Feng - šuej

Roční horoskopy 2021

Každý rok pro nás přináší nové poznatky, díky kterým jsme o krok blíž ke splnění vlastních snů. Proto neváhejte a podívejte se, co si pro vás tento rok připravil. Můžete rozjet nový projekt, najít si novou práci, zda setkáte životní lásku. Nebo je to rok určen pro klidný seberozvoj ať už v profesním růstu nebo v soukromé oblasti. Motivujte se ...

HOROSKOPY 2021 – rok kovového BUVOLA

Všeobecně jak číst horoskop: BAZI

Podle hodiny narození si umíte určit znamení zvěrokruhu propojené s vaší vnitřní osobností, směrem, vztahem k dětem a podřízeným. Pozor pokud jste se narodili v čase po 23hod. počítejte s tím, že v Čínském kalendáři už byl následující den, tzn. 23hod. 6.3.1980 zadáte do kalkulačky 23hod. 7.3.1980)

Podle dne narození si umíte určit znamení zvěrokruhu propojené s láskou, či vztahem s obchodním partnerem. Čtěte roční horoskop určený pro oblast lásky pro dané znamení.

Podle měsíce narození si umíte určit znamení zvěrokruhu propojené s prací, s rodinou (máma, táta a sourozenci), kamarády a kolegy. Čtěte výklad pro práci, dle vašeho měsíce narození, pouze tak bude horoskop osobní.

- od 6.1 buvol, od 4.2 tygr, od 6.3 zajíc, od 5.4 drak, od 6.5 had, od 6.6 kůň, od 7.7 koza, od 8.8 opice, od 8.9 kohout, od 8.10 pes, od 7.11 prase, od 7.12 potkan (pokud jste se narodili na hraně dvou dní, tak nás kontaktujte (s hodinou narození) a my vám datum zkontrolujeme podle kalendáře v daném roce narození). Proto pokud jste se například narodili v prosinci, podle kalendáře zjistíte, že je to měsíc potkana. To znamená, že si budete sledovat příznivé dny pro potkana, když si budete chtít zažádat o zvýšení platu, navrhnout změny, nové projekty, otevření podniků, sledujte své příznivé dny pomocí FENG SHUI kaledáře ...

Podle roku narození si umíte určit roční čínské znamení zvěrokruhu, toto je zodpovědné za vaše zdraví a také úspěšnost na cestách či v komunikaci s úřady, veřejností a také u pracovního pohovoru. Čtěte všeobecný roční přehled znamení a zdraví daného znamení.

 

 

Krysa

Rok narození: 2008,1996, 1984, 1972, 1960, 1948, 1936, 1924, 1912

2021 Krysa přehled

Horoskop pro krysu na rok 2021. Po loňské těžké cestě si konečně můžete s úlevou vydechnout. Tento rok bude docela dobrým rokem, zejména v druhé polovině roku. S několika šťastnými hvězdami na obzoru se věci obrátí k lepšímu.

Hvězda květu broskve na vás bude působit, čili se stanete docela populárními v práci a také mezi přáteli. I když to zní jako velká zábava, hvězda broskvového květu vám může způsobit i nějaké potíže. Proto se musíte naučit používat hvězdu ve svůj prospěch v kariéře a vztahu. Musíte si také uvědomit své vlastní jednání a vyhýbat se sporům.

Vaše nejlepší lunární měsíce jsou březen, červenec a prosinec, buďte ve střehu během lunárních měsíců únor, květen a červen.

 

2021 Krysa předpovědi pro lásku

Horoskop lásky pro krysu na rok 2021 ukazuje, že pokud jde o romantiku, bude to pro vás, dobrý rok. Požehnaní hvězdou Květu Broskve budou potkani celkem populární u opačného pohlaví. Mějte však na paměti, že nepůjde o dlouhodobé vztahy, ale pouze o nějaké vztahy. I když se možná nesetkáte s tou PRAVOU / tím PRAVÝM, stále budete mít možnost setkat se s různými lidmi a najít si nové přátele.

Pokud jste svobodní, mějte oči otevřené dokořán, vždy se snažte vypadat co nejlépe, protože letos máte velkou šanci potkat někoho speciálního. Partnerem s největším potenciálem by však mohl být někdo, koho potkáte z práce nebo přátel.

Pro zadané může hvězda Květu Broskve přinést pokušení. Nebuďte příliš přátelští k opačnému pohlaví a pamatujte, že se máte vyhýbat pokušením a záležitostem. Snažte se také uzavřít mír se svým blízkým; nenechte tyto malé malicherné hádky mezi vámi dvěma pokazit to, co máte. Udržujte komunikaci otevřenou, respektujte se navzájem a uvidíte rozkvět obnovené lásky.

 

Krysa 2021 finance

Předpověď pro potkany ​​na rok 2021 ve finanční sféře ukazuje, že váš finanční výhled je v roce buvola 2021 dobrý. Váš příjem se zvýší a bude mnoho příležitostí k investování. Musíte však pamatovat, spekulace se zcela liší od investic, proto pokud jste ostříleným investorem, investujte s rozumem s malou částí svých peněz, a co je nejdůležitější, udělejte si průzkum a věřte svému instinktu, získáte úrodu jakou si přejete.

A přestože se váš příjem zvyšuje, musíte se naučit ovládat své výdaje. Pamatujte, že ne vždy si musíte pořídit nejnovější produkty a snažit se utrácet.

 

Krysa 2021 kariéra

Ve vaší kariéře se bude dařit. Rok buvola 2021 bude foukat vítr změn právě pro vás. Využijte nové příležitosti a nebojte se experimentovat a odvážit se na nezmapované území!

Pokud máte stále pracovní místo 9 - 5, máte dost dobrou šanci na povýšení, takže i přesto, že své práci budete věnovat hodně času a úsilí, budete přinejmenším odměněni.

Pokud máte vlastní podnikání, možná nezaznamenáte výrazný nárůst výnosů v důsledku celosvětové recese. Pokud se však porovnáte s ostatními, ve skutečnosti jste na tom lépe než ostatní lidé narození v jiných znameních.

A pro ty, kteří pracují na volné noze, či jako konzultanti či osoby placené za provizi, věci se začnou zlepšovat a vaše kariéra se bude ubírat správným směrem.

 

Krysa 2021 zdraví

Pokud jde o zdraví, potkan se nebude muset v roce 2021 obávat žádných vážných chorob nebo ohrožení zdraví, půjde hlavně o chřipky, horečky a bolesti žaludku. Nezapomeňte dobře jíst, dobře spát a pravidelně cvičit a vše bude v pořádku.

 

krysa

Vyberte si z naši aktuální nabídky symbolu pro podporu krysy.

wulou    privesok kovova wulou   dracia korytnacka s wulou mosadz 1  433 3 

Vyberte si z naší  rozsáhlé nabídky wulou pro potkany v roce 2021.

       
   

Buvol

Rok narození: 2009, 1997, 1985, 1973, 1961, 1949, 1937, 1925, 1913

Buvol 2021 přehled

V tomto roce úřaduje hvězda Tai Suay u znamení buvola, to předpovídá náročný rok. Jde o nejistoty a bohužel je zde i možnost ztráty nějakých peněz v investicích. I když se rýsuje změna, nemusí to nutně znamenat, že se věci změní k lepšímu. Bylo by vhodnější počkat do příštího roku. Pro tento rok by bylo rozumné, abyste zůstali v klidu a byli trpěliví.

Bude hodně vzestupů a pádů a také překážek, ze kterých se poučte. Tyto poznatky využijte v momentech, kdy jste na vrcholu. Kvůli účinkům několika špatných hvězd ztratíte koncentraci a snadno začnete být emotivní. Buďte klidní a trpěliví sami se sebou - kolo štěstí se dostatečně brzy otočí ve váš prospěch.

