Úspěch

6 tipů z Feng - shui pro dosažení úspěchu v kariéře

Kariéra v našich životech představuje celoživotní nebo jen určitou část života. V momentě ukončení studia a vstupu na pracovní trh se snažíme získat si zasloužilé pracovní místo. Takto získáme svou roli ve společnosti. Podle G. W. F Hegela, je práce počátek a podmínka společenského života, základ společenské podstaty člověka.

Existuje několik jednoduchých způsobů i ve Feng Shui jak si nastartovat správný tok energie.

Cíl

Důležité je mít jasno v tom, co si přejete. Bez tohoto se nemohou spustit žádné toky energií. Když jste zmatení, tak se nemůžete divit, že se vám nedaří najít si to, po čem toužíte. Protože ani nevíte, co to přesně je. Pokud se nemůžete rozhodnout, v jaké práci můžete vyniknout, můžete nás oslovit o poradenství: Nejvhodnější pracovní místo dle BAZI - video

Jestli máte jasno, tak pojďme na to.

Kariéra

Aktivujte svou kariérní oblast podle Bagua mapy

Bagua škola, jedna z nejstarších škol Feng Shui patří v současnosti k nejpoužívanějším. Jako výchozí bod lze použít hlavní dveře bytu nebo domu. V tomto směru si na půdorys, nejlépe celého bytu položíte mapku bagui a ukáže se vám v které části bytu máte zónu kariéry, lásky, apod. Tuto metodu spíš nedoporučujeme, jenom o ni informujeme.

Druhou možností je položit mapu Bagui ve směru světových stran. Je to základ kompasové školy, kde podle zaměření severu v bytě nebo domě, si mapku obrátíte tak, aby kariéra souhlasila se severní částí bytu, zdraví s východní apod. Druhá možnost použití map Bagui přináší hlubší a trvalejší změny ve vašem životě, čím ta první rychle, tak méně trvale. První možnost se většinou používá při uspořádání a uložení věcí na pracovním stole.

Sektor nebo zóna kariéry se nachází v severní části domu.  Sever je elementem vody a podle vyživovacího cyklu vodu rodí kov, proto nejdůležitější elementy v sektoru kariéry jsou VODA a KOV.

Umístěte si sem něco souvisejícího s vaší současnou nebo vysněnou prací. Obraz, který souvisí právě s vaší představou.

Sektor nebo zóna kariéry se nachází v severní části domu.  Sever je elementem vody a podle vyživovacího cyklu vodu rodí kov, proto nejdůležitější elementy v sektoru kariéry jsou VODA a KOV.

Umístěte si sem něco souvisejícího s vaší současnou nebo vysněnou prací. Obraz, který souvisí právě s vaší představou.

Použijte fontánu/vhodné zkontrolovat poradenstvím pro vodní toky/nebo obrázek s tekoucí vodou, vodopádem. Tok vody musí být vždy čistý, zprůchodněný a sluch vždy jen příjemný. Jenom tak rozproudíte toky energií. Zrcadli znásobte tok vody na severu. Ještě jednou připomínám, určitě si dejte zkontrolovat energie ve vašem prostoru pro vodní toky. Špatně umístěná voda může přinést i negativní události.

PRACOVNÍ STŮL A KANCELÁŘ by měly být upraveny podle základních pravidel pro dobrý tok Chi.

  • Čistota
  • Dobrá organizace
  • Denní světlo
  • Čerstvý vzduch a svěžest
  • Nasměrování sezení při práci na svůj příznivý směr

V kanceláři si umístěte pozitivní slogany, na které vidíte i od pracovního stolu. Slogany, fotografie úspěšných lidí, ale také předměty spojené s úspěchem. Toto všechno vám pomůže se naladit na vlnu úspěchu.

UMÍSTĚTE SI NA SEVER ČERNO-BÍLÉ FOTOGRAFIE, aktivujte kovové a vodní prvky. Fotograf má na své stěně úspěchů vlastní fotografie. A co vy, co je pro vás úspěch, nebo co si přejete? Co má být vaším úspěchem?

KOVOVÁ ZVONKOHRA. Kovový zvuk aktivuje Tok Chi. Zkontrolujte si, zda tento rok není na severu energie hádek, pak je třeba se vyhnout zvukovým předmětům. 

BARVY NA SEVERU. Vyhněte se zemitým, ohnivým a zeleným barvám. Vhodné jsou bílá, zlatá a stříbrná a doplňkově modrá a černá. Vždy doporučuji klientům analýzu, kde víme přesně stanovit, jaké energie jsou zde přítomné, takže s přesností si můžeme být jistí, že nám nehrozí při použití elementu voda negativní události.

logofinalx

Jiráskova 1296, Hlinsko 53901
IČ: 05763614

+420 733 208 534

info@analyzabydleni.cz

 

©2021 AnylyzaBydleni.cz. Hosted on MyDreams VPS server