Blog

Roční horoskopy 2020

Každý rok pro nás přináší nové poznatky, díky kterým jsme o krok blíž ke splnění vlastních snů. Proto neváhejte a podívejte se, co si pro vás tento rok připravil. Můžete rozjet nový projekt, najít si novou práci, zda setkáte životní lásku. Nebo je to rok určen pro klidný seberozvoj ať už v profesním růstu nebo v soukromé oblasti. Motivujte se ...

HOROSKOPY 2020 – rok kovového Potkana

Všeobecně jak číst horoskop: BAZI

Podle roku narození si umíte určit roční čínské znamení zvěrokruhu, to je zodpovědné za vaše zdraví a také úspěšnost na cestách či v komunikaci s úřady, veřejností a také pracovním pohovoru. Čtěte všeobecný roční přehled.

Podle měsíce narození si umíte určit znamení zvěrokruhu propojené s prací. Čtěte výklad pro práci dle vašeho měsíce narození, pouze tak bude horoskop osobní.

- od 6.1 Buvol, od 4.2 Tygr, od 6.3 Zajíc, od 5.4 Drak, od 6.5 Had, od 6.6 Kůň, od 7.7 Koza, od 8.8 Opice, od 8.9 Kohout, od 8.10 Pes, od 7.11 Prase, od 7.12 Potkan (pokud jste se narodili na hraně dvou dní, tak nás kontaktujte a my vám datum zkontrolujeme podle kalendáře v daném roce narození)

Pokud jste se například narodili v prosinci, podle kalendáře zjistíte, že je to měsíc potkana. To znamená, že si budete sledovat příznivé dny pro potkana, když si budete chtít zažádat o zvýšení platu, navrhnout změny, nové projekty, otevření podniků, sledujte své příznivé dny pomocí Feng Shui kalendáře.

Podle dne narození si umíte určit znamení zvěrokruhu propojené s láskou, či vztahem s obchodním partnerem. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

Krysa

Rok narození: 2008,1996, 1984, 1972, 1960, 1948, 1936, 1924, 1912

I když je rok zvěrokruhu tradičně nejšťastnější, naložený neštěstím, rok 2020 bude pro potkana přiměřeně dobrý. Úspěch bude mít formu kariéry, oslavujte skutečnost, že vaše úsilí bude odměněno a viděno. Na druhé straně se vaše zdraví a vztahy ukáží jako zápas. Navštivte svého lékaře při prvních příznacích choroby a snažte se okolo sebe vytvořit milující a příjemné prostředí. Tento rok může působit negativně, ale objeví se i pozitivní faktory, které ho mohou zvrátit. Jak se říká, všechno zlé je pro něco dobré.

kariéra

Tvrdá práce bude odměněna, vaše šikovné dovednosti, rychlé myšlení a optimismus vás posunou vpřed. Exkluzivní bonusy se dostanou těm, kteří se narodili v první polovině roku. Potkani narození v následujících měsících budou muset o své cíle usilovněji usilovat. Finance budou prosperovat po celý rok! Váš příjem se může dokonce zdvojnásobit. Snažte se vyhnout tomu, abyste to všechno utratili za luxusní věci a dovolené. Namísto toho rozumně investujte a odložte si na další rok.

Šťastné měsíce: březen, září a listopad.

Nešťastné měsíce: duben, červenec a říjen.

zdraví

Potkan, který citlivý na nachlazení a únavu, bude muset být v roce 2020 mimořádně opatrný. Při prvních příznacích se okamžitě obraťte na svého praktického lékaře. Čím rychleji to budete řešit, tím rychleji se uzdravíte. Pokud chcete-li zůstat zdravý, posilněte imunitní systém přidáním vitamínů do své stravy - tj. vařená vyvážená strava tzn. mít na talíři dušenou nebo vařenou zeleninu, zdravé sacharidy a živočišné bílkoviny s mírou. Vyhýbejte se moučným jídlům a polotovarům, či sladkému a alkoholu. Zpravidla platí, že správná strava, cvičení a spánek udržují zdravého člověka. Toto je sice ohraná písnička, ale je to jenom takto jednoduché.

vztahy

Ve vztazích to letos bude o něco těžší pro páry i jednotlivce. Během celého roku budete čelit mnoha zápasům, vaše vrozená pozitivita vám však pomůže překonat těžké časy. Pokud jste svobodní, tento rok je nejlepší vyhnout se touze po partnerovi. Pravděpodobnost nalezení někoho dlouhodobého je velmi nízká. Namísto toho se bavte, užívejte si svobodu a poznávejte nové lidi. Vezměte tuto špatnou zprávu a podívejte se na světlou stránku!

V manželstvích hrozí drobné argumenty, finanční hádky nebo podezření vás mohou letos opravdu potrápit. Když se tyto problémy objeví, nenechte se tím odrovnat. Vyrovnejte se se vším a zažijte lepší rok. Zaměřte se na lásku, kterou máte ke svému partnerovi, tato osoba je váš domov, vaše bezpečná zóna a váš milovaný. Zamilujte se.

životní styl

Potkani zažijí v roce potkana úspěchy i neúspěchy. Úspěch se projeví na pracovišti a ve vzdělávání, zatímco vztahy a zdraví budou oblastmi, které potrápí. Celkově má ​​letos mnohem lepší výhled, než naznačuje typický rok zvěrokruhu. Potkani by se měli radovat ze svého štěstí. Jejich přirozená schopnost vytvářet úspěchy je dar, dar, který se projeví ve finančním zisku.


Tai Sui nebo GRAND DUKE JUPITER - se v roce 2020 nachází na severu mezi 352.6 ° - 007.5 °. Jde o nejobávanější negativní vliv a vždy se nachází v sektoru vládnoucího zvířete toho roku. V Číně je považován za boha roku, uctívají ho a respektují. Na severu se doporučuje nevyrušovat tento sektor. Pokud směřují vaše dveře na sever, dávejte si obzvlášť pozor. V přímém konfliktu s tai sui je hlavně potkan a kůň a nepřímo i kohout a zajíc, tito by měli nosit u sebe přívěsek ochránce Pi Yaa a do prostoru na severu také umístit Pi Yaov. Severní sektor se nedoporučuje rušit hlučnou aktivitou, bouráním, renovací, ..... jinak může způsobit problémy, finanční ztrátu a neštěstí. Je lepší nesedět a nespat směrem na sever, neaktivovat tento sektor hlukem a přestavbou. 

Vliv Tai Sui však není vždy negativní. Přináší do života změnu, která je buď pozitivní  nebo negativní. Jako osobní ochrana se doporučuje nosit u sebe přívěsek buvola z jadeitu.

krysa

Vyberte si z naši aktuální nabídky symbolu pro podporu krysy.

   

Buvol

Rok narození: 2009, 1997, 1985, 1973, 1961, 1949, 1937, 1925, 1913

Lepší rok je na obzoru. Kompatibilita potkana a buvola bude plná požehnání a pokroku. Štěstí přichází.

Na druhé straně budou vztahy vyžadovat trochu více lásky a péče. Komunikace bude pro tento rok kritická, snažte se být usilovní a udržovat otevřenou mysl. I když to bude náročné, je vhodné pravidelně komunikovat popřípadě využít i terapii, pokud to bude nezbytné. Jakékoliv snahy budou nápomocné.

kariéra

Minulý rok nebyl ideální, ale v letošním roce pocítíte rozdíl. Potkan je na vaší straně. Buvol je známý pro svou čestnost a vytrvalost, proto může očekávat povýšení a komplimenty. Vaše nejlepší charakterové vlastnosti budou viditelné pro všechny a vaše tvrdá práce se nakonec vyplatí. Vychutnejte si vědomí, že vše, na čem jste pracovali, se uskuteční. S úspěchem na obzoru máte dokonce příležitost začít něco nového. Vytvořte něco nového a využijte štěstí vám nakloněné pro tento rok.

Jediný problém může nastat v komunikaci se spolupracovníkem, nemusí být stejný jako vy.

