Čakry

7.čakra – tzv. korunní čakra

Nastal Advent - doba předvánoční, je dobou vedoucí k zamyšlení, zklidnění. S tímto obdobím koresponduje sedmé energetické centrum – 7.čakra – tzv. korunní čakra.

 

Sídlo má na temeni hlavy, říká se jí také temenní čakra. Přes ní přijímáme ten nejjemnější éter a kosmické energie, ale i vysíláme. Je to místo, kde se setkáváme s božstvím, s duchovním životem. Klíčovým slovem této čakry je VÍRA. Je to brána, skrze níž do našeho vědomí vstupuje božská energie.

Její barva je fialová, bílá. Z částí těla k ní patří mozek, žlázy: šišinka mozková. Nemoci spojené s 7.čakrou: Parkinsonova nemoc, schizofrenie, epilepsie, senilní demence.

V 7. čakře nedochází k blokádám, může být pouze méně či více vyvinuta.

Sedmá čakra je také výchozím bodem pro projevy energií všech ostatních čaker. Je to místo, odkud začala naše cesta životem, sem se vrátíme na konci našeho vývoje. Co jsme zprvu chápali intelektem, později intuicí, je osobě s vyvinutou korunní čarou zcela jasné.

K harmonizaci a aktivování této čakry použijte bílou a fialovou barvu ve vizualizacích. Hudbou korunní čakry je TICHO. Jen v tichu můžete být bdělí a vnímaví. Z drahokamů použijte účinků Ametystu a Křišťálu, jenž čistí, uvolňují blokády a dodávají energii.

Z vůní , jenž harmonizují 7. čakru je kadidlo a Lotos.  

Štědrost -  je výraz duchovní vyspělosti. Všechny druhy pomoci posilují naši duši.

Věřte, že velice záleží na naši skutcích, činech, myšlenkách, které si střádáme. Pak jsme obdarovány tím nejmilostivějším darem – boží milostí. Tato energie, je transpersonální, tzn., že se vztahuje k duchovní proměně. V životě neexistují náhody, a i autonehoda může dovést dotyčnou osobu k duchovní proměně, je-li to třeba. Projevená a nečekaná laskavost od člověka Vás může zasáhnout boží milostí, kterou pocítíte. Pamatujte, že nikdy nejste sami ! Modlitba je jednoduchý způsob, jak se dovolat Boha.Pokud potřebujete pomoc, nevíte si rady, pomodlete se a nechte TO BÝT …

Zde je jednoduchá modlitba sv.Patrika:

Boží světlo přede mnou

Boží světlo za mnou

Boží světlo nade mnou

Boží světlo vedle mě

Boží světlo ve mně.

Zdroj: Neviditelné dary. C. Myssová

Přejeme Vám krásné vánoční svátky a ať v sobě najdete svůj vnitřní klid a spokojenost.

logofinalx

Jiráskova 1296, Hlinsko 53901
IČ: 05763614

+420 733 208 534

info@analyzabydleni.cz

 

©2021 AnylyzaBydleni.cz. Hosted on MyDreams VPS server