Vaše nejlepší lunární měsíce jsou srpen a listopad, buďte ve střehu během lunárních měsíců květen, červen a září.

 

Buvol 2021 láska

Pokud chcete, můžete to svalit na hvězdu Tai Suay, ale horoskop lásky do roku 2021 ukazuje, že vaše milostné štěstí, není tento rok až tak dobré. Pro svobodné není mnoho příležitostí na nový milostný vztah, nanejvýš byste mohli být zamilovaní do někoho, kdo to necítí stejně. Proto letos využijte čas pro vylepšení sebe sama, jak obohatit své tělo a duši.

Pro zadané, pokuste se uzavřít mír se svým blízkým; nenechte tyto malé malicherné hádky mezi vámi dvěma pokazit to, co máte. A nedovolte, aby peníze způsobovaly problém. Najděte způsoby, jak si užít společný čas, aniž jste trávili příliš mnoho času bez aktivity, například pěší turistikou, cykloturistikou nebo společným cvičením.

 

Buvol 2021 finance

Je potřeba plánovat dopředu a být připraveni na rok s poklesy. Ať vyděláte cokoliv, zkuste si to šetřit na těžší dny. A pokud plánujete utratit své těžce vydělané peníze, investujte je do sebe a ne do trhu. Jděte studovat náboženství, filozofii nebo získejte certifikát nebo dva, které vám pomohou se zdokonalit.

A pokud musíte investovat na trhu, vyhýbejte se velkým investicím a nikdy nekonejte na základě impulzivního rozhodnutí. Ve skutečnosti může existovat možnost nejméně dvou finančních ztrát, proto tento rok buďte velmi opatrní a konzervativní. Pokud jste žena, která dostává stabilní plat, bude to pro vás lepší rok.

 

Buvol 2021 kariéra

Letos bohužel konflikty a překážky. Chcete-li tento rok uspět, být produktivní a být v zákulisí vyhýbejte se konfrontačním situacím. Pokud se vaše kariéra zaměřuje na oblast umění a zábavy, váš talent zazáří a brzy se objeví úspěch. Dávejte si pozor na svou náladu v práci a nenechte se vtáhnout do hádek se svými spolupracovníky.

 

Buvol 2021 zdraví

Letos věnujte pozornost lehkým chorobám, ale dávejte si pozor hlavně na trávicí systém. Ve skutečnosti jste zranitelnější v případě nehod, proto věnujte větší pozornost při jízdě a také tomu, co jíte. Možná se v práci budete někdy cítit vystresovaní, ale nenechte se tím dostat. Zhluboka se nadechněte a věřte mi, všechno bude v pořádku. Obecně si dávejte pozor na ostré předměty, a když obsluhujete těžké stroje, nejdůležitější je být ve střehu, když jezdíte po cestě.

 

 buvol

Vyberte si z naši aktuální nabídky symbolu pro podporu buvola.

 

seljalandsfoss 1751463 640

Vyberte si z naší rosáhlé nabídky symbolů pro podporu bohatství. 

 
                                                                         

TYGR

Rok narození: 2010, 1998, 1986, 1974, 1962, 1950, 1938, 1926, 1914

2021 Tygr přehled

Rok 2021 bude směs vzestupů a pádů. Zazáří na vás tři šťastné hvězdy a obklopí vás dobrými vibracemi, zatímco několik špatných hvězd vám zabrání prožít úžasný rok. Budete pod vlivem hvězdy Květu broskve, stanete se docela populárními v práci i mezi přáteli. I když to zní jako velká zábava, hvězda broskvového květu vám může způsobit i nějaké potíže. Proto se musíte naučit používat hvězdu ve svůj prospěch v kariéře a vztahu. Další šťastnou hvězdou je "Tai Yan", která sedí na dominantním místě, díky čemuž je energie Yan silná a energie Yin slabá, Yan představuje muže, proto vám pomůže nějaký mužský přítel / šéf / spolupracovník.

V tomto roce musíte být ostražitější a připravit se na několik výzev, které vás čekají. Špatné hvězdy vám přinesou překážky a problémy, ale nebojte se, dobré hvězdy budou jednat ve váš prospěch a neutralizují účinky ostatních špatných hvězd a přinesou vám štěstí a bohatství.

Vaše nejlepší lunární měsíce jsou květen, září a říjen, buďte ostražití během lunárních měsíců duben a červenec.

 

2021 Tygr láska

Díky hvězdě Květu broskve bude rok 2021 rokem příležitosti, ale nezaručuje to, že potkáte toho PRAVÉHO / PRAVOU.

Nezadaní se s největší pravděpodobností letos s někým setkáte. Partnerem s největším potenciálem však může být někdo z vašeho okruhu přátel nebo z práce. Mějte tedy oči otevřené a vždy vypadejte co nejlépe.

Pro zadané je to rok vhodný pro svatbu. Přesto zadání mohou být letos v pokušení svádění. Udržujte proto svou vůli pevnou a nepodlehněte chvilkovému nutkání. Udržujte komunikaci mezi vámi a partnerem otevřenou a příjemnou, uvidíte rozkvět lásky, respektujte věrnost partnera.

 

2021 Tygr finance

Všeobecně bude vaše finanční štěstí v tomto roce lépší. Pokud máte stále zaměstnání, letos vyděláte více peněz. Ale pro ty, kteří pracují na provizi, jako jsou pojištění, nemovitosti, bude podnikání ovlivněno celosvětovou recesí. Díky šťastné hvězdě "Tai Yan" však uvidíte pomocnou ruku, od muže, kterému jste nablízku. Může to být přítel, člen rodiny nebo kolega. S pomocí této osoby se věci obrátí k lepšímu.

Může se vyskytnout nepředvídaná událost, která vás bude nutit utratit / ztratit nějaké peníze, a proto se snažte zdržet nákupu luxusních předmětů, které vás tak baví. Kromě toho dávejte pozor na podvody s cílem výdělku peněz. Pamatujte na to, vyhněte se jakékoli riskantní investici a nikdy neposlouchejte takzvané odborníky, neznámé nebo přátele a vyhýbejte se investicím, půjčkám a hazardním hrám. Ušetřete co nejvíce, budete rádi, že jste to udělali.

 

2021 Tygr kariéra

Z profesního hlediska mohou být věci v první polovině roku trochu těžké. Ve druhé polovině roku však půjde vše jako po másle. Pokud vlastníte firmu, přítel (muž) vám občas podá pomocnou ruku. A pokud pracujete pro společnost a váš šéf je muž, pak je důležité, abyste tvrdě pracovali a prokázali šéfovi svůj talent. Jakmile uvidí, čeho jste schopni, budete mít příležitost pracovat na důležitých projektech, které by vás mohly povýšit. Máte sklon snít. I když to není špatná věc, musíte se naučit snít o něčem, co je realizovatelnější a praktičtější.

 

2021 Tygr zdraví

Vyhlídky na zdraví pro tygry budou v roce buvola 2021 trochu špatné, ale není třeba se obávat žádných závažnějších chorob, spíše půjde o zažívací problémy v trávicím systému, v oblasti zubů a sleziny. Vyvarujte se přílišného přejídání nebo party pití. Emocionální, i když vaše popularita stoupá, když jste sami, můžete se cítit trochu na dně a osaměle. Snažte se tomu nepodléhat a přečtěte si nějakou dobru knihu, která vás posune osobnostně.

 


tygr

Vyberte si z naši aktuální nabídky symbolu pro podporu tygra.

 

seljalandsfoss 1751463 640

Vyberte si z naší rosáhlé nabídky symbolů pro podporu bohatství. 