Šťastné měsíce: únor, duben, červenec, srpen a listopad.

Nešťastné měsíce: leden, březen, červen a září.

zdraví

Jako jeden z nejzdravějších zvířat zvěrokruhu může buvol očekávat rok plný pohody. Silní a robustní, budou schopni vydržet jakékoli menší nemoci a stres z pracovního života. No nezapomínejte na pravidelné kontroly, pouze tak lze předcházet chorobám. Těsně pod povrchem se může vždy něco skrývat, proto každoroční kontroly jsou vždy v pořádku.

Buďte zvlášť opatrní na dodržení pravidelného stravovacího režimu. Pokud pracujete přesčas, ovlivňuje to vaše jídla. Pokud se nemůžete dostat z kanceláře, přineste si s sebou pár zdravých potravin vhodných podle TCM. Vaše trávicí zdraví je stejně důležité jako ostatní!

vztahy

Aby se vám dařilo ve vztazích, musíte se snažit o jasnou komunikaci. Zadaný i nezadaný buvol bude muset zapracovat na komunikaci a věnovat se tomu každý den, vnímejte co se vám snaží říct.

Pokud se vám podaří přimět svého partnera vnímat vaši potřebu, že chcete být s ním, tak se vám to vrátí i s úroky. Společné těžké období často vede pár ke zdravějšímu a silnějšímu vztahu.

Buďte opatrní, může se objevit třetí osoba, která vám bude chtít narušit váš vztah. Pokud chcete udržet vztah, tak ukončete všechny „záložní“ vztahy. Chcete-li vztah ukončit, udělejte to citlivě.

životní styl

Rok 2020 bude mít vliv na buvola v pozitivním směru. Po celý rok bude nutná tvrdá práce, ale protože to přirozeně přichází, měla by to být hračka. Štěstí je na vaší straně, proto neztrácejte svůj čas v malých hrách. Pracujte na svém jméně, i když se zdá, že jste příliš mimo dosah.

Udělejte vše pro to, abyste se udrželi aktivní a fit. Ve svých vztazích buďte milující, laskavý a komunikativní. Cokoliv v letošním roce uděláte, dělejte to se skutečným zaměřením na tvrdou práci a úspěch. Určitě se vám to podaří!

 buvol

Vyberte si z naši aktuální nabídky symbolu pro podporu buvola.

   
                                                                         

TYGR

Rok narození: 2010, 1998, 1986, 1974, 1962, 1950, 1938, 1926, 191

Tygři mají těžit z výhod roku potkana, kariéra a vzdělávání se budou v následujících měsících zaměřovat zejména na oblast kariéry a vzdělávání. Buďte si jistí svými schopnostmi. Využijte svůj talent dobře, loajalita a inteligence vás dostanou daleko. Na druhé straně zdraví a vztahy nebudou mít takový pozitivní výhled. Pokud chcete mít dobrý rok, musíte být citliví na svou pohodu a na ostatní.

kariéra

Tento rok se na vás valí povýšení a odměny. Přestože budete mít dobré vyhlídky, nevynechávejte svou práci. Udělejte vše proto, abyste vyšli nahoru. 

Důvěra v kancelář vás dostane daleko, vaši spolupracovníci a nadřízení na vás budou velmi myslet. Udržování dobrých vztahů na pracovišti je vždy prospěšné. Nikdy nevíte, který kolega vás může doporučit na povýšení. 

Šťastné měsíce: březen, červen, září a říjen. 

Nešťastné měsíce: únor, duben, červenec, srpen a listopad. 

zdraví 

Protože tygři jsou citliví na zdravotní problémy, je nezbytné se o to zdraví i starat. Letos to bude pro vaše zdraví trochu náročnější kvůli stresu. Namísto ignorování nemoci, když se poprvé objeví, vynaložte úsilí na vyléčení příznaků. Zaměřte se i na konzumaci správných potravin. Držte se dál od příliš velkého množství sladkostí a mastných potravin. Správná životospráva je na místě. 

Neposunujte vlastní limity. Váš duševní stav je stejně důležitý jako vaše fyzické schopnosti. V případě potřeby si udělejte přestávku, zkuste víkendovou dovolenou a relax v přírodě. 

vztahy

Horoskop lásky tento rok mnoho nepřinese. Žádné velké změny.

Pro zadané, bude pro šťastné manželství rozhodující komunikace. V náročném roce předveďte svému partnerovi své nejlepší osobnostní vlastnosti. Věrnost a důvěra jsou vysoce ceněné v každém vztahu, zejména v romantickém vztahu. Vyřešte všechny problémy, které máte se svým manželem, terapie by mohla být vynikající možností pro vás oba. Tvrdě pracujte na tom, abyste se vrátili na místo lásky a porozumění. 

životní styl

Rok potkana bude pro tygra požehnáním v roce 2020. Příznivost se ukáže v kanceláři, ve vašem vzdělávání a ve vašich vztazích. Nasměrování důvěry ve všechno, co děláte, přinese velký úspěch, ale dejte si pozor na arogantnost. Dejte si pauzy, abyste se zaměřili na své blaho a nejen na své fyzické zdraví - je nezbytný i zdravý duševní stav. Vyřešte komunikaci ve svých vztazích. Pamatujte, že lidé oceňují skutečný rozhovor, laskavost a loajalitu. Na zdraví nový rok a tím lepší!


tygr

Vyberte si z naši aktuální nabídky symbolu pro podporu tygra.

 

                                                                                                                                                    

ZAJÍC

Rok narození: 2011,1999, 1987, 1975, 1963, 1951, 1939, 1927, 1915

Zajíci se letos mohou těšit. Tak jak předchozí rok tak i tento pokud jde o lásku bude zajíc velmi přitažlivým. 

Uklidní se váš pracovní i domácí život. Kamarádka vás bude provázet všemi boji ve vaší kariéře. Dejte si však pozor na případnou zradu blízkého přítele a připravte se na problémy duševního zdraví. Snažte se vyrovnat své emoce.

kariéra 

Komunikace je rozhodující pro úspěch na pracovišti. Zajíci jsou tichými jedinci a budou muset pracovat na svých sociálních schopnostech s kolegy a nadřízenými, aby mohly těžit z výhod, které přináší rok potkana. Pozornost by měla být věnována udržování srdečných vztahů ve všech kancelářských záležitostech. Vnímejte své kolegy a společenské interakce spojené s tvrdou prací, přinesou štěstí. Propagační a finanční zálohy budou na stole. Je na vás, abyste si vyrobili svůj úspěch.

Pomoc přijde od přítelkyně, poraďte se. Dejte si však pozor na zradu, údajný přítel by mohl bodnout do zad.

Šťastné měsíce: leden, květen, červen, říjen a prosinec. 

Nešťastné měsíce: březen, duben, srpen a listopad.

zdraví 

Zajíci jsou sice fyzicky zdraví, ale bojují. Úzkost a deprese jsou běžné nemoci. Chcete-li bojovat proti negativním myšlenkám a problémům sebevědomí, najděte něco, co vás uvolní a uspokojí. Pomyslete na své nejlepší vlastnosti a talent. Zaměřte se na to, co vás baví  a přidejte se k podpůrné skupině. Pokud prohrajete bitvu s depresí, co nejdříve navštivte odborného lékaře. Čím dříve budete moci problém vyřešit od základů, tím dříve vám bude lépe. Protože stres z práce by vás mohl dostat dolů, zkuste trávit více času venku. Být venku na čerstvém vzduchu je přirozeně uklidňující. Místo toho, abyste celý den hleděli na svůj počítač nebo telefon, jděte na procházku, jezděte na kole, ...  Nasávejte přírodní krásy světa.

vztahy

Romantika bude v plném květu. Vrozená laskavost a soucit zajíci přitáhne kamarády z dálky. Osoba blízká se na váš bude dívat jiným pohledem. Ve vztazích budete zažívat více potěšení. Užijte si romantické rande, klidné večery na trávníku nebo romantiku doma. Na obzoru je šťastný rok lásky. Rok je vhodný pro svatby.

