či volbě správné barvy v užívané místnosti.

Neexistuje obecný názor na barvu stěn v ložnici podle feng shui. A pokud to někdo tvrdí, tak nezohledňuje všechny již dnes dostupné alternativní postupy při hledání balance. Proto se neváhejte poradit při výběru barev určených právě pro vás. Doplňte si živel, jehož máte málo právě ve formě správné barvy pro vás. Zohledňujeme elementy této místnosti a energie ovlivněné létajícími hvězdami.

Kontaktujte nás

logofinalx

Jiráskova 1296, Hlinsko 53901
IČ: 05763614

+420 733 208 534

info@analyzabydleni.cz

 

©2021 AnylyzaBydleni.cz. Hosted on MyDreams VPS server