                                                                                                                                                    

ZAJÍC

Rok narození: 2011,1999, 1987, 1975, 1963, 1951, 1939, 1927, 1915

2021 Zajíc přehled

Zajíc v roce buvola 2021 není tak významný, ale ani ne špatný. Pokud není v tomto roce na obzoru žádná šťastná hvězda, ale čtyři špatné hvězdy, musíte být ve střehu jako obvykle. Takže vaší nejlepší strategií v roce buvola bude pravděpodobně nedělat žádné zásadní změny a rozhodnutí, jako je koupě domu, změna kariéry nebo zahájení vlastního podnikání.

Budete muset pracovat mimořádně tvrdě. Musíte se naučit, jak být týmovým hráčem, a věnovat více pozornosti detailům. Mezitím nezapomeňte dávat pozor na svá záda, protože by vás někdo mohl zradit nebo proti vám plánovat. Z důvodu konfliktů můžete chtě - nechtě šlápnout na několik prstů na nohou nebo skřípnout několik eg, všimněte si toho a předtím, než si vezmete slovo, rozmyslete si 3x, co říci a co ne.

Zdá se také, že vaše tvrdohlavost se letos zlepší. Měli byste se snažit být pružnější a trénovat a naučit se poslouchat a komunikovat s ostatními. Existuje šance, že můžete přijít o nějaké peníze, takže ušetřete a sledujte, jak utrácíte. Kromě toho musíte věnovat pozornost zdraví starších lidí v rodině.

Vaše nejlepší lunární měsíce jsou červen a říjen, buďte ostražití během lunárních měsíců březen, květen, srpen a listopad.

 

2021 Zajíc láska

Horoskop pro rok 2021 říká, že po minulém roce štěstí ve formě hvězdy Květu broskve - oblíbenost, nebude tento rok takový, v jaký jste doufali.

Pro nezadané bude síla hvězdy Květu broskve přetrvávat až do konce lunárního dubna.

Využijte tedy příležitost a tyto měsíce dobře využijte. Přestože možná ještě nepotkáte toho PRAVÉHO nebo letos nebude svatba, stále je rok setkání a nových seznámeni prostřednictvím práce, přátel nebo kurzů / seminářů, které absolvujete.

Pokud jste nyní ve vztahu, někdy se bezdůvodně pustíte do boje s partnerem. Musíte pracovat tvrději, aby jiskry ve vašem vztahu pokračovali. Musíte také více komunikovat a vyřešit tak problémy mezi vámi dvěma. Tyto problémy neignorujte, protože pokud se jimi nyní nezaobíráte, mohou být předzvěstí většího problému.

Pokud to zvládnete, váš vztah s partnerem se bude upevňovat, když budete spolupracovat na přijetí této nové kapitoly vašeho života. Můžete dokonce očekávat, že tento rok dorazí nový člen vaší rodiny!

 

2021 Zajíc finance

Váš finanční výhled v roce buvola 2021 není ani zásadní triumf ani narušení. Peníze mohou přicházet pomalu, ale aspoň budete mít lepší rok než loni. Pokud v průběhu let investujete, investujte opatrně a konzervativně. Pamatujte, že spekulace se zcela liší od investic, takže nedělejte nic, čeho budete později litovat.

Protože ve vašich financích existuje možnost ztráty, musíte být v tomto roce velmi opatrní a konzervativní. Držte se daleko od kasina a nehazardujte. Nezapomeňte nevyhazovat peníze za luxusní předměty. Snažte se ušetřit co nejvíce, budete rádi, že jste to udělali.

 

2021 Zajíc kariéra

V kanceláři jsou možné konflikty a překážky. Proto se musíte naučit sledovat, co říkáte, a připravit se na to, abyste čelili problémům s čistou hlavou a trpělivostí.

Dejte si také pozor, abyste nepouštěli do politikaření v kanceláři, a hlídejte si záda, kdykoliv to půjde, protože někdo číhá, aby bodl zezadu. A přestože tento rok budete čelit všem výzvám, bude to pro vás dobrá příležitost vzdělávat se a růst a připravit se na lepší rok v příštím roce. I když nejde o vážné neúspěchy, bude to rok vzestupů a pádů a musíte si dávat pozor na právní záležitosti. I když letos budete muset tvrdě pracovat, abyste dosáhli svých cílů, nebojte se. Toto úsilí bude stát za to. Odvahu a sebevědomí.

 

2021 Zajíc zdraví

Z hlediska zdraví vás musíme upozornit. Dávejte si pozor na nehody a držte se dál od ostrých předmětů, jako jsou nože nebo kovy. Snažte se více jezdit veřejnou dopravou a buďte ve střehu.

Měli byste být obzvlášť opatrní, abyste se vyhnuli lehkým úrazům v každodenním životě, jako je říznutí při vaření nebo namáhání kotníku při chůzi ze schodu. Váš nervový a oběhový systém bude pravděpodobně tento rok vyžadovat vaši pozornost.

Věnujte pozornost seniorům v rodině. Důsledně je sledujte a buďte ve střehu při jakýchkoli malých onemocněních. Dejte si také pozor na játra a nepijte příliš mnoho alkoholu. Snažte se udržovat zdravý životní styl v maximální možné míře udržováním vyvážené stravy a každodenním mírným cvičením.

 


kralik

Vyberte si z naši aktuální nabídky symbolu pro podporu zajíce.

18160084 10209484327489301 240346217 o clipped rev 1  ROSHEART Z1  pagoda jadeit  feng shui obraz laska 3  dracia korytnacka s wulou mosadz 1 

Vyberte si z naší nabídky: MANDARÍNSKE KACHNY, PAGODY, PLAKÁTY LÁSKY, DRAČÍ ŽELVA  

       
         
       
 

DRAK

Rok narození: 2012, 2000, 1988, 1976, 1964, 1952, 1940, 1928, 1916

2021 Drak přehled 

Rok 2021 je směs vzestupů a pádů. Budete však tím, kdo bude ovládat své štěstí. Ve skutečnosti sedí šťastná jinová hvězda "Tai Yin" na dominantním místě, díky čemuž je jinová energie silná a jangová slabá. Yin představuje ženu, takže když bude obtížná, získáte pomoc od svých kamarádek, šéfky, spolupracovnice. 

Sledujte si lidi, které by vás mohly podrazit. Pozor na fámy nebo co je horší, mohlo by proti vám dojít k soudnímu sporu. Musíte se soustředit a zůstat v klidu, rok by mohl začít trochu zostra, ale pak se věci uklidní. 

Vaše nejlepší lunární měsíce jsou červenec, srpen a listopad, buďte ostražití během lunárních měsíců březen a září. 

 

2021 Drak láska 

Pokud jde o romantiku, bude to pro vás dračí lidi dobrý rok. Ve skutečnosti budete celkem oblíbení u opačného pohlaví. Pokud jste svobodní, mějte oči otevřené dokořán, vždy vypadejte co nejlépe, protože tento rok máte velkou šanci potkat někoho speciálního. Pozor udržujte dostatečný prostor pro osobu opačného pohlaví, aby se nezalekla. Jděte ven a socializujte se, poznejte nové přátele, jděte na nějaké kurzy nebo si zajděte do fitcentra. 

Pokud jste zadaní, můžete konečně letos slyšet svatební zvony. Pokud jde o ženaté draky, pamatujte, nebuďte příliš přátelští k opačnému pohlaví a pamatujte, vyhýbejte se pokušení a jiným záležitostem. 

Pokud budete upřednostňovat svou kariéru před láskou a manželstvím tak do vašich vztahů může pronikat stres z pracoviště. Kvůli změnám nálady se budete s partnerem hádat častěji, můžete dokonce odmítnout intimitu a spojení, díky čemuž nebudete ochotni spolu komunikovat. Toto období ale pomine.