Avšak pozor v manželských párech, hrozí i nevěra a žárlivost. Pokud jste se narodili v dnech zajíce tzn. že jste zajícem ve vztazích, tak buďte opatrní v souvislosti s nevěrou, budete atraktivní ​​pro ostatní více než jindy. Upřesněte si prioritu ve svém srdci. 

životní styl

Zajíc nebude mít v roce 2020 hodně starostí. Celkově to bude rok plný štěstí a lásky. Vztahům se bude dařit, vaše studium bude úspěšné a práce bude spolehlivá. I když máte spoustu dobrých věcí, dejte si pozor na svůj emocionální stav po celý rok. Konkrétně stres by vás mohly posunout přes okraj a mohla by nastat deprese. Zaměřte se na všechny pozitivní požehnání a v případě potřeby vyhledejte pomoc. Nezapomeňte využít svůj talent ve svůj prospěch, jste milí, soucitní a inteligentní.


Tai Sui nebo GRAND DUKE JUPITER - se v roce 2020 nachází na severu mezi 352.6 ° - 007.5 °. Jde o nejobávanější negativní vliv a vždy se nachází v sektoru vládnoucího zvířete toho roku. V Číně je považován za boha roku, uctívají ho a respektují. Na severu se doporučuje nevyrušovat tento sektor. Pokud směřují vaše dveře na sever, dávejte si obzvlášť pozor. V přímém konfliktu s tai sui je hlavně potkan a kůň a nepřímo i kohout a zajíc, tito by měli nosit u sebe přívěsek ochránce Pi Yaa a do prostoru na severu také umístit Pi Yaov. Severní sektor se nedoporučuje rušit hlučnou aktivitou, bouráním, renovací, ..... jinak může způsobit problémy, finanční ztrátu a neštěstí. Je lepší nesedět a nespat směrem na sever, neaktivovat tento sektor hlukem a přestavbou. 

Vliv Tai Sui však není vždy negativní. Přináší do života změnu, která je buď pozitivní  nebo negativní. Jako osobní ochrana se doporučuje nosit u sebe přívěsek buvola z jadeitu.

Žlutá pětka Wu Wang přichází v roce 2020 na východě. Přináší ztrátu, neštěstí a nehody různého druhu. Pozor pokud jste se narodili v roce zajíce a máte na východě vchod nebo ložnici buďte letos velmi opatrní při velkých rozhodnutích, či písemnostech ale i na cestách. Proto pokud se vám vaše intuice přihlásí, vnímejte ji a okamžitě zastavte čin, který jste se chystali provést.

Pokud zde máte důležitou místnost jako vchod nebo ložnici, ... ošetřete tyto energie kovem, čímž minimalizujete negativní dopad této energie. Ideální je místnost nebo sektor nepoužívat, v mnoha případech to však není možné. Proto se doporučuje alespoň minimalizovat svou přítomnost na východě, nedělat hluk, přestavby a udržovat tu klid a ticho. Také v exteriéru ve směru na východě se nedoporučuje kopat, stavět, kácet stromy, protože tím podporujete a povzbuzujete příchozí energie. Také přestavby a renovace se na východě nedoporučují.

Ošetřením hvězdy 5 je kov, proto zejména v případě vchodu se doporučuje ke dveřím zavěsit 6 trubkovou celokovovou zvonkohru, pagodu 5 elementů, ve které můžete nešťastné zemité energie uzavřít. Pokud máte na východě ložnici, na parapetu okna by neměla chybět kovová Wu Lou tykvice a pagoda. Ohrožen je žaludek a zažívání či nehody spojené s rukama. Játra může tento rok trpět, vyhněte se alkoholu a smaženým jídlům. V případě obývacího pokoje můžete použít jakékoliv kovové předměty a dekorace, například kovový zvonek, zvonkohry…  V případě kuchyně na východě odstraňte všechno červené a nepalte zde svíčky.

Vyhněte se červeným a zemitým prvkům a dekoracím, svíčkám, vhodné jsou spíše kovové barvy jako bílá, stříbrná, zlatá, měděná, ...

Kritické měsíce budou březen, květen, červenec, říjen a prosinec 2020. Ošetření použijte již 10 dní před zahájením daného měsíce.


kralik

Vyberte si z naši aktuální nabídky symbolu pro podporu zajíce.

2751  six rod wind chime with mystic knot  s l500 1  par chilinov  fu psi 

Vyberte si z naší nabídky pro ochranu: PAGODYZVONKOHRYPI YAOCHILLINOVIAFU PSI

       
    

DRAK

Rok narození: 2012, 2000, 1988, 1976, 1964, 1952, 1940, 1928, 1916

Tento rok se bude drakům dařit. Vaše zaměření by mělo být zaměřeno na kariéru, jak naznačuje horoskop draka. Práce vás pohltí, a proto vztahy mohou sklouznout na okraj. Myslete v první řadě na svou psychickou pohodu. 

kariéra 

Silní a nezávislí draci budou pracovat na své kariéře. Vztah potkana a draka je kompatibilní a úspěch je tu pro vás. Výsledky mohou být hned za rohem, takže pokračujte v dobré práci s použitím svého talentu. Plán malého podnikání by se mohl změnit na výnosnou společnost. I když jste velmi schopní dosáhnout svých cílů samostatně, týmová práce je nezbytná. Dobrá spolupráce s nadřízenými a kolegy nepochybně pomůže vašim obchodním podnikům uspět. Jen si dejte pozor na svou intenzitu vztahů v kanceláři, což by mohlo ublížit vašim budoucím cílům. 

Šťastné měsíce: únor, červenec, srpen a listopad. 

Nešťastné měsíce: duben, květen, září a prosinec. 

zdraví 

Draci jsou požehnaní vynikajícím zdravím, duševně i fyzicky. Mohou posouvat své limity a dělat více, než průměrný jednotlivec. Avšak nemoc se může týkat i draka. Stejně jako ostatní zvěrokruhy jsou náchylní na nachlazení a menší nemoci. Zaměřte se na příznaky již v počátku a předejdete delší práce neschopnosti. K zabránění nemoci používejte éterické oleje a preventivní léky. Mějte na paměti oběhové a trávicí problémy po celý rok. 

Je důležité i pro draky, aby pochopili, že i když jdou za hranici možností, že jejich těla nejsou nevyčerpatelná. Naučte se zpomalit tempo, abyste nevyhořeli.


vztahy 

Pro nezadané je to rok, kdy se mohou obohacovat kurzy, hrnčířstvím, jógou, atd. a možná tam poznáte někoho, kdo by vám mohl vyhovovat. Pokud jste ukončili vztah, užijte si čas pro sebe. Nezávislost je nezbytnou součástí zdravého vztahu. Pro zadané bude život bez problémů. Jedině tvrdohlavost může bránit vaší celkové spokojenosti se vztahem. Pokud potřebujete vychladnout, udělejte si prostor na uspořádání si myšlenek a začněte znovu. Schopnost komunikace je významným faktorem šťastného manželství.

 životní styl

 Potkan bude pro draka rokem štěstí. Vztah mezi potkany a draky znásobí úspěch. Ze všech předpovědí bude vaše kariéra nejvíce úspěšná. Tvrdě pracujte na dosažení vašich cílů, ale netlačte se za bod zlomu, jinak můžete skončit v posteli celé týdny. Nejlépe bude zaměřit se na sebe ve všech aspektech, od zdraví po vztahy. Užijte si tento šťastný rok!

drak

Vyberte si z naši aktuální nabídky symbolu pro podporu draka.

