Čakry

Naše tělo má navzájem propojenou síť kanálů, které jsou schopné přijímat a přetvářet životodárnou energii z okolí , vesmíru, říká se jí např. chi, prána.  Jednotlivým zásobníkům energie

(představme si  je, jako trychtýře otáčivé energie v jednotlivých bodech těla),  se říká ČAKRY.  Každé toto centrum se otáčí a vysílá energii na určité frekvenci. Čakry, v kterých  se soustředí naše jemnohmotné energie, tvoří naše energické tělo. Pokud jsou čakry v harmonii - jsme zdraví, vitální a cítíme se dobře.  Tradičně se uvádí systém 7 hlavních čaker, je jich ale mnohem více. O tom, kde která čakra přesně sídlí, jak se jmenuje či  jakou barvu má, které orgány v těle ovlivňuje, si můžete přečíst v knihách či najít na internetu.  V praktickém životě jde hlavně o to, umět si udržovat tato centra v harmonii. Vím, že to není vždy jednoduché, protože nás v  životě ovlivňuje řada negativních energií (různé situace, šoky, strachy..),  které cítíme vědomě či nevědomě …. některé si připouštíme více, jsme zklamáni, cítíme , vztek, zažíváme zklamání, prostě  podléháme emocím. To vše se odráží na stavu vašich čaker, dochází k disharmonii, někdy až k úplné blokaci čaker.  Pokud v „tom„ zůstáváme déle… má to samozřejmě vliv na naše zdraví a psychiku. Naopak, když otevřeme srdce, cítíme bezpodmínečnou lásku, radost a jsme spokojeni sami se sebou… jsme šťastní … vysíláme krásné vibrace… lidé se s námi cítí dobře a co vysíláme- se nám vrací: (máme zdravou a spokojenou rodinu, dobré kolegy v práci, přicházejí nám dobré příležitosti..atd.) Čakry mají schopnost energie přijímat – přetvářet – a vyzařovat.  V tom je jejich potenciál a každý svou vlastní vůlí a iniciativou může přispět k jejich harmonizaci.

Pokud máte zájem dozvědět se něco více o těchto zásobnících energie, jenž mají vliv na váš duševní a fyzický stav, neváhejte nás kontaktovat….. 

analyzalogo
Jiráskova 1296, Hlinsko 53901
IČ: 05763614

+420 733 208 534

info@analyzabydleni.cz

 

©2020 AnylyzaBydleni.cz. Hosted on MyDreams VPS server