 

2021 Drak finance

Pro ty, kteří mají stabilní pracovní místa na plný úvazek, by mělo být vše v pořádku bez velkých obav. Ale pro ty, kteří pracují na provizi, jako jsou pojištění, nemovitosti, musíte plánovat dopředu a být připraveni na rok s poklesy. Obecně se vyhněte velkým investicím, zejména v první polovině roku, a nikdy nekonejte na základě impulzivního rozhodnutí. Při investování buďte objektivní a racionální.

A pamatujte, nevěřte každému tipu od svých přátel a držte se dál od riskantních investic, partnerství nebo hazardních her. Ve skutečnosti někdo plánuje, jak vás oklamat nějakými finančními zisky. Nenechte se jimi oklamat.

Musíte být také konzervativní ohledně svých výdajů. Musíte se naučit namísto toho, abyste hned utráceli vydělané peníze, více šetřit. Navíc, vyhýbejte se hazardu, štěstí nebude v roce buvola na vaší straně. Věřte mi, budete rádi, že jste to udělali.

 

2021 Drak kariéra

Kariéra je určitě na vzestupu. V roce buvola, pokud do toho vložíte své srdce, budete schopni dosáhnout svého cíle a přání. Navíc získáte hodně pomoci od přítelkyně či šéfky. Takže vložte své srdce a duši do své kariéry a ukažte jí, co je ve vás.

Existují příležitosti na povýšení a zvýšení vzdělání, takže hodně štěstí. Pokud vlastníte firmu, snažte se nedělat drastické kroky a letos jen dodržujte stabilní a konzervativní plán. Avšak pod vlivem hvězdy "Tai Yin", pokud vaše podnikání nebo práce souvisí s ženami, nebo pokud vaší hlavní klientskou základnou jsou ženy (kosmetika, lázně, oděvy atd.), pak máte letos šanci na dobrý výsledek tento rok.

 

2021 Drak zdraví

Tento rok se můžete někdy v práci cítit vystresovaní, ale nenechte se tím dostat. Zhluboka se nadechněte a věřte mi, všechno bude v pořádku. Pokuste se nepřepracovat sama sebe, nebude to dobré pro vaše emoce ani pro vaši pokožku. Najděte způsob, jak pečovat o své zdraví a zároveň jít za tím, co chcete v životě dosáhnout.

Mezitím musíte věnovat větší pozornost trávicímu systému. Pokud máte chronické onemocnění, mějte svůj lék neustále při sobě.

Buďte opatrní i při stolování s přáteli a rodinou, protože je velmi pravděpodobné, že tento rok zažijete nejednou zažívací problém! Při výběru jídel buďte opatrní a buďte v dostatečné vzdálenosti od hygienických zařízení.

 

drak

Vyberte si z naši aktuální nabídky symbolu pro podporu draka.

2751  six rod wind chime with mystic knot  s l500 1  par chilinov  fu psi 

Vyberte si z naší nabídky pro ochranu: PAGODYZVONKOHRYPI YAOCHILLINOVIAFU PSI

 

 

HAD

Rok narození: 2013, 2001, 1989, 1977, 1965, 1953, 1941, 1929, 1917

2021 Had přehled

Celkově půjde o dobrý rok. Sláva a bohatství je na cestě, romantika je na vzestupu a všude přibývají příležitosti. Navíc, podnikání, kariéra nebo dokonce škola vám půjde podle vašich představ. Ve skutečnosti rok buvola přináší hadům popularitu, propagaci a zvýšení reputace. Kolegové, přátelé a nadřízení vám budou velmi nápomocní a budou ve vašem úsilí pevně stát za vámi. Pravda malé překážky a problémy se mohou projevit ve formě něčí žárlivosti, což může způsobit problémy nebo dokonce soudní spory. Nenechte se tím porazit, pamatujte, že jste požehnáni pomocnými lidmi, kdykoli to nejvíc potřebujete, takže vše dopadne dobře. Bude občas nutné zpomalit kariéru i vztahy. Pokud se vám podaří udržet vaše povinnosti na uzdě, tento rok bude pro vás velmi příjemný.

Vaše nejlepší lunární měsíce jsou srpen a prosinec, buďte ve střehu během lunárních měsíců leden a říjen.

 

2021 Had láska

V tomto roce není přízeň lásky při ženách tohoto znamení, naopak oproti mužům.

Pro ty, kteří se narodili v letech 1977 a 1965, dojde ve vašem romantickém životě k nějakým změnám. Zda se to změní k lepšímu nebo k horšímu, je zcela na vás.

Pokud jste ve stabilním vztahu, je to skvělý rok, kdy můžete s partnerem udělat další krok. To by mohlo znamenat společné stěhování, zasnoubení nebo sňatek. Rok 2021 bude také skvělým časem na obnovení vašich slibů, protože po celý rok posilujete své pouto.

Pro ty, co jsou již dlouhodobě ve vztahu, musíte více komunikovat a vyřešit problémy. I když práce nebo cestování mohou být důvodem narůstající vzdálenosti mezi vámi dvěma, nesmíte tyto problémy ignorovat, protože pokud se jimi nyní nebudete zabývat, mohou být předzvěstí většího problému.

 

2021 Had finance

Finanční vyhlídky jsou v roce buvola 2021 dobré, zejména pro ty, kteří mají stabilní pracovní místa na plný úvazek, a dokonce existují nějaké příležitosti na volné noze / konzultace pro extra hotovost. Investice bude zisková, ale začněte pomalu a nebuďte příliš impulzivní, udělejte si domácí úkol a pak z toho budete mít užitek. Dokonce i u těch, kteří pracují na provizi, jako jsou pojištění, nemovitosti, uvidíte také mírné zvýšení zůstatku na účtu.

Pamatujte však, nebuďte chamtiví a dávejte ruce pryč od nelegálního zisku. Pokud vás oslepí chamtivost, můžete se dostat do právních problémů.

 

2021 Had kariéra

Přichází mnoho příležitostí - takže je jen na vás, abyste využili své šance a vynikli! Ve skutečnosti jste dostali dost dobrou šanci na povýšení nebo zvýšení platu, takže i přesto, že budete ve své práci věnovat hodně času a úsilí, budete přinejmenším odměněni. Kromě toho vám přátelé budou velkou pomocí, pokud jde o vaši kariéru a podnikání.

Také byste se neměli pouštět do politikaření v kanceláři a hlídat si záda, kdykoliv je to možné, protože někdo na vás žárlí a číhá na příležitost.

 

Had 2021 zdraví

Zdraví je pro tento rok v pořádku. Není se čeho bát, půjde jen o menší chřipky, horečky a bolesti žaludku. Musíte si dát pozor na oblasti jako játra a artritida.

Když cestujete, mějte oči otevřené. Vyhýbejte se nemocným přátelům v nemocnici nebo nenavštěvujte pohřby a naopak prožijte hodně času v horkém a slunečném podnebí nebo jděte na svatby. Žijte v pozitivním prostředí.

Věnujte pozornost seniorům v rodině, zejména těm, kteří již někdy byli nemocní. Důsledně je sledujte a buďte ve střehu při jakýchkoli malých onemocněních. Obecně pamatujte na to, že se musíte dobře najíst, dobře spát a pravidelně cvičit, vše bude v pořádku.

 

had

Vyberte si z naši aktuální nabídky symbolu pro podporu hada.