 

 

HAD

Rok narození: 2013, 2001, 1989, 1977, 1965, 1953, 1941, 1929, 1917

Rok potkana nepřináší pro toto znamení změny. I když to není tak nešťastné jako pro koně, stále musíte být na pozoru před ne běžnými situacemi. Na druhé straně k vám přijde štěstí ve formě přítele nebo obchodního společníka. Pokud můžete odložit své obavy, štěstí vás vyhledá. Úspěch budou mít ti, kteří se snaží.

kariéra

Hadi mohou ve srovnání s předchozím rokem zaznamenat mírné zlepšení své kariéry. Jeden z vašich kolegů nebo spolupracovníků bude odrazovým můstkem pro další úspěch. Využijte veškerou pomoc, kterou vám může poskytnout.

Velké změny se letos nedoporučují. Pokud je to možné, zůstaňte na své aktuální pozici a pokračujte tam dál.

Pokud nejste spokojeni se svou prací, můžete se vždy pokusit vydělat peníze stranou prostřednictvím online obchodu nebo koncertu na volné noze. Počkejte na lepší rok, než dojde ke změně zaměstnání nebo k velkému pohybu.

Letos budete muset žít v rámci svých možností, protože finance mohou být problémem. Neutrácejte více, než musíte, a vyhýbejte se nákupu velkých položek.

Šťastné měsíce: duben, červenec, srpen a listopad.

Nešťastné měsíce: únor, březen, červen a říjen.

zdraví

Tento rok se zdravotní stav zhorší nejen pro hady, ale i pro jejich přátele a rodinné příslušníky. Kultivace vašeho zdraví je nezbytná pro produktivní rok. Přísná strava, denní cvičení a dostatečný spánek pomohou zmírnit chorobu (stejně jako dobré geny).

Dejte si pozor na své rodinné příslušníky. Muži a starší členové rodiny budou náchylnější více. Často je navštěvujte a snažte se je podporovat zdravou výživu.


vztahy 

Rok 2020 je vynikajícím rokem na přezkoumání vaší emocionální stránky. Najděte si čas a dozvíte se o sobě co nejvíce, čeho si vážíte ve vztahu nebo co vám vadí. Schopnost porozumět a milovat se představuje skvělý základ pro navázání nových vztahů, kromě práce na stávajících partnerstvích. Nezadaní vytvoří nové spojení. 

Pro zadané je potřeba vyvinout větší úsilí pro klid. Komunikace je ten správný klíč a udržení svých emocí v klidu. Pokud dokážete být otevření a milující, vztah bude vzkvétat. 

životní styl 

Rok potkana bude pro hada poměrně typickým rokem. Žádné velké problémy, ba dokonce malé úspěchy jsou vítány. Štěstí můžete najít ve formě průvodce, někoho, kdo vám pomůže při vašich zápasech. Vaše kariérní a vzdělávací studie se budou dařit, pokud najdete svého opatrovníka pro tento rok. Vztahům se bude dařit dobře, pokud dokážete mluvit o vašich pocitech otevřeně. Neštěstí má formu zdraví. Buďte připraveni, že můžete čelit špatným zprávám od rodiny nebo přátel. Celkově se tedy můžete zaměřit na své fyzické a duševní zdraví.

Tři Vrazi - v čínštině San Sha, je to nejhorší roční negativní vliv, v roce 2020 se nachází na JIHU, kde se doporučuje nedělat hlučné přestavby, reorganizace, nekopat v zahradě, vyhnout se stavbě a těžkým strojům. Pokud přece v tomto směru například vaši sousedé staví dům nebo dělají jinou větší přestavbu, je dobré zavěsit si do sektoru 6 trubkovou celokovovou zvonkohru. Vyrušení tří vrahů přináší rodině neštěstí, ztrátu financí, nemoci, hádky a soudní spory. Pozor by si měli dávat hlavně lidé narození v roce hada, koně, kozy. Také v roce 2020 neseďte zády na jih, sezení tváří je v pořádku. Pokud máte na jihu vchod nebo celý dům, byt je orientován na jih, kromě kovového ošetření si umístěte směrem na jih ochránce - pár dvou chilinov, párek dvou Fu psů, pár Pi Yaovcov. Vhodná je i kombinace Fu pes, ChiLin a Pi Yao.

had

Vyberte si z naši aktuální nabídky symbolu pro podporu hada.

 

2751  six rod wind chime with mystic knot  s l500 1  par chilinov  fu psi 

Vyberte si z naší nabídky pro ochranu: PAGODYZVONKOHRYPI YAOCHILLINOVIAFU PSI

    

KŮŇ

Rok narození: 2014, 2002, 1990, 1978, 1966, 1954, 1942, 1930, 1918

Rok potkana bude pro koně nepříjemný. Bude to těžký zápas. Protože koně a potkani nejsou kompatibilní, za každým rohem se objeví problémy. Chcete-li bojovat proti tomuto neštěstí, provádějte během celého roku dobré skutky, jako jsou veřejné služby nebo náhodné skutky dobra. Přestože je smůlu na obzoru, potkan přinesl úspěch všem. Pokud dostanete šanci, okamžitě ji vezměte. 

kariéra 

Na pracovišti budou muset koně postupovat opatrně. Je vhodnější se vyhýbat věcem, které vás dráždí. Je důležité zachovat si v těžkých chvílích chladnou hlavu. Zúčastněte se workshopů na komunikaci pro lepší vztahy v kanceláři. Cvičení zaměřené na budování týmu jsou skvělá pro povzbuzení pozitivních vztahů v kanceláři. Únikové místnosti se pro tento účel stávají velkým hitem, ale postačí i jednoduché obědy. Když se nacházíte v tíživé situaci, nezapomeňte jasně mluvit se soucitem a respektem k zúčastněným lidem. Pokud chcete uspět v tomto roce, budete muset spolupracovat se svými kolegy. Potkan vám pošle požehnání, pokud dokážete spojit své úsilí jako skupina. 

Tento rok bude třeba věnovat velkou pozornost právním otázkám na pracovišti. Pokud je nebudete řešit, mohou vám v nadcházejících letech bránit v celkovém úspěchu. Je důležité nezapadnout do nesprávného davu. Zůstaňte na trati, udržujte své emoce na nízké úrovni a buďte týmovým hráčem. 

Šťastné měsíce: březen, červen a září.

Nešťastné měsíce: leden, duben, květen, červenec, listopad a prosinec.

zdraví

Pokud jde o zdraví, koně budou mít průměrný rok. Dávejte pozor, abyste předešli vyhoření z extrémního pracovního plánu. I když je vaše energie velká a můžete pracovat přes noc, příliš vás to bude stát. Bez pravidelného harmonogramu spánku je každý náchylný k nemoci. Tento rok bude cokoliv od chřipky po trávicí problémy. U starších koní budou problémy s bedry a chodidly nepříjemné. Pokuste se vzít to lehké a odpočívat, kdykoliv je to možné.

vztahy 

Prognóza lásky na tento rok bude nevyvážená. Koně nezažijí hodně uspokojení. Nezadaní by mohly skončit osamoceni po celý rok. Proto je vhodné zaměstnat se naplno, abyste se neocitli v depresích. Namísto utrpení v samotě se obklopte ostatními. Rodina je vždy k dispozici pro pohodlí a přátelství. Vaši nejbližší přátelé se budou snažit, aby vás rozveselili. Manželské páry prožijí podobně pozoruhodný rok. Ti ve vztahu se budou muset postarat o svůj milostný život. Taneční kurzy mohou udělat zázrak! Vyzkoušejte společenský tanec nebo tango. Účast na intimní činnosti vás oba přiblíží. Pokud jste se narodili ve dnech koně, čili je to vaše znamení odpovědné za vztahy, tak si dávejte pozor na svou podrážděnost. Jedno nesprávné slovo nebo fráze by mohlo vytvořit zlo na několik týdnů. Pokuste se pamatovat na důvody, proč jste se zamilovali na prvním místě a na všechny dobré pocity, které si spojujete se svým partnerem. To vám pomůže uklidnit svou mysl a umožní lepší komunikaci se svým partnerem.