 

2751  six rod wind chime with mystic knot  s l500 1  par chilinov  fu psi 

Vyberte si z naší nabídky pro ochranu: PAGODYZVONKOHRYPI YAOCHILLINOVIAFU PSI

 

KŮŇ

Rok narození: 2014, 2002, 1990, 1978, 1966, 1954, 1942, 1930, 1918

2021 Kůň přehled

V tomto roce se nedoporučují investice do nemovitosti a naopak, pokud nyní vlastníte nemovitost, tento rok se nestěhujte. Bude tam plno vzestupů i pádů a překážek, budete se cítit emotivní a rozrušení. Pokuste se poučit ze svých chyb během těchto chvil a vhodně je zužitkujte v době, kdy budete zase na výsluní. Nedělejte žádné zásadní kroky ani si je neplánujte, mohlo by být lépe počkat do příštího roku.

Když však půjde do tuhého, vždy najdete svou šťastnou hvězdu od někoho, komu jste blízcí, kdo je starší a chytřejší. Může to být přítel, člen rodiny nebo spolupracovník nebo šéf. Díky pomocné ruce od této osoby se věci obrátí k lepšímu.

Vaše nejlepší lunární měsíce jsou leden, červen, srpen a září, buďte ve střehu během lunárních měsíců květen a listopad

 

2021 Kůň láska

Pokud jde o svobodné, můžete mít při hledání potenciálních partnerů připraveno několik výzev. I když to nebude zcela prázdná stránka, ve skutečnosti můžete potkat někoho, kdo se vám líbí, s největší pravděpodobností to bude jen flirt nebo letní romantika. Takže pro tuto osobu neklesejte na mysli.

Zadaní musí pamatovat na to, aby nebyly příliš přátelští k opačnému pohlaví a vyhýbali se pokušením a jiným záležitostem.

 

2021 Kůň finance

 

Pozorně sledujte svou peněženku, ve skutečnosti byste mohli letos o nějaké peníze přijít, ale netřeba se ničeho obávat. Investujte moudře a opatrně. Buďte objektivní a racionální, pokud jde o investice; nevěřte každému tipu od vašich přátel.

Dejte si pozor na podvody a nedělejte čestné prohlášení pro nikoho v roce buvola 2021. Můžete však zkusit štěstí jednou za čas koupí loterie, nemusíte vyhrát miliony, ale tentokrát můžete skutečně něco vyhrát.

Opatrní byste měli být i při svých osobních věcech, protože jste letos náchylnější na krádeže.

 

2021 Kůň kariéra

Tento rok bude průměrný. Budete se muset spolehnout sami na sebe a mimořádně tvrdě pracovat.

Musíte se naučit, jak být týmovým hráčem, a věnovat více pozornosti detailům. V roce buvola 2021 nedělejte žádné drastické kariérní rozhodnutí, mohlo by být lepší počkat si na velký krok až do příštího roku. Jednou výjimkou však je, pokud vám někdo starší dá příležitost, pak můžete zvážit a možná změnit svou práci.

Pokud je vaším úkolem nebo podnikáním vyjednávání s klienty, pak může být váš rok lepší. Dávejte si však pozor na své vlastní chování a dávejte si pozor na ústa, protože ty vás často dostanou do problémů.

 

2021 Kůň zdraví

Rok 2021 může mít pro vaše zdraví hodně skrytých problémů. Setkání s Tai Sui spotřebuje hodně vaší energie a často se můžete cítit znepokojeni nebo deprimováni; můžete dokonce trpět dlouhodobými negativními účinky těchto energií. Najděte zdravé aktivity, jako je například sport, který vás baví nebo túry v přírodě, protože vás to psychicky i fyzicky nabije. Mějte na paměti, že kvůli Tai Sui budete letos náchylní k náhodným zraněním. Když půjdete v noci na ulici, dávejte si pozor na potenciální nebezpečí a při jízdě buďte opatrní.

Chcete-li působit proti těmto účinkům, musíte věnovat zvláštní pozornost svým denním návykům a zaměřit se na zlepšení svého zdraví provedením malých úprav životního stylu. Obecně pamatujte na to, že se musíte dobře najíst, dobře spát a pravidelně cvičit, vše bude v pořádku.

Věnujte pozornost seniorům v rodině. Důsledně je sledujte a buďte ve střehu při jakýchkoli malých onemocněních.

 

kun

Vyberte si z naši aktuální nabídky symbolu pro podporu koně.

 KOZA

Rok narození: 2015, 2003, 1991, 1979, 1967, 1955, 1943, 1931, 1919

2021 Koza přehled 

Rok 2021 může být náročný rok. Mezi kozou a buvolem je kolize (Tai-Suay), dojde ke střetu a vy musíte být ostražitější více než obvykle. A vzhledem k tomu, že tento rok budete pod vlivem několika nešťastných hvězd, můžete mít pocit, že ztrácíte koncentraci a svou dobrou náladu, nebo dokonce můžete přijít o nějaké množství peněz.  Ve skutečnosti, kromě buvola, můžete být dalším znamením, které bude mít těžký rok v roce buvola. Vaší nejlepší strategií je zůstat stranou a nedělat žádné zásadní změny a rozhodnutí. Neměňte práci a nekupujte nový dům ani firmu. Dejte si pozor na zrádce, kteří proti vám plánují.  Vždy používejte svůj nejlepší úsudek a nepoddávejte se svým emocím bez ohledu na to, co na vás život hodí. Bradu mějte nahoru, protože ke konci roku se vaše štěstí bude zlepšovat. 

Díky vaší popularitě a šťastné hvězdě (Di Jie), když se problém vyskytne, vždy nakonec získáte pomoc při jeho řešení. Musíte také věnovat pozornost svým emocím, protože se snadno stanete přecitlivělými. Sledujte, co říkáte, a dejte si pozor na právní problémy. Zažijete frustrace a rozptýlení, které vás mohou zpomalit nebo poškodit na duchu. 

Na konci dne však bude vše fungovat k lepšímu a získáte cennou moudrost. Dozvíte se důležitost kompromisu, zejména pokud jde o vztahy.  Nezapomeňte se podělit o své pozitivní vibrace, a to i v těžkých časech. Nakonec se uchylte k sociálním a charitativním pracím, protože vám dají klid, důvěru a odhodlání, které hledáte. 

Vaše nejlepší lunární měsíce jsou únor a říjen, buďte ostražití během lunárních měsíců září a prosinec.

 

2021 Koza láska

Pokuste se uzavřít mír s vaším milovaným; nenechte tyto malé malicherné hádky mezi vámi dvěma pokazit to, co máte. Udržujte komunikaci otevřenou, respektujte se navzájem a uvidíte rozkvět obnovené lásky. Mimochodem, svatby, narození dítěte nebo narozeninová oslava vám mohou přinést štěstí.

Pro nezadané to bude rok, kdy budete více zaměřeni na sebe. Každopádně užívejte si společnost v případě, že je vám to příjemné.

 

2021 Koza finance

Protože ve vašich financích existuje možnost velkých ztrát, prognóza pro peníze 2021 ukazuje, že tento rok musíte být velmi opatrní a konzervativní. Nedělejte žádné impulzivní rozhodnutí. Snažte se ušetřit co nejvíce. Vyvarujte se půjčování nebo půjčování peněz lidem, které znáte, a dejte si pozor na krádeže nebo loupeže.

Pozor na podvody a nedělejte čestné prohlášení pro nikoho v roce buvola. Bez ohledu na to, jak vaši přátelé prosí, nepůjčujte peníze ostatním a vyhýbejte se hazardu.

 

2021 Koza kariéra

Tady to nebude vypadat špatně. I když se vaše pracovní vytížení může zvýšit, všimnou si také vaši tvrdé práce a talentu. Může existovat příležitost vycestovat, takže využijte této příležitosti zazářit a ukažte jim na co máte. A nestyďte se požádat o pomoc. Vaši spolupracovníci jsou skutečně rádi, že vám mohou pomoci. Věci půjdou ještě lépe, pokud pracujete s někým, kdo se narodil ve znamení koně.

Naučte se nové dovednosti, když zjistíte, že vaše současné kariérní vyhlídky jsou pochmurné.

 

2021 Koza zdraví

Koza musí tento rok udělat z vašeho zdraví nejvyšší prioritu. Kvůli konfliktu s Tai Sui, budete náchylnější na nemoci. Čas od času se nebudete cítit úplně nejlépe, a protože budete mít na paměti stres, může vám dojít motivace a bude vás deprimovat.

Pravidelné vyhoření mohou doprovázet menší zdravotní problémy, například nachlazení nebo problémy s trávením. Preventivní opatření přijdou vhod. Ujistěte se, že se staráte o své emocionální a duševní zdraví tím, že pouštíte věci, nad kterými nemáte kontrolu.

Snažte se, aby vás stres neovládl. Najděte konstruktivně způsoby, jak se vyrovnat se svým stresem, a jak bude rok pokračovat, bude se vaše zdraví zlepšovat.

Také pozorně sledujte seniory v rodině a buďte ve střehu při jakýchkoli malých onemocněních.

 

koza

Vyberte si z naši aktuální nabídky symbolu pro podporu kozy.

1  privesok ohniva gulka ksitigarbha  ksitigarbha bodhisattva ochranna karta  privesok ohniva gulka ksitigarbha 1  privesok ohnive koleso 

 Vyberte si z  naší rozsáhlé nabídky pro upokojení hádek a rozporů pro kozu v roce 2021.

       

 

OPICE

Rok narození: 2016, 2004, 1992, 1980, 1968, 1956, 1944, 1932, 1920, 1908

2021 Opice přehled

Pro opice přichází skvělý rok 2021. S několika šťastnými hvězdami na obzoru se věci vždy obrátí k lepšímu. Sláva a bohatství se blíží k vaší cestě, romantika narůstá a všude se objevují příležitosti. Navíc, podnikání, kariéra nebo dokonce škola bude probíhat podle vašich představ. Ve skutečnosti rok buvola přináší opicím popularitu, slávu, štěstí v zájmu opačného pohlaví a zvýšení reputace.

Někdo, blízký přítel, člen rodiny nebo kolega vám pomůže a věci se budou vyvíjet podle vašich představ.

Dávejte si však pozor na své vlastní chování a dávejte si pozor na ústa, protože ty vás často dostanou do problémů. Takže pozor na to, co říkáte. Musíte se také naučit myslet na své podnikání, pokud to neuděláte, můžete se nechat vtáhnout do něčeho, co byste skutečně neměli. Můžete také zjistit, že díky vaší psychické nepřítomnosti můžete snadno zapomenout nebo ztratit věci.

Vaše nejlepší lunární měsíce jsou březen a listopad, buďte ve střehu během lunárních měsíců leden, červen a říjen.

 

2021 Opice láska

Přichází rok příležitosti. Opice si celkem oblíbí opačné pohlaví. Pokud jste svobodní, mějte oči otevřené dokořán, vždy se snažte vypadat co nejlépe, protože máte dobrou šanci letos najít toho či tu speciální osobu, zejména pro ty, kteří se narodili v letech 1968 a 1980. Partner s největším potenciálem, by byl někdo z vašeho vnitřního kruhu přátel.

Pro zadané, je rok vhodný k svatbě. Přesto budou i zadané opice letos v pokušení zatoulat se. Je potřeba udržet si pevnou vůli a nepodlehnout chvilkovému nutkání. Udržujte komunikaci mezi vámi a partnerem otevřenou a příjemnou, uvidíte rozkvět lásky, respektujte věrnost partnera. Stejně, pokud se snažíte o dítě, vaše přání se letos konečně splní.

 

2021 Opice finance

Cokoliv máte na mysli - nový podnik nebo investici, můžete z toho pěkně profitovat. Přesto své peníze nevyhazujte jako vodu, udělejte si průzkum a věřte svému instinktu a získáte úrodu, kterou si přejete. Pokud máte kolem sebe dostatek hotovosti, můžete zkusit investovat do fondů nebo nemovitostí.

Od svých přátel získáte hodně pomoci, kdykoli to budete potřebovat. Nebuďte však příliš nenasytní, když investujete.

 

2021 Opice kariéra

Rok buvola bude pro vás plný příležitostí. Ve skutečnosti jste dostali docela dobrou šanci na povýšení nebo zvýšení platu, takže i přesto, že budete své práci věnovat hodně času a úsilí, budete přinejmenším odměněni. Kromě toho vám přátelé budou velkou pomocí, pokud jde o vaši kariéru a podnikání. Dejte tedy do své kariéry srdce a duši a ukažte jim, co je ve vás. Existují příležitosti na povýšení a zlepšení vzdělání, takže hodně štěstí.

Musíte dávat pozor na to, co říkáte. Zkuste si svůj názor nechat pro sebe a projevujte soucit a úctu ostatním.

Pozor při vlastních aktivitách, či podnikání, někdy mohou být vaše velká ústa vašim nejhorším nepřítelem, který vám způsobí potíže. Mezitím kvůli vám mohou někteří spolupracovníci díky skvělému výkonu v práci žárlit. Snažte se nezabývat v práci politikou a hlídejte si záda, kdykoliv můžete, protože na vás někdo číhá.

 

2021 Opice zdraví

Tento rok jste bohužel zranitelnější, vyčerpání a hrozí menší nemoci. Proto hlavně pokud jste starší věnujte pozornost svému zdraví, zejména srdci a oběhovému a dýchacímu systému. Můžete také trpět občasnými záchvaty imunodeficience, které mohou vést k dalším zdravotním problémům. Podpořte si imunitu na maximum.

Pokud je jídlo vaší vášní, musíte si začít dávat pozor na krevní tlak a cholesterol. Takže věnujte vysokou pozornost tomu, co jíte a co byste neměli jíst.

 

opica

Vyberte si z naši aktuální nabídky symbolu pro podporu opice.

1  privesok ohniva gulka ksitigarbha  ksitigarbha bodhisattva ochranna karta  privesok ohniva gulka ksitigarbha 1  privesok ohnive koleso 

 Vyberte si z  naší rozsáhlé nabídky pro upokojení hádek a rozporů pro opici v roce 2021.

       

 

KOHOUT

Rok narození: 2005, 1993, 1981, 1969, 1957, 1945, 1933, 1921

2021 Kohout přehled

Díky nezvyklé harmonii mezi kohoutem a hvězdou Tai Suay, bez ohledu na to, jakým překážkám čelíte, se věci nakonec vždy obrátí k lepšímu. V oblastech, kterým se věnujete, dosáhnete úspěch. Pokud se vám naskytne nová kariérní příležitost, ať už jde o lepší pozici nebo přestěhování se do vašeho vysněného města, měli byste se jí bez váhání chopit.

Přátelé budou letos hrát důležitou roli ve vašem životě. Určitě vám poskytnou pomocnou ruku, když budete v nouzi, zejména od někoho, kdo je starší nebo nadřízený nebo dokonce klient.

Vaše nejlepší lunární měsíce jsou březen, duben a prosinec, buďte ve střehu během lunárních měsíců únor a září.

 

2021 Kohout láska

Budete působit charizmatičtěji, aniž jste si toho všimli, a pravděpodobně tím přilákáte mnoho potenciálních milostných zájmů. Nezapomeňte prokázat svůj talent a dobré vlastnosti, jděte ven a poznejte nové milé přátele a kamarády.

Svobodní mohou navíc na konci roku učinit zásadní rozhodnutí o lásce, na které se je určitě třeba těšit!