životní styl 

Kůň bude mít nejhorší rok z celého zvěrokruhu. Abyste bojovaly proti neštěstí roku, udržujte si své přátele a rodinu blízko. Láska, kterou pro vás mají, vás během drsných časů udrží nad vodou. Zejména na pracovišti vám pomůže každá pomoc, kterou získáte od kolegů. Bude prospěšné vše, co můžete udělat, abyste zlepšili svůj rok!

DETAILNÍ ZDRAVÍ PRO Koně  - v roce 2020 na severovýchodě ohrožuje zdraví nebezpečná hvězda chorob 2. Ideální je udržovat na SV klid nebo místnost nepoužívat. Pokud to není možné, budou v roce 2019 zapotřebí kovové ošetření. Pokud máte na SV vchod nebo ložnici, je lepší tu nespat nebo aplikovat několik ošetření. Hvězda nemocí přináší zdravotní problémy, stres, neštěstí, žaludeční a zažívací problémy, disharmonii v rodině, vztazích, pomluvy i podrazy.

Ohrožen je hlavně žaludek a slezina. Nejlepším ošetřením hvězdy chorob je Wu Lou tykvice (Zlatá mosazná wulou tykvice se stonkem a lístkem přináší celé rodině štěstí a hlavě rodinný dlouhý život), jejíž přívěsek můžete nosit u sebe a sošku Wu Lou si umístit k posteli. Vhodný je i Buddha, který přináší pocit klidu a harmonie.

Nejlepší ošetření zemité 2 je kov, proto v případě vchodu nebo pracovny, použijte kovovou zvonkohru, Wu Lou, 6 mincí nebo mosaznou dračí želvu s Wu Lou. Na SV se vyhněte červeným doplňkům, svíčkám a silnému osvětlení a přírodním kamenům ...  Udržujte tu ticho, pořádek a neaktivujte SV hlukem, hlasitou hudbou, novými dekoracemi, přestavbou. Vhodné barvy jsou bílá, zlatá, stříbrná, mosazná, měděná.

Tai Sui nebo GRAND DUKE JUPITER - se v roce 2020 nachází na severu mezi 352.6 ° - 007.5 °. Jde o nejobávanější negativní vliv a vždy se nachází v sektoru vládnoucího zvířete toho roku. V Číně je považován za boha roku, uctívají ho a respektují. Na severu se doporučuje nevyrušovat tento sektor. Pokud směřují vaše dveře na sever, dávejte si obzvlášť pozor. V přímém konfliktu s tai sui je hlavně potkan a kůň a nepřímo i kohout a zajíc, tito by měli nosit u sebe přívěsek ochránce Pi Yaa a do prostoru na severu také umístit Pi Yaov. Severní sektor se nedoporučuje rušit hlučnou aktivitou, bouráním, renovací, ..... jinak může způsobit problémy, finanční ztrátu a neštěstí. Je lepší nesedět a nespat směrem na sever, neaktivovat tento sektor hlukem a přestavbou. 

Vliv Tai Sui však není vždy negativní. Přináší do života změnu, která je buď pozitivní  nebo negativní. Jako osobní ochrana se doporučuje nosit u sebe přívěsek buvola z jadeitu.

Tři Vrazi - v čínštině San Sha, je to nejhorší roční negativní vliv, v roce 2020 se nachází na JIHU, kde se doporučuje nedělat hlučné přestavby, reorganizace, nekopat v zahradě, vyhnout se stavbě a těžkým strojům. Pokud přece v tomto směru například vaši sousedé staví dům nebo dělají jinou větší přestavbu, je dobré zavěsit si do sektoru 6 trubkovou celokovovou zvonkohru. Vyrušení tří vrahů přináší rodině neštěstí, ztrátu financí, nemoci, hádky a soudní spory. Pozor by si měli dávat hlavně lidé narození v roce hada, koně, kozy. Také v roce 2020 neseďte zády na jih, sezení tváří je v pořádku. Pokud máte na jihu vchod nebo celý dům, byt je orientován na jih, kromě kovového ošetření si umístěte směrem na jih ochránce - pár dvou chilinov, párek dvou Fu psů, pár Pi Yaovcov. Vhodná je i kombinace Fu pes, ChiLin a Pi Yao.

SUI Po - se nachází naproti Tai sui, čili na jihu. I zde platí v roce 2020 nekopat, nedělat hluk, nerenovovat. Vyrušení této energie přináší náhlé zdravotní problémy. Sektor ošetříte 6 trubkovou celokovovou zvonkohrou nebo kovovou pagodou, 6 mincemi. Ohroženi jsou koně, kteří by měli nosit u sebe amulet pagody.

kun

Vyberte si z naši aktuální nabídky symbolu pro podporu koně.

 

wulou    privesok kovova wulou   dracia korytnacka s wulou mosadz 1  433 3 

Vyberte si z naší  rozsáhlé nabídky wulou. 

2751  six rod wind chime with mystic knot  s l500 1  par chilinov  fu psi 

Vyberte si z naší nabídky pro ochranu: PAGODYZVONKOHRYPI YAOCHILLINOVIAFU PSIKOZA

Rok narození: 2015, 2003, 1991, 1979, 1967, 1955, 1943, 1931, 1919

Předchozí rok přinesl pro kozy hodně štěstí  avšak rok potkana bude mít své nedostatky. Buďte připraveni v tomto roce čelit obtížím. Vytrvalost vám dobře poslouží. I když přijdou zlé věci, potkan přinese úspěch v některých ohledech. Plně využijte všechny požehnání. I když předpověď není v mnoha ohledech příznivá, vaše kariéra se ukáže jako úspěšná.

kariéra

Vytrvalost, síla a motivace budou vašimi průvodci. Příležitosti, propagační akce a bonusy vás neminou. Kozy, které pracují na základě provize, budou moci těžit ze vší těžké práce. Těšte se z těchto příležitostí.

Jako velkorysí lidé budou muset kozy opatrně rozdávat nadbytečné bohatství. Bylo by moudré odložit cosi pro následující roky finanční nejistoty. Při výdajích buďte opatrní. Nechcete přijít o těžce vydělané peníze na jediném výletě.

Šťastné měsíce: leden, únor, květen, září a říjen.

Nešťastné měsíce: březen, červenec a listopad.

zdraví

Kozy nejsou obecně požehnané dobrým zdravím a tento rok se zase zhorší. Při takovém slabém imunitním systému je třeba být opatrný při nepatrných změnách ve vaší pohodě. Změna teploty v průběhu celé sezóny bude důvodem k obavám. Noste vhodný oděv, pijte hodně vody a jezte zdravá jídla. Chřipka a horečka vás v tomto roce s největší pravděpodobností dostanou, ale také si dávejte pozor na vaše trávení, citlivost zubů a ledviny.


vztahy 

Rok krysy nepřináší kozám hodně v lásce. Pro nezadané jsou možnosti dosti omezené. Pokud se i něco objeví, nebude to trvalé. Neztrácejte energii hledáním toho pravého, ale vložte energii do svých přátel. Pokud jde o vdané kozy, okořenění vašeho milostného života bude vyžadovat myšlení mimo pole. Naplánujte si romantickou dovolenou pro vás dva, výlet za exotikou, by mohl přinést oheň, který tam jednou byl. Dokonce i ty nejjednodušší večery mohou vyvolat vzrušení. Vy, kteří jste zvyklí na rutinu, můžete se těšit také. 

životní styl

 I když budou kozy v roce potkana čelit neštěstí, rok 2020 přinese i malé úspěchy. Udržení trvalé houževnatosti s vašimi cíli bude fungovat dobře ve váš prospěch. Kozy budou muset v tomto roce věnovat zvláštní pozornost zdraví. Zdravé stravování a cvičení vám udělají zázraky. Ve vztazích se nic moc dít nebudet, ale jakákoli aktivita může přinést nečekané i když v jiné oblasti než je vztah. Pokud jde o kariéru, odhodlání a vytrvalost vyplácí dividendy. Pamatujte, že své štěstí můžete kdykoliv změnit pomocí pozitivity a vytrvalosti.