Pro zadané je zde stabilita. Není tu nic dramatického ani vzrušujícího. Pamatujte, že musíte mluvit o svých pocitech a emocích! V nejhorším i s blízkým přítelem. Buďte optimističtí a mějte pozitivní přístup v oblasti lásky.

 

2021 Kohout finance

Štěstí je na vaší straně, takže pokud máte plán, na který jste si mysleli už dlouho, teď je ten pravý čas na vyzkoušení. Budete mít štěstí ve svých financích. Ve skutečnosti, pokud máte v bance peníze navíc, může to být rok na koupi vašeho prvního domu nebo investujete na burze.

Snažte se však neinvestovat v lednu nebo v červenci, místo toho pokračujte v měsících březen, květen nebo srpen.

Přesto buďte při investování opatrní a držte se dál od hazardu. Pokud jde o výdaje, musíte být konzervativnější, nemusíte si vždy pořizovat nejnovější produkty a snažit se utrácet jakoby o rok nemělo být jinak.

 

2021 Kohout kariéra

Ve vaší kariéře se letos bude dařit, ve skutečnosti máte dost dobrou šanci na povýšení. Pokud máte příležitost postupu, jděte do toho, zvláště pokud ji představil kamarád. Pokud chcete začít podnikat, jděte do toho. Pokud chcete rozšířit své stávající podnikání, jděte do toho.

Avšak rok není úplně bez starostí. V práci budou problémy a budete z toho dost vystresovaní. Sledujte nepřející, kteří se tváří jako přátelé, a nedávejte na klepy, musíte se soustředit a zůstat v klidu, pak se vše obrátí k lepšímu.

 

2021 Kohout zdraví

Pokud jde o zdraví, nebudete čelit žádné vážné nemoci. Přesto si dejte pozor na možné poranění ostrými předměty. Když jste ve vodě nebo na vysokých místech, buďte mimořádně opatrní. Díky vlivu nepříznivé hvězdy "Fei Lian" můžete ve svém každodenním životě zažít několik nehod. Abyste zabránili účinkům hvězdy, snažte se neustále vnímat své okolí a vyhýbejte se vystavení možnému nebezpečí.

 

kohout

Vyberte si z naši aktuální nabídky symbolu pro podporu kohouta.

 

seljalandsfoss 1751463 640

Vyberte si z naší rosáhlé nabídky symbolů pro podporu bohatství. 

         

PES

Rok narození: 2006, 1994, 1982, 1970, 1958, 1946, 1934, 1922, 1910

2021 Pes přehled

Přichází rok vzestupů a pádů. Protože je hvězda Tai Suay na vašem znamení, musíte být ve střehu jako obvykle. Dávejte také pozor na to, co říkáte, vaše slova a chování mohou být důvodem, který vás dostane do problémů.

Díky několika šťastným hvězdám na obzoru však vypadá váš výhled na finance a kariéru dobře. Přesto to může mezi přáteli nebo spolupracovníky vzbudit určitou žárlivost, takže pozor na některých zadubencov. Kolegové, přátelé a nadřízení, někdo, kdo je od vás starší, vám bude velmi nápomocný a bude ve vašem úsilí pevně stát za vámi.

Nejlepší měsíční měsíce jsou leden, říjen a listopad, během lunárních měsíců březen, červen a srpen buďte ve střehu.

 

2021 Pes láska

Pro zadaných ale i ty co se rozešli bude rok 2021 dobrý. Pro zadaných to může skončit i svatbou.

Přesto bude i letos pro ženaté, rok pokušení. Udržujte si svou vůli pevnou a nepodlehněte chvilkovému nutkání. Udržujte komunikaci mezi vámi a vaším partnerem otevřenou a vřelou, uvidíte rozkvět lásky, respektujte věrnost svého partnera.

Stejně, pokud se snažíte o dítě, vaše přání se letos konečně splní.

Nezadaní budete pravděpodobně pokračovat v hledání své polovičky. I když možná nesetkáte toho nebo tu pravou, je zde velká šance setkat jednoho z nejlepších přátel, který je někdy ještě lepší než románek.

 

2021 Pes finance

Pokud jste konzultant, nezávislý pracovník, realitní agent nebo pojišťovací agent, věci se začnou hýbat ve váš prospěch a váš příjem se bude zvyšovat, od svých současných klientů můžete získat nějaké další peníze z nových příležitostí.

Obecně se vyhněte velkým investicím a nikdy nekonejte na základě impulzivního rozhodnutí. Do cesty vám přijdou nečekané peníze. Může to být zvýšení platu nebo bonus z práce, takže se v práci snažte, kdykoliv je to možné.

A pokud plánujete investovat, nezapomeňte, investujte s rozumem s malou částí svých vlastních peněz. Pokud si peníze na investování půjčíte, nemusí se vám investice pravděpodobně projevit. Také můžete zkusit štěstí jednou za čas (ne příliš často) koupí loterie, nemusíte vyhrát miliony, ale tentokrát můžete skutečně něco vyhrát.

 

2021 Pes kariéra

Kariéra je na vzestupu, zejména u těch, kteří se narodili v roce 1971. Ve skutečnosti jste měli velkou a dobrou šanci na povýšení, takže i když budete své práci věnovat hodně času a úsilí, přinejmenším budete odměněni. Kromě toho vám přátelé budou velkou pomocí, pokud jde o vaši kariéru a podnikání. Sice budete mimořádně zaneprázdnění, ale minimálně vás to bude bavit a šéf si vás všimne za vaši tvrdou práci. Naznačuje to také zvýšení platu nebo povýšení - využijte své rozhodovací a manažerské schopnosti a prosperujte. Rovněž se držte dál od kancelářské politiky a mějte oči / uši otevřené. Někdo na vás číhá.

Pokud řídíte vlastní podnikání, můžete zkusit zaměstnat někoho, kdo se narodil ve znamení koně.

 

2021 Pes zdraví

Sledujte svůj trávicí systém, sledujte, co jíte, a pravidelně cvičte. Nezapomeňte jíst snadno a dobře. Kvalitně spát a pravidelně cvičit, vše bude v pořádku.

 

pes

Vyberte si z naši aktuální nabídky symbolu pro podporu psa.

modry nosorozec sodalit  soska slon a nosorozec  privesok slonov s tretim okom  137890265425073 256  HTB1kuhOKFXXXXXxXVXXq6xXFXXXH 

Vyberte si z naší rosáhlé nabídky pro ochranu psa v roce 2021: Slon a nosorožec

 

KANEC

Rok narození: 2007, 1995, 1983 1971, 1959, 1947, 1935, 1923, 1911

2021 Kanec přehled

Nejlepší strategií v roce buvola je zůstat stranou a nedělat žádné zásadní změny a rozhodnutí, jako je koupě domu, změna práce nebo zahájení vlastního podnikání.

Jednou z klíčových hvězd tohoto roku ve vašem znamení je hvězda "Yi Ma" (hvězda koňského posla). To znamená, že letos budete mít mnoho příležitostí k vycestování. Avšak vaše vlastní kroky a tvrdá práce rozhodnou, zda jsou tyto výlety skvělé nebo problematické pro vaši budoucnost.

V roce buvola se budete muset spoléhat na sebe více než na kohokoli jiného. To znamená, že musíte pracovat mimořádně tvrdě. Musíte se naučit, jak být týmovým hráčem, a věnovat více pozornosti detailům. Zdá se také, že vaše tvrdohlavost vás letos zlepší. Měli byste se snažit být pružnější a trénovat a naučit se poslouchat a komunikovat s ostatními.

Vaše nejlepší lunární měsíce jsou leden a červen, buďte ostražití během lunárních měsíců duben, červenec a říjen.