Tři Vrazi - v čínštině San Sha, je to nejhorší roční negativní vliv, v roce 2020 se nachází na JIHU, kde se doporučuje nedělat hlučné přestavby, reorganizace, nekopat v zahradě, vyhnout se stavbě a těžkým strojům. Pokud přece v tomto směru například vaši sousedé staví dům nebo dělají jinou větší přestavbu, je dobré zavěsit si do sektoru 6 trubkovou celokovovou zvonkohru. Vyrušení tří vrahů přináší rodině neštěstí, ztrátu financí, nemoci, hádky a soudní spory. Pozor by si měli dávat hlavně lidé narození v roce hada, koně, kozy. Také v roce 2020 neseďte zády na jih, sezení tváří je v pořádku. Pokud máte na jihu vchod nebo celý dům, byt je orientován na jih, kromě kovového ošetření si umístěte směrem na jih ochránce - pár dvou chilinov, párek dvou Fu psů, pár Pi Yaovcov. Vhodná je i kombinace Fu pes, ChiLin a Pi Yao.

koza

Vyberte si z naši aktuální nabídky symbolu pro podporu kozy.

 

2751  six rod wind chime with mystic knot  s l500 1  par chilinov  fu psi 

Vyberte si z naší nabídky pro ochranu: PAGODYZVONKOHRYPI YAOCHILLINOVIAFU PSI

 

18160084 10209484327489301 240346217 o clipped rev 1  ROSHEART Z1  pagoda jadeit  feng shui obraz laska 3  dracia korytnacka s wulou mosadz 1 

Vyberte si z naší nabídky: MANDARÍNSKE KACHNYPAGODYPLAKÁTY LÁSKYDRAČÍ ŽELVA  

 

 

OPICE

Rok narození: 2016, 2004, 1992, 1980, 1968, 1956, 1944, 1932, 1920, 1908

Nový rok přináší opici hodně štěstí a neštěstí. Ve vaší kariéře nebude vidět mnoho zlepšení, ale rok potkana však naneštěstí přinese štěstí do dalších oblastí, jako je vzdělávání, zdraví a vztahy.

Opice budou muset letos pamatovat na své silné a slabé stránky. Vaše inteligence bude prospěšná, ale vaše podrážděnost a tvrdohlavost se mohou ukázat jako problematické. Pokuste se tento rok najít v sobě pocit harmonie a to tím, že se vyrovnáte se situací tak, že ji přijmete.

kariéra

Tento rok bude obtížné zvládnout práci. Avšak s darem inteligence budete moci triumfovat.

Nasměrování vaší přesvědčivosti a nadšení vám pomůže, zejména na vedoucích pozicích. Při interakci s kolegy nezapomeňte zvládnout svou náladu a dbejte na vliv pozitivních vztahů v kanceláři. Kolegové budou v případě potřeby schopni poskytnout radu, tak zkuste odložit svou tvrdohlavost a poslouchat. Vaši spolupracovníci budou letos zdrojem povzbuzení.

Jako kreativní jedinci mohou opice podnikat i z domova. Vezměte si něco, co máte rádi a udělejte z toho podnikání, od všeho, od psaní po zábavu. Při výběru partnerů buďte opatrní, protože můžete na pracovišti čelit zradě.

Šťastné měsíce: březen, červen a listopad.

Nešťastné měsíce: leden, únor, květen, srpen, září a prosinec.


zdraví

 I když tento rok má obecně dobré vyhlídky na zdraví, je třeba se soustředit na stres. Protože opice bývají snadno rozhněvané a rozrušené, je nezbytné udržovat vyvážený duševní stav. Zúčastněte se jógy v místní tělocvičně nebo si najděte meditačního guru, který vám pomůže s vědomím - cokoliv, co sníží vaše zvýšené emoce. Pamatujte, že mentální nerovnováha může ovlivnit vše od vaší kariéry až po váš vztah. Opice jsou aktivními jedinci a pro dosažení dobrého zdraví nebudou muset tvrdě pracovat. Pravidelně cvičte a zabezpečte dostatek tekutin. Zůstat ve formě pomáhá předcházet jakékoliv nemoci v důsledku změn počasí během celého roku. Přesto může být důvod k obavám. Ovoce a zelenina s obsahem vitamínu C budou potřebné pro dobré zdraví. 

Vztahy

 Rok potkana nabízí dobré vyhlídky na vztahy. Vaše kvality budou letos jasně zářit a nápadníci si toho všimnou. Předveďte své nejlepší charakterové vlastnosti přátelskosti, zábavy a inteligence. Letos můžete potkat dobré lidí a i partnery. Páry si spolu užijí šťastný rok. Po předchozím roce intenzivní vášně bude tento rok klesat, ale partneři se budou stále milovat. Nebudete se muset starat o vnější vlivy na vaše manželství. Váš vztah bude pro tento rok pevný. 

životní styl 

V roce potkana budou opice čelit výzvám v kariéře, ale budou mít užitek i v jiných oblastech. Tento rok bude o vyrovnávání stresu a využití vašich schopností ve svůj prospěch. Pokud se chcete dostat přes rušné části roku, zaměřte se na posílení duševního zdraví. Ovládejte svou podrážděnost a tvrdohlavé vlastnosti. Pokud dokážete tyto věci splnit, letošní rok si budete moci naplno vychutnat.

opica

Vyberte si z naši aktuální nabídky symbolu pro podporu opice.

 

2751  six rod wind chime with mystic knot  s l500 1  par chilinov  fu psi 

Vyberte si z naší nabídky pro ochranu: PAGODYZVONKOHRYPI YAOCHILLINOVIAFU PSI

 

18160084 10209484327489301 240346217 o clipped rev 1  ROSHEART Z1  pagoda jadeit  feng shui obraz laska 3  dracia korytnacka s wulou mosadz 1 

Vyberte si z naší nabídky: MANDARÍNSKE KACHNYPAGODYPLAKÁTY LÁSKYDRAČÍ ŽELVA  

 

 

KOHOUT

Rok narození: 2005, 1993, 1981, 1969, 1957, 1945, 1933, 1921

Potkan začíná nový cyklus obnovy, proto jako kardinál buďte připraveni využít váš talent ve svůj prospěch v kariérních příležitostech a nezapomeňte se obklopit přáteli a rodinou. Všechny dobré věci pocházejí z milujícího, podpůrného domu. Rok potkana bude rokem velkého úspěchu a zlepšení. Na druhé straně nezapomeňte mít své emoce pod kontrolou. Kohouti mají tendenci být přecitlivělí a snadno se dokáží rozhněvat. Pracujte na tom, abyste byli mírnější a mírumilovnější ve všech situacích, zejména v situacích týkajících se kanceláře.

 Kariéra

 Kohout letos uspěje za předpokladu, že bude dělat inteligentní rozhodnutí. S takovou vážnou a rozhodnou povahou bude kohout letos určitě zářit. Kariérní pohyby budou vzkvétat. Spolupracujte s kolegy na dosažení nejlepších výsledků. Štěstí je už na vaší straně. Neváhejte a jednejte.

 Pro svou citlivost u kohouta mohou utrpět obchodní dohody. Je nezbytné jasně přemýšlet, zhodnotit pocity druhých a vždy zvážit situaci. Kardinálové by se měli vyvarovat rozhovorů, které se zabývají kontroverzí nebo politikou. Udržujte řečené body lehké a přátelské a budete mít užitek. 

Hazardní hry se letos nevyplatí. Držte se dál od hracích automatů. Použijte své peníze v méně rizikových oblastech. Namísto toho utrácejte výdělky za přátele, rodinu a zábavné zážitky.

Šťastné měsíce: leden, březen, duben, červen, srpen a prosinec. 

Nešťastné měsíce: únor, květen, září a říjen.

zdraví

Váš zdravotní stav se od předchozího roku příliš nezlepší. V osobních záležitostech buďte opatrní, od výživy a stravování až po styl jízdy. Budete náchylnější na nehody. Dávejte pozor na cestách. K nehodám může dojít kdykoliv. Jako vybíravý jedlík je pro vaše zdraví důležité, abyste si vybrali správné potraviny. Nezapomeňte se zaměřit na získávání živin ze všech skupin, zejména z ovoce a zeleniny.