 


2021 Kanec láska 

Nezadaní, jděte do společnosti a potkávejte nové, zajímavé lidí, či nové přátele.

 Opět platí, že díky hvězdě Yi Ma by mohl být dobrý nápad vycestovat do zámoří, protože byste někoho mohli na cestách potkat.

Zadaní, kvůli hvězdě "Yi Ma", která vás letos přivede k hodně cestování, budete pravděpodobně muset pracovat tvrději, aby to ve vašem vztahu jiskřilo dále. U vdaných či ženatých narozených v roce 1971 musíte být velmi opatrní a zdržet se jakékoli možné aféry. 

Zkuste se místo toho dozvědět více o svém současném partnerovi a dovolte si zamilovat se. 

 

2021 Kanec finance

Všeobecně se vyhněte velkým investicím a nikdy nekonejte na základě impulzivního rozhodnutí. Pokud jde o financování, musíte se rozhodnout sami. Neposlouchejte takzvané odborníky a vyhýbejte se investicím, půjčkám a hazardu. Ušetřete co nejvíce, budete rádi, že jste to udělali.

Cestování vám může přinést nečekané překvapení, které zvýší vaše finanční zisky. Tak neváhejte, začněte plánovat svou příští dovolenou. Může být také dobrý nápad začít podnikat nebo vzít nějakou práci na volné noze ze zámoří.

 

2021 Kanec kariéra

Zde se musíte spoléhat sám na sebe a pracovat mimořádně tvrdě. Musíte se naučit, jak být týmovým hráčem, a věnovat více pozornosti detailům. V roce buvola 2021 nedělejte žádné drastické pracovní rozhodnutí, mohlo by být lepší počkat si na velký krok až do příštího roku.

Pro ty, kteří mají stabilní pracovní místa na plný úvazek, pokračujte v práci a počkejte na další rok na povýšení nebo zvýšení platu. Pro lidi bez práce nebude snadné najít si novou práci, takže toto volno můžete také využít k osvojení si nových dovedností.

Pro ty, kteří pracují na provizi, jako jsou pojištění, nemovitosti, musíte pracovat mimořádně usilovně, abyste zajistili plynutí hotovosti. Takže hodně štěstí a udržte si víru. Příští rok to bude lepší.

 

2021 Kanec zdraví

Mohou se občas vyskytnout modřiny a vymknutí, ale nic vážnějšího. Můžete se také cítit neustále unavení, jen si během víkendu dopřejte dostatek odpočinku. Vyhýbejte se nemocným přátelům v nemocnici nebo nenavštěvujte pohřby a prožijte hodně času v horkém a slunečném podnebí nebo jděte na svatby. Obklopujte se pozitivním prostředím a lidmi.

 

prase

Vyberte si z naši aktuální nabídky symbolu pro podporu kance.  

modry nosorozec sodalit  soska slon a nosorozec  privesok slonov s tretim okom  137890265425073 256  HTB1kuhOKFXXXXXxXVXXq6xXFXXXH 

Vyberte si z naší rosáhlé nabídky pro ochranu kance v roce 2021: Slon a nosorožec

 

 

RENOVAČNÍ PRAVIDLA ROKU 2021 - ROČNÍ DOPADY V ROCE 

Kromě létající hvězdy a elementů, které na nás mají vliv, je důležité zkontrolovat roční vlivy, jako Tři vrahové, Tai Sui, Žlutá pětka a Sui Po. Jedná se o sektory místa, které by v roce psa neměli být vyrušené renovací, přestavbou, velkým zásahem do země, bouráním ..

 … v čínštině San Sha  je ten nejhorší roční negativní vliv, v roce 2021 se nachází na východe. Jedná se o směr, kde se doporučuje nedělat žádné hlučné přestavby, reorganizace, nekopat v zahradě, vyhnout se stavbě a těžkým strojům. Pokud přece v tomto směru vaši sousedé stavějí dům, nebo dělají jiné větší přestavby, je dobré zavěsit si do jižního sektoru 6-ti trubicovou celokovovou zvonkohru. Vyrušení 3 vrahů přináší rodině neštěstí, ztrátu financí, nemoci, hádky. Pozor by si měli dávat hlavně lidé, kteří jsou narození v roce zajíce, draka a tygra. Také v roce 2021 neseďte zády k východu, sezení tváří na východ je v pořádku. Když máte na jihu vchod, nebo celý dům, byt je orientovaný východ, kromě kovového šetření si umístěte směrem na východ ochranu: pár dvou Chilinů aneb pár dvou Fu psů.

Tai Sui anebo GRAND DUKE JUPITER

…. se v roce 2021 nachází na SV mezi 022.6° - 037.5°. Doporučuje nevyrušovat tento sektor. Když vaše dveře směřují na tento směř, dávejte si obzvlášť pozor. V přímém konfliktu s Tai Sui jsou znamení buvol, koza , měli by u sebe nosit přívěsek ochránců Pi Yaa a do prostoru v tomto směre si umístit Pi Yaov. Ohrožení jsou také drak a pes. I tento sektor se nedoporučuje rušit hlučnou aktivitou, bouráním, renovací… jinak může způsobit problémy, finanční ztrátu a neštěstí. Je lepší nesedět a nespát směrem na tento směr, neaktivovat tento sektor hlukem a přestavbou.

          

GRAND DUKE JUPITER v čase

Rok   Znamení    v roce Zasažený uhel-15° Příme postihnutí Přímy konflikt Vedlejší konflikt
  (Sitting) (Facing)
2009 2021 Buvol SV1 (022.6° - 037.5°) Buvol Koza Drak, Pes
2010 2022 Tygr SV3 (052.6° - 067.5°) Tygr Opice Had, Kanec
2011 2023 Zajíc V2 (082.6° - 097.5°) Zajíc Kohout Kůň, Krysa
2012 2024 Drak JV1 (112.6° - 127.5°) Drak Pes Koza, Buvol
2013 2025 Had JV3 (142.6° - 157.5°) Had Kanec Opice, Tygr
2014 2026 Kůň J2 (172.6° - 187.5°) Kůň Krysa Kohout, Zajíc
2015 2027 Koza JZ1 (202.6° - 217.5°) Koza Buvol Drak, Pes
2016 2028 Opice JZ3 (232.6° - 247.5°) Opice Tygr Had, Kanec
2017 2029 Kohout Z2 (262.6° - 277.5°) Kohout Zajíc Kůň, Krysa
2018 2030 Pes SZ1 (292.6° - 307.5°) Pes Drak Koza, Buvol
2019 2031 Kanec SZ3 (322.6° - 337.5°) Kanec Had Tygr, Opice
2020 2032 Krysa S2 (352.6° - 007.5°) Krysa Kůň Kohout, Zajíc

Sui Po

…. se nachází oproti Tai Sui, na JZ. I tady platí  nekopat, nedělat hluk, nerenovovat. Vyrušení této energie přináší náhlé zdravotní problémy. Sektor ošetřete 6-ti trubicovou celokovovou zvonkohrou, nebo kovovou pagodou, 6 mincemi. Ohrožení jsou lidé narození ve znamení kozy a opice, kteří by u sebe měli nosit amulet pagody.

      

Pro Tři vrahové, Tai Sui, Žlutou pětku a Sui Po nejvhodnější ochranné symboly: 

2751  six rod wind chime with mystic knot  s l500 1  par chilinov  fu psi 

Vyberte si z naší nabídky pro ochranu: PAGODYZVONKOHRYPI YAOCHILLINOVIAFU PSI

 

 

logofinalx

Jiráskova 1296, Hlinsko 53901
IČ: 05763614

+420 733 208 534

info@analyzabydleni.cz

 

©2021 AnylyzaBydleni.cz. Hosted on MyDreams VPS server