Vyvážení emocionálního stavu je nezbytné pro produktivní rok. Stres nepomáhá. Zkuste snížit svou pracovní zátěž nebo procvičte zklidnění mysli. Meditace je vynikající způsob řešení stresu a vytváří zdravé myšlení.

vztahy

Kohouti budou mít letos mnoho příležitostí na lásku. Díky velkému množství ryb v moři je tento rok ten správný pro vztah. Buďte vždy připraveni na romantiku. Možnosti naleznete na pracovišti nebo na dovolené. Vždy je dobré udělat pozitivní dojem, a proto je potřeba vynaložit další úsilí, abyste byli „prezentovatelní“.

Tento rok bude třeba, aby zadání zůstali ostražití. Existuje možnost mimomanželského vztahu. Ti, kteří stojí o své manželství, pokuste se udržet romantiku naživu. Jděte na rande, připravujte si speciální jídlo nebo si naplánujte zábavný výlet. Udělejte všechno, abyste se vyhnuli flirtování s okolím. U někoho může přijít na řadu nové děťátko.

životní styl

Úspěch je na obzoru. Rok potkana přinese požehnání do mnoha oblastí života. Vztahy budou kvést, kariéra přinese užitek a život bude dobrý. Péče o vaše zdraví, bez ohledu na okolnosti, bude pro úspěšný rok rozhodující. Pravidelně cvičte, stravujte se kvalitně a pravidelně. Meditujte na vysoké úrovni. Když se časy stanou stresující, nezapomeňte si vzít nějaký čas na sebe.

Tai Sui nebo GRAND DUKE JUPITER - se v roce 2020 nachází na severu mezi 352.6 ° - 007.5 °. Jde o nejobávanější negativní vliv a vždy se nachází v sektoru vládnoucího zvířete toho roku. V Číně je považován za boha roku, uctívají ho a respektují. Na severu se doporučuje nevyrušovat tento sektor. Pokud směřují vaše dveře na sever, dávejte si obzvlášť pozor. V přímém konfliktu s tai sui je hlavně potkan a kůň a nepřímo i kohout a zajíc, tito by měli nosit u sebe přívěsek ochránce Pi Yaa a do prostoru na severu také umístit Pi Yaov. Severní sektor se nedoporučuje rušit hlučnou aktivitou, bouráním, renovací, ..... jinak může způsobit problémy, finanční ztrátu a neštěstí. Je lepší nesedět a nespat směrem na sever, neaktivovat tento sektor hlukem a přestavbou. 

Vliv Tai Sui však není vždy negativní. Přináší do života změnu, která je buď pozitivní  nebo negativní. Jako osobní ochrana se doporučuje nosit u sebe přívěsek buvola z jadeitu.

kohout

Vyberte si z naši aktuální nabídky symbolu pro podporu kohouta.

 

2751  six rod wind chime with mystic knot  s l500 1  par chilinov  fu psi 

Vyberte si z naší nabídky pro ochranu: PAGODYZVONKOHRYPI YAOCHILLINOVIAFU PSI

 

18160084 10209484327489301 240346217 o clipped rev 1  ROSHEART Z1  pagoda jadeit  feng shui obraz laska 3  dracia korytnacka s wulou mosadz 1 

Vyberte si z naší nabídky: MANDARÍNSKE KACHNYPAGODYPLAKÁTY LÁSKYDRAČÍ ŽELVA  

 

 

PES

Rok narození: 2006, 1994, 1982, 1970, 1958, 1946, 1934, 1922, 1910

Rok 2020 bude pro psy úspěšným rokem, který odměňuje vaši loajalitu a inteligenci ve všech snahách, od kariéry až po životní styl. Přátelé budou hrát zásadní roli během celého roku, proto se na ně spolehněte při podpoře během úspěchu nebo neúspěchu. Rok prasete přinesl štěstí do vaší kariéry a spolu s letošním úspěchem buďte připraveni na skutečné příležitosti na růst a celkový pokrok. 

kariéra 

Pro psy přináší potkan růst a obnovu. Vycházejíc z bohatství předchozího roku se vyplatí tvrdá práce a zvýšené úsilí. Obchodním podnikům se bude dobře dařit. I přes velké množství příležitostí na postup je však moudré nebo spíše vhodné zůstat ve své současné práci. Než se pohnete vpřed, zvažte výhody a důsledky. 

Ačkoliv loajalita na pracovišti bude odměněna, buďte opatrní při příliš velkém riziku. Nedělejte náhle obchodní rozhodnutí. Promyšlené, dobře naplánované podniky vám poskytnou výhodu. Může být lepší zůstat na místě, aby vás stabilní tok práce přinutil dosáhnout vaše konečné cíle. S vaším nahromaděným bohatstvím bude pokušení utrácet více. Mějte na paměti toto, úspora peněz do budoucna se vyplatí, zejména proto, abyste v nadcházejících letech zažívali i tvrdší časy.

 Šťastné měsíce: únor, květen, červenec, srpen, září a listopad. 

Nešťastné měsíce: říjen a prosinec.

Zdraví

Potkan přináší štěstí spolu s dobrým zdravím. Správná strava, cvičení a zvládání stresu zlepší vaši dispozici. I při těch nejnešťastnejších zdravotních problémech existuje vynikající šance překonat jakoukoliv diagnózu. Pamatujte, že tento rok je jedním z dobrých poznatků a projeví se na vašem zdraví.

Nejdůležitější věc, kterou můžete udělat pro své zdraví, je zůstat aktivní a uvědomovat si své potřeby. Přepracování je jednoznačnou (prevencí) příčinou zhoršujícího se zdraví. Vyvážení všech oblastí života bude prospěšné pro vaše tělo a mysl.

Psi by měli být připraveni zůstat věrní a převzít odpovědnost za rodinné záležitosti. Podpora rodiny je zvláště důležitá, když je milovaná osoba nemocná.

vztahy

Vztahy budou pro psy lehké, protože jsou věrní a srdeční. Buďte na pozoru. Nebudete muset hledat  nový vztah, ve vašem okolí může být někdo výjimečný. Přítel se může stát novou láskou. Vazby mezi přáteli jsou vždy dobrým místem pro zahájení hledání správné osoby. Potenciál je přímo před vámi! Láska na první pohled může být vaší novoroční realitou.

Zadání budou mít dobrý rok plný štěstí a pohody.

I když rok potkana přinese úspěch, budou i slabší období. Abyste se vyhnuli negativitě, zaměřte se na dobré věci svého partnera. Před vstupem na nejisté území mějte na paměti své pozitivní vlastnosti. Nevěra a zrada mohou být příčinou změny. Všimněte si změny ve vás a ve vašem partnerovi.

životní styl

Vlivem kovového potkana bude změna zřejmá. Jako jeden z nejpřátelštějších znamení zvěrokruhu, mohou psi očekávat, že je povzbudí přátelé. Mějte své přátele blízko, abyste uspěli. Sociální interakce by se v následujícím roce měli ukázat jako úspěšné.

Prosperita bude na vzestupu ve všech snahách o kariéru, vztahy a životní styl. Nejvýznamnější pozitivní změna se zaměří na kariéru. Správným nasazením můžete svou kariéru desetinásobně zvýšit. Vztahy budou kvést a život bude dobrý po dlouhou dobu.

pes

Vyberte si z naši aktuální nabídky symbolu pro podporu psa.

 

KANEC

Rok narození: 2007, 1995, 1983 1971, 1959, 1947, 1935, 1923, 1911

Rok potkana bude určitě lepší pro prase než ten předchozí. Znamená to, že pokud je něčí rok zvěrokruhu přináší to neštěstí. To platilo pro prase v roce 2019. Nyní, když je na obzoru nový rok, může se prase podívat na oblohu a čekat na lepší zítřek, zejména v druhé polovině roku.

Příležitosti se mohou prezentovat kdykoliv, takže se máte na co těšit. Stále tu budou i nějaké potíže, proto nebude snadné udržet si dobrou náladu a koncentraci. Udělejte všechno, co je ve vašich silách, abyste mohli dobře zaměřit na tento rok.

kariéra

V kariéře prasete se objeví množství příležitostí. Využijte svou pozitivní energii a nadšení na zdokonalení svých cílů. Pokud to znamená povýšení, nové zaměstnání, měli byste vidět skutečnou změnu. V první polovině roku bude třeba věnovat se obětavosti a tvrdé práci - zejména v prvních měsících, které otestují vaše limity (ale věřte, že to bude stát za to). Se silným základem vás bude zbytek roku pohánět na vrchol a příslib úspěchu bude váš!

Nic však není dokonalé. Ve vaší kariéře si stres vybere svou daň. Pokud je to možné, udělejte si malou přestávku. Pamatujte si, že den volna je dobrá věc. Dávej na sebe pozor. Pozor neobětujte mnoho času na odpočinek od práce.

Šťastné měsíce: únor, červen, září a prosinec.

Nešťastné měsíce: leden, březen, duben, srpen, říjen a listopad.

zdraví

Aby prase zůstalo letos zdravé, musí být ostražité při péči o sebe, přičemž musí věnovat zvláštní pozornost trávicímu a močovému systému. Při výběru restaurací nebo trhů s potravinami buďte opatrní, pozor na nezdravé pracovní prostředí nebo nehygienické postupy. Otrava jídlem vás v určitém okamžiku v průběhu roku dostane dolů.

Protože prase má sklon k ležení, využijte možnosti pohybu, jak to jen jde. Cvičení je užitečné pro každého. Pokuste se uvést svaly do činnosti nejméně třicet minut až hodinu denně, i když jen chozením.

vztahy

Připravit se; jak tento rok, prasata zažijí absolutně nejlepší štěstí ze všech zvěrokruhu, pokud jde o lásku.

Připravte se na absolutní štěstí  pokud jde o lásku. Vášeň vás bude doprovázet kamkoli, pro nezadané i zadaných. Jděte na rande, poznejte nové lidi a sledujte, jak se kouzlo odehrává. Tento rok by skutečně mohl být rokem pro vaši dlouho očekávanou lásku.

Zadání budou na úrovni vášni maximálně propojení, což přinese nové úrovně vztahu. Radujte se navzájem a vytěžte maximum z tohoto šťastného roku. Pro manželské páry tu a tam bude stále malý nedostatek. Nic neobvyklého, ale ujistěte se, že komunikujete dobře a vypusťte jakýkoliv hněv na svého manžela. Všechno to vyjde v pravý čas.

životní styl

To v čem chybělo loni štěstí se letos zdvojnásobí. Pokud budete tvrdě pracovat a využijete příležitosti, které vám pomohou, bude to skvělý rok. Jedna věc je jistá, je zde velmi romantický rok. Inspirací bude nová nebo pokračující láska! Existuje také mnoho možností pro růst v kariéře. Držte hlavu vzhůru, zaostřete a zůstaňte pozitivní.

prase

Vyberte si z naši aktuální nabídky symbolu pro podporu kance.  

 

 

RENOVAČNÍ PRAVIDLA ROKU 2020 - ROČNÍ DOPADY V ROCE 

Kromě létající hvězdy a elementů, které na nás mají vliv, je důležité zkontrolovat roční vlivy, jako Tři vrahové, Tai Sui, Žlutá pětka a Sui Po. Jedná se o sektory místa, které by v roce psa neměli být vyrušené renovací, přestavbou, velkým zásahem do země, bouráním ..

 … v čínštině San Sha  je ten nejhorší roční negativní vliv, v roce 2020 se nachází na jihu. Jedná se o směr, kde se doporučuje nedělat žádné hlučné přestavby, reorganizace, nekopat v zahradě, vyhnout se stavbě a těžkým strojům. Pokud přece v tomto směru vaši sousedé stavějí dům, nebo dělají jiné větší přestavby, je dobré zavěsit si do jižního sektoru 6-ti trubicovou celokovovou zvonkohru. Vyrušení 3 vrahů přináší rodině neštěstí, ztrátu financí, nemoci, hádky. Pozor by si měli dávat hlavně lidé, kteří jsou narození v roce hada, koně a kozy. Také v roce 2020 neseďte zády k jihu, sezení tváří na jih je v pořádku. Když máte na jihu vchod, nebo celý dům, byt je orientovaný jih, kromě kovového šetření si umístěte směrem na jih ochranu: pár dvou Chilinů aneb pár dvou Fu psů.

Tai Sui anebo GRAND DUKE JUPITER

…. se v roce 2020 nachází na severe mezi 352.6° - 007.5°. Na severozápadě se doporučuje nevyrušovat tento sektor. Když směřují vaše dveře na sever, dávejte si obzvlášť pozor. V přímém konfliktu s Tai Sui jsou znamení krysa a kůň , měli by u sebe nosit přívěsek ochránců Pi Yaa a do prostoru na sever umístit Pi Yaov. Ohrožení jsou také kohout a zajíc. I severní sektor se nedoporučuje rušit hlučnou aktivitou, bouráním, renovací… jinak může způsobit problémy, finanční ztrátu a neštěstí. Je lepší nesedět a nespát směrem na sever, neaktivovat tento sektor hlukem a přestavbou.

          

GRAND DUKE JUPITER v čase

Rok   Znamení    v roce Zasažený uhel-15° Příme postihnutí Přímy konflikt Vedlejší konflikt
  (Sitting) (Facing)
2009 2021 Buvol SV1 (022.6° - 037.5°) Buvol Koza Drak, Pes
2010 2022 Tygr SV3 (052.6° - 067.5°) Tygr Opice Had, Kanec
2011 2023 Zajíc V2 (082.6° - 097.5°) Zajíc Kohout Kůň, Krysa
2012 2024 Drak JV1 (112.6° - 127.5°) Drak Pes Koza, Buvol
2013 2025 Had JV3 (142.6° - 157.5°) Had Kanec Opice, Tygr
2014 2026 Kůň J2 (172.6° - 187.5°) Kůň Krysa Kohout, Zajíc
2015 2027 Koza JZ1 (202.6° - 217.5°) Koza Buvol Drak, Pes
2016 2028 Opice JZ3 (232.6° - 247.5°) Opice Tygr Had, Kanec
2017 2029 Kohout Z2 (262.6° - 277.5°) Kohout Zajíc Kůň, Krysa
2018 2030 Pes SZ1 (292.6° - 307.5°) Pes Drak Koza, Buvol
2019 2031 Kanec SZ3 (322.6° - 337.5°) Kanec Had Tygr, Opice
2020 2032 Krysa S2 (352.6° - 007.5°) Krysa Kůň Kohout, Zajíc

Sui Po

…. se nachází oproti Tai Sui, na jihu. I tady platí  nekopat, nedělat hluk, nerenovovat. Vyrušení této energie přináší náhlé zdravotní problémy. Sektor ošetřete 6-ti trubicovou celokovovou zvonkohrou, nebo kovovou pagodou, 6 mincemi. Ohrožení jsou lidé narození ve znamení koně, kteří by u sebe měli nosit amulet pagody.

      

Pro Tři vrahové, Tai Sui, Žlutou pětku a Sui Po nejvhodnější ochranné symboly: 

2751  six rod wind chime with mystic knot  s l500 1  par chilinov  fu psi 

Vyberte si z naší nabídky pro ochranu: PAGODYZVONKOHRYPI YAOCHILLINOVIAFU PSI

 

 

analyzalogo
Jiráskova 1296, Hlinsko 53901
IČ: 05763614

+420 733 208 534

info@analyzabydleni.cz

 

©2020 AnylyzaBydleni.cz. Hosted on MyDreams